Akikre és amikre büszkék vagyunk!

  • 2003/2004
  • 2004/2005
  • 2005/2006
  • 2006/2007
  • 2007/2008
  • 2008/2009
  • 2009/2010
  • 2010/2011
  • 2011/2012
  • 2012/2013
  • 2013/2014
  • 2014/2015
  • 2015/2016
  • 2016/2017
  • 2017/2018
Verseny megnevezése

2003/2004. tanév

Városi

Megyei

Országos

Összesen:

60 helyezés

   
LOGO számítástechnika verseny   I. kategória:
4.hely
5.hely

II. kategória:
1. hely

I. kategória:
26.hely
31. hely

II. kategória:
38. hely

Országos történelmi verseny   4. hely  
Csokonai Alapműv. Verseny   4. hely  
SAM FÜLES lev.játék     2. hely
Gyermekbizt.Diákolimpia német
Ausztria
    2.hely tartományi

 SPORTEREDMÉNYEK

Városi 1-3. helyezés összesen: 13. helyezés    
Atlétika DO. fiú

leány

  1.hely
1.hely
3.hely
5.hely
Úszás D.O. fiú

leány

  4x1hely 3x2.hely 1x3.hely 2.hely
2x3.hely
5.hely
Mezei Futó DO.     5.hely
Labdarúgó Diákolimpia
Terem
  1.hely  
Tenisz     1.hely
Kötélugrás magyar bajnok páros magyar bajnok

kétköteles orsz.bajnok

magyar INF bajnokság

2006. Modern Táncok Világbajnoksága

    2. és 3. hely

3.hely

1.hely

1. hely
4. hely csapat

Verseny megnevezése 2004/2005. tanév
Városi Megyei Országos
Összesen: 26 helyezés    
LOGO számítástechnika verseny I. kategória:
1. hely
4. hely
7. hely
14. hely
I. kategória:
2. hely
3. hely
I. kategóia:
6.hely
11. hely
Csokonai Alapműv. Verseny   2. hely  
SAM FÜLES lev.játék     7.hely
10.hely
Gyermekbizt.Diákolimpia német Ausztria   1.hely területi  
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny   2.hely
3.hely
 
Országos Fotópályázat     3. hely
Néptánc, társastánc   1.hely 2. és 3.hely
DÁMA játék     Nemzetközi 5.hely
SPORTEREDMÉNYEK
Városi 1-3. helyezés összesen: 15. helyezés    
Atlétika DO. fiú
leány
  2x1.hely
2x2.hely
 
2. , 3. és 8.hely
Úszás D.O. fiú
leány
  2.hely  
Gyorskorcsolya   1.hely  
Mezei Futó DO.     7.hely
Ki a leggyorsabb, legkitart.orsz.döntő     1., 3. 4., 7.
Labdarúgó Diákolimpia
Terem
  1. hely 3.hely
2.hely
 
Tenisz   1.hely 3.hely
Kötélugrás magyar bajnok páros magyar bajnok
kétköteles orsz.bajnok
magyar INF bajnokság
2006. Modern Táncok Világbajnoksága
    3.hely
 
2.kcs. 1.hely
4.kcs. 1. hely
1. hely 4. hely csapat
Verseny megnevezése Városi Megyei Országos
Összesen: 35 helyezés    
Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny   3.hely
5. hely
 
LOGO számítástechnika verseny II. kategória:
5. hely
II. kategória:
8.hely
 
Csokonai Alapműv. Verseny   2.hely
Területi
1. hely
 
Zrínyi Ilona Matematika Verseny   3. évfolyam:
7.hely
8.hely
4.évfolyam:
6. hely
 
Szép magyar beszéd" verseny   Területi 4. hely  
Néptánc, társastánc   Területi: c 2x6. hely 3x3.hely
6.hely
DÁMA játék     Nemzetközi 6.hely és 7.hely
SPORTEREDMÉNYEK
Összesen: 37 helyezés    
Atlétika DO. fiú
leány
  2. hely
2x1. hely 2x 2.hely
1x3.hely
 
Úszás D.O. fiú
leány
  2x2.hely
3x3.hely
 
Mezei Futó DO.   3x 1.hely
3x 2.hely
1x 3.hely
9.hely
Kötélugrás magyar bajnok páros magyar bajnok
kétköteles orsz.bajnok
magyar INF bajnokság
< 2006. Modern Táncok Világbajnoksága
  1. és 2.hely 6. és 7. hely 1., 2. és 3. hely
5*1. hely,
3*2. hely
1*3. hely
1. hely
4. hely csapat
Tanulmányi versenyek
Városi forduló
LOGO számítástechnika I. kategória Horváth Ádám 4.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
LOGO számítástechnika II. kategória Orbán Gyula 4. hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
LOGO számítástechnika II. kategória Szappanos Miklós 5. hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
Megyei forduló
LOGO számítástechnika I. kategória Horváth Ádám 4.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
LOGO számítástechnika II. kategória Orbán Gyula 5. hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
LOGO számítástechnika II. kategória Németh Viktor 6.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
Kozma László Országos Alkalmazói Verseny 7-8. évfolyam Szabó Brigitta 5.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
Országos forduló
Tanulmányi versenyek
Országos forduló
LOGO számítástechnika I. kategória Horváth Ádám 4.b 4.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
Gyermekbiztonsági Olimpia Tartományi Elődöntő

(Pinkafeld)

Farkas Márton
Csata Enikő
Egyed Tamás
Hári Dániel
Horváth Ádám
Béres Bence
Presinger Márk
Németh Patrik
Halász Márk
Vajda Szabolcs
Horváth Júlia
Varga Flórián
1. hely Lőrincz Vera
Gyermekbiztonsági Olimpia Tartományi Döntő 1. hely
Országos Kenguru Matematikia Verseny Marogna Péter 4.g 6. hely Spendelné Stekli Mária
Társastánc
(Formációk-csapatverseny)
Országos Formációs Bajnokság Németh Gréta 8.a 3. hely  
Modern VB Kvalifikáció 2. hely
I. Zala Open Nemzetközi Táncfesztivál 2.hely
Látvány Világbajnokság 1.hely
Országos Formációs Bajnokság Kovács Barnabás 5.c
Kránitz Ádám 7.b
Varga Dániel 4.c
4. hely
Modern VB Kvalifikáció 3. hely
I. Zala Open Nemzetközi Táncfesztivál 9. hely
Országos Formációs Bajnokság Balogh Petra 3.a
Bánhidi Patrik 3.a
Holdosi Gellért 3.b
Borsos Bálint 3.c
Csaba Enikő 4.b
Egyed Tamás 4.b
Holdosi Glória 5.b
Belső Krisztina 5.c
7.hely
Modern VB Kvalifikáció 2.hely
I. Zala Open Nemzetközi Táncfesztivál 8.hely
Megyei forduló
LOGO számítástechnika I. kategória Horváth Ádám 4.b 3.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
LOGO számítástechnikaIII. kategória Orbán Gyula 7.b 2.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
TIT matematika Dömötör Anett 5.g 2.hely Gurnik Ferencné
TIT számítástechnika Borsos Dávid 8.g 1.hely Völler Gyula
"Olvasás gyönyörűsége" Megyei olv.verseny Nagy Krisztina 2.h 1. hely Vargáné Farkas Ildikó
László Tamara 3.f 2. hely Lévai Ferencné
Megyei Zrinyi I. Matematika csapat Horváth Mirabel 3.b 3. hely Bíró László
Köröspataki András 3.c Jónás Csabáné
Szabó Péter 3.c
Megyei rajzpályázat Egyed Petra 2.b 1. hely Laczkóné Lendvai Erika
Szendrői Sára 2.b 3. hely
"Sokat tud az én kezem" Megyei rajzpályázat Takács Evelin 2.h Nívódíj Vargáné Farkas Ildikó
Tóth Henrietta 2.h
"Bendegúz nyelvÉSZ" anyanyelvi verseny Horváth Mirabel 3.b 2. hely Barnáné Sámson Edit
Területi matematikai verseny Horváth Bálint 3.c 1. hely Jónás Csabáné
Városi forduló
LOGO számítástechnika I.kategória Horváth Ádám 4.b 1.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
LOGO számítástechnika III.kategória Orbán Gyula 7.b 1.hely Felkészítő:
Tóthné Ipcsics Csilla
Petőfi szavalóverseny 5. o.kategória Tihanyi Bence 5.g 1.hely Herkliné Mészáros Erzsébet
Petőfi szavalóverseny 8. o.kategória Baranyai Kata 8.g 1.hely Herkliné Mészáros Erzsébet
Petőfi szavalóverseny 4. o.kategória Prófusz Robin 2. hely  
Ady Endre Városi Szavaló verseny Prófusz Robin 2.hely  
Évszakhívogató Városi Versmondó Verseny Prófusz Robin 1. hely  
Városi Vers és Prózamondó Verseny Csaba Enikő 1. hely  
Komplex Környezetismereti és matematika Verseny Csaba Enikő 3. hely Sándorfi Györgyné
Pais anyanyelvi verseny I. kategória Csaba Enikő 4.b 2.hely Mester Zita
Pais anyanyelvi verseny II. ategória Lovonyák Klaudia 1.hely Bangó Edit
Pais anyanyelvi verseny II.kategória Tráj Patrik 6.g 3.hely Ujváriné Lőrincz Tünde
Pais anyanyelvi verseny III.kategória Ferecskó Martina 8.f 1.hely Herkliné M. Erzsébet
"Olvasó manó" Városi Verseny Gyulai Zsóka 3. hely  
Pais anyanyelvi verseny csapateredmény Boda Eszter 8.g 1.hely Ujváriné Lőrincz Tünde
Dóra Dávid 4.f Béres Edit
Ferecskó Martina 8.f Herkliné M. Erzsébet
Kiss Vivien 6.g Ujváriné Lőrincz Tünde
Nagy Zoltán 6.g Ujváriné Lőrincz Tünde
Tráj Patrik 6.g Ujváriné Lőrincz Tünde
SZORGALMAS MATEKOSOK- Dózsa iskola városi versenye 1. osztályosoknak

Horváth Fanni Nikolett 1.a
Pesti Szabolcs 1.b
Horváth Bálint 1.c

3.hely Siskáné Dany Mária Tóth-Gergyéné Tuboly Mariann
Tóthné Bagonyai Judit
Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny Albeck Gyula 5.B
Bertók Rebeka 5.B
 Bíró Júlia 5.B
Gasparik Bence 6.D
2.hely Gasparics Beatrix
Magyar Vöröskereszt elsősegélynyújtó versenye Albeck Gyula 5.B
Bertók Rebeka 5.B
Bíró Júlia 5.B
Bíró Zsófia 5.B
Dala Nikolett 5.B
1.hely Gasparics Beatrix
Landorhegyi Városi Matematika Verseny Marogna Péter 4.g 2. hely Spendelné Stekli Mária
"Szépen magyarul, szépen emberül" városi anyanyelvi vetélkedő 4. évfolyam részére Drávecz Virág 4.c
Mázsi Virág 4.a
Domján Kristóf 4.a
1.hely Mátraháziné József Ida
Városi matematika verseny Gergály Szabolcs 2.f 1. hely Bödör Gabriella
Városi komplex természetvédelmi verseny Tóth Gabriella 2.f 1. hely
Gergály Szabolcs 2.f 2. hely
Horváth Mirabel 3.b 2. hely Bíró László
Marogna Péter 4.g 2. hely Spendelné Stekli Mária
Városi mesemondó verseny Tóth Bence Máté 3.c 1. hely Sümeginé Szabó Erika
Városi Apáczai vers és prózamondó verseny Péter Zsigmond 3.f 2. hely Lévai Ferencné
"Bendegúz nyelvÉSZ" anyanyelvi verseny Horváth Mirabel 3.b 2. hely Barnáné Sámson Edit
Városi Pais Anyanyelvi verseny-csapat Kiss Vivien 4.g 3. hely Lukácsné Csondor Zsuzsa

Sport versenyek
ZALAEGERSZEG VÁROSI MEZEI DIÁKOLIMPIA
I. korcsoport fiú 600 m Polgár Attila 2. hely Árbócz Imre
Molnár Gergő 3. hely
I. korcsoport leány 600 m Tóth Alexandra 1. hely Árbócz Imre
III. korcsoport fiú 1000 m Kámán Bálint 1. hely Bacsa Istvánné
III. korcsoport leány 1000 m Ferenczi Melinda 1. hely Bacsa Istvánné,
Csiszár Attila
Csondor Orsolya 2. hely Bacsa Istvánné,
Szalai Csaba
III. korcsoport fiú 2500 m Sárkány Milán 3. hely Szalai Csaba,
Csiszár Attila
III. korcsoport leány 2500 m Császár Rita 1. hely Kovács László,
Csiszár Attila
IV. korcsoport leány 3000 m Némethy Zsófia 2. hely Bacsa Istvánné,
Csiszár Attila
Flash Vanda 3. hely Bacsa Istvánné,
Csiszár Attila

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ
I. korcsoport
50m fiú gyorsúszás Polgár Attila  3.a 1. hely igazolt versenyző
Fülöp Soma 3.f 2. hely Szabóné Senkó Mária
50m fiú mellúszás Polgár Attila 3.a 1. hely igazolt versenyző
Horváth Bán Bendegúz 3.b 3. hely igazolt versenyző
Molnár Gergő 3.a 3. hely Árbócz Imre
50m leány mellúszás Rábai Dóra 3.a 3. hely Árbócz Imre
II. korcsoport
4x50 m fiú gyorsváltó Fülöp Soma 2. hely Szabóné Senkó Mária
Hencsei Benjamin Bacsa Istvánné
Horváth Bánk Bendegúz igazolt versenyző
Németh Péter Bacsa Istvánné
4x50 m leány gyorsváltó Ferenczi melinda 2. hely Bacsa Istvánné
Gángó Regina igazolt versenyző
Takács Amarilla Szabó László
Tornyos Viola
III. korcsoport
4x50 m fiú gyorsváltó Németh Máté 2. hely Csiszár Attila,
Szalai Csaba,
Szabó László
Némethy Máté
Somogyi Martin
Koczka Máté
IV. korcsoport
4x50 m fiú gyorsváltó Kámán Dániel 3. hely Szabó László,
Bacsa Istvánné,
Árbócz Imre
Németh Szabolcs
Szabó Márk
Vörös Mátyás
4x50 m leány gyorsváltó Flash Vanda 1. hely Bacsa Istvánné
Nemes Klaudia
Németh Gréta
Némethy Zsófia
Kötélugró Diákolimpia megyei forduló
Formációs csapat
I. korcsoport
Szmodics Eliza
Preisinger Boglárka
Horváth Fanni
Tóth Alexandra
1.hely Felkészítő:
Hajas Judit
Formációs csapat
II. korcsoport
Harka Henrietta
Molnár Daniella
Rábai Dóra
Horváth Tamara
5. hely Felkészítő:
Hajas Judit
Formációs csapat
III. korcsoport
Simon Alexandra
Tibola Alexandra
Kóbor Alexandra
Tóth Renáta
3. hely Felkészítő:
Hajas Judit
Formációs csapat
IV. korcsoport
Doszpot Stefánia
Fischer Adél
2. hely Felkészítő:
Hajas Judit
Egyéni eredmények
I. korcsoport Hencsei Dóra 3. hely Felkészítő:
Hajas Judit
III. korcsoport Tibola Alexandra 3. hely Felkészítő:
Hajas Judit
Városi versenyek
Petőfi szavalóversenyen
(Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által megrendezett )
2.helyezett
Péter Zsigmond Domonkos
4.f
Felkészítő:
Lévainé Erika
3.hely    
Szűcs Enikő 
3.g
Felkészítő: Dékány Zoltánné
A RENESZÁNSZ INFORMATIKÁJA c. verseny a Reneszánsz év alkalmából
Helyszín: Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csapatversenyben
első helyezett a Landorhegyi Ált. Isk. 8.f osztályos csapat.
Felkészítő:
Völler Gyula
Egyéni versenyben 2.helyezett Lábodi Attila
4. helyezett Horváth Dávid
8. helyezett: Molnár Péter
Városi Mesemondó Verseny 2. helyezett
Szalai Bence 1.a
Felkézítő:
Oroszné Németh Ibolya 
különdíj
Szűcs Enikő 3. g
Felkészítő:
Dékány
Zoltánné
Az Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által szervezett idegen nyelvi rejtvényfejtő versenyen az alábbi eredményt érték el tanítványaink: Angol emelt szint
1. hely:
Papp Réka 6.g,
Somogyi Dániel 6.g,
Albeck Gyula 6.b
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla,
Bödör Gabriella
6. hely:
Molnár Bence,
Szabados Bence,
Tóth Alexandra
6. c
Felkészítő: Konrád Zsoltné
Német emelt szint:
4. hely
Borsos Levente,
Horváth Dániel
6. g
Felkészítő: Kovács Károlyné
5. hely
Zalavári Tibor 6. b,
Hári Dániel 5. b
Felkészítő: Vörös Ágnes
4. hely
Bertók Fruzsina 7. c
Tóth Papp Adrienn 8. d
Felkészítő:
Sabján Judit,
Horváth Gabriella
 Nem emelt szint:
4. hely
Czigány Zsófia,
Kiss Adina
8. g
Felkészítő:
Kovács Károlyné
József Attila Városi Könyvtár Könyvtári észtekergető
c. vetélkedő
I. helyezett csapat
(Fenyő csapat)
Köröspataki András
Elekes Péter
Takács Tamás
II. helyezett
Tóth bence
Orbán Dániel
III. helyezett
Kovács Martin
Czömpöl Kristóf
Sárközi Gergő
 
Tarka lepke, kis mese városi vers és prózamondó verseny 2.helyezett
Csóbor Gábor 4.a
3.helyezett

Rákóczi Anna 3.a
Felkészítő:
Németh Edit
"Tündérkert virágai"címmel levelezős játék

(melyet városi és városkörnyéki iskoláknak ,
4-5.évfolyamon hírdetett meg a József A.Városi
Könyvtár)
Résztvevő csapatok:
4.c- 1 csapat
4.g- 1 csapat
4.f- 3 csapat
4. hely
"Tavaszébresztők" csapata (4.f)
    Tagjai: 
Koltai  Fanni
Tormássy  Laura
Tóth    Enikő
Felkészítő:
Lévai Ferencné
"Virágok vetélkedése" városi versmondó versenyen 1. hely
Csóbor Gábor 4.a
Németh Edit
Városi komplex természetismereti verseny -
Öveges ÁMK
1. hely
Gergály Szabolcs 3.f
Bödör Gabriella
2. hely
Szakonyi Anna 3.f
Csapatban: 1. hely
Gergály Szabolcs 3.f Szakonyi Anna 3.f
Tóth Gabriella 3.f
4. hely
Horváth Mirabel4.b
Bíró László
Csapatban: 2. hely
Horváth Mirabel 4.b
Takács Tamás 4.c Köröspataki András 4.c
Jónás Csabáné, Bíró László
Komplex városi matematika és természetismereti verseny - Izsák ÁMK 1. hely
Borsos Bálint 4.c Köröspataki András 4.c Horváth Mirabel 4.b
Jónás Csabáné, Bíró László
Zala megyei számítástechnika alkalmazói verseny városi forduló 2. helyezés
Lepsényi Tamás 6.g
4.helyezés
Lukács Balázs 6.g
7. helyezés
Koller Róbert 6.g
Völler Gyula
Eötvös helyesíró verseny 1.hely:
WÁGNER PETRA 3.H
3. hely
Tóth Johanna 2.c

Farkas Ildikó
Scheiber Judit
"Üveggolyókkal játszom" városi anyanyelvi verseny A 2.b csapata 3. helyezett
Csapat tagjai:
Harró Kornél,
Czirók Bence,
Trombitás Péter,
Varga Vencel
Schuhné Kern Zsuzsanna
Petőfi szavalóverseny 1. hely
Csóbor Gábor 4.a
Németh Edit
Városi angol verseny (Petőfi iskola rendezésében) 2. és 3. hely
5. oszt. (2 csoport)
1. és 5. hely
6. oszt. (2 csoport)
2. hely
7. osztály
3. hely
8. osztály
2. hely
csapatverseny
Solymossyné Sáfár Ibolya,
Kovács László,
Rónyainé Krajczár Csilla, Konrád Zsoltné
Bűvös négyzet-megoldó városi verseny (Eötvös Székhelyiskola) 3. osztály:
2.hely
László Éva 3.g
Takóné Toldi Mária
4. osztály:
2. hely
Horváth Bálint 4.c
Jónás Csabáné
Elsősegélynyújtó Verseny 2. hely
Bíró Júlia
Bertók Rebeka
Albech Gyula
Holp Klaudia -6.b
Gasparik Bence 7.d
 
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny 3. hely
Bíró Júlia
Bertók Rebeka
Albech Gyula -6. b
Gasparik Bence 7.d
 
Kis tudorok városi matek verseny 2. osztály 1. hely
Horváth Bálint 2.c
Tóthné Bagonyai Judit
"Szépen magyarul, szépen emberül" városi anyanyelvi vetélkedő 3. hely
4.a osztály csapata: Gerencsér Boglárka
Horváth Marcell
Luter Kristóf
 
Liszt Ferenc Ált. Isk. szépíró verseny 1. hely
Varga Dóra 3.g
I. helyezett: Varga Dóra 3.g
1. hely
Kuba Rebeka 4.c
Sümeginé Szabó Erika
Liszt Ferenc Ált. Isk. helyesíró verseny  1. hely
Wágner Petra 3.h
Farkas Ildikó
Eötvös József Ált Isk. olvasó-felolvasó verseny 3. hely
László Éva 3.g
Dékány Zoltánné
Landorhegyi és Pais Dezső Ált Isk., Sportisk. "Szépen magyarul, szépen emberül" c. városi vetélkedő 1. hely
Pais Tagiskola csapata: Karáth Martina 4.g
Tóth Márk Andor 4.g
Horváth Mirabel 4.b
Fonódiné Vidovics Katalin
„ Észpörgető’’ városi matek verseny 1 hely
Gergály Szabolcs 3.f
3.hely
Szakonyi Anna 3.f
Bödör Gabi
Landorhegyi matek verseny 3.hely
Horváth Marcell 4.a
Borsosné Zsuppányi Ildikó
Zalavíz Zrt. pályázata 2. hely:
Klausz Nikolett 5.f
2. hely.:
Rácz Farkas Péter 5.f
3. hely:
Nemes Bence 5.f
Bangó Edit
Eötvös iskola városi fejszámoló matek versenye 2. hely
Horváth Bálint
Tóthné Bagonyai Judit

.

Megyei versenyek
Zrínyi Ilona matematika verseny Egyéni 3.osztály:
2.helyezés
Gergály Szabolcs 3.f
Felkészítő:
Bödör G.
Egyéni 4.osztály:
3.helyezés
Horváth Mirabel 4.b
Felkészítő:
Bíró László
Csapatverseny  3.osztály:
1.helyezés:
Gergály Szabolcs 3.f
Szakonyi Anna 3.f
Tóth Gabriella 3.f
Felkészítő:
Bödör G.
   Csapatverseny 4.osztály: 2.helyezés
Horváth Marcell 4.a
Horváth Mirabel 4.b
Köröspataki András 4.c
Felkészítők:
Jónás Csabáné,
Borsosné Zsuppányi Ildikó,
Bíró László
Liszt Tagiskola Megyei Fordító Verseny 2. hely
Angol - emelt szint:
Molnár Gergő - 8.a
Felkészítő:
Kovács László
3. hely
Angol - "sima" :
Boka Ákos - 8.a
Felkészítő:
Solymossyné
Sáfár Ibolya
3. hely
Német - "sima":
Czigány Zsófia - 8.g
Felkészítő:
Kovács Károlyné
I3

Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola által megrendezett Integrált Internetes Informatikaverseny

3. hely
Csesztregi Lea 8.f

tárgyjutalom+oklevél:
Domján Noémi 8.f, 
Rozs Viktória 8.f, 
Gaál Viktória 7.g
Felkészítő:
Völler Gyula

Kötélugrás Diákolimpia Megyei Döntő

Egyéni versenyek:
I kcsp.:
2. helyezett
Hencsei Dóra 3.b
3. helyezett
Miszori Míra 1.c
4. helyezett
Oláh Lívia 1.c

II. kcsp.
3. helyezett
Horváth Tamara 4.a
5. helyezett
Molnár Daniella 4.a

III. kcsp
4. helyezett
Farkas Alexandra 6.a

IV. kcsp
5. helyezett
Tóth Renáta 7.d
Felkészítő:
Hajas Judit
Formációs csapatok:
I. kcsp.:
1. helyezett
2.a Szmodics Eliza Preisinger Boglárka Herczeg Boglárka Horváth Fanni

II. kcsp.
4. helyezett
4.a
Horváth Tamara
Harka Henrietta
Rábai Dóra
Molnár Daniella
5. helyezett
4.f Bekes Veronika
Tóth Enikő
Simon Alexandra Tormássy Laura

IV. kcsp
2. helyezett
Tibola Alexandra 7.c Kóbor Alexandra 7.c
Tóth Renáta 7.d
Németh Viktória 8.g
OÁTV - angol 9. hely
Molnár Gergő
16. hely
Imre Diána
Kovács László
Kozma László Alakalmazói Verseny 14.
Orbán Gyula 8.b

Döntős
Ipcsics Csilla
Herman Ottó országos biológia 8. hely
Tóth Lilla 7.c
Stankovicsné Soós Mária
NUSI Aquatlon Zala Megyei Döntő 3. hely
Vass Dorotta 1.a
---------
Megyei tenisz diákolimpia 1.helyezett csapat:
2.korcsoport lányok:Melles Klaudia 3.g
Kiss Szilvia 3.g
2.korcsoport fiúk: Széll Olivér 3 f
Nagy Márton 3 g
4. korcsoport fiúk: Varga Bence 7.c
Szabó Benjamin 8.d
2. helyezett csapat:
2.korcsoport fiúk:Horváth Bálint 4.c
Köröspataki András 4.c
3. helyezett csapat:
3. korcsoport fiúk: Bonyhárd Áron 5.a
Domján Kristóf 5.a
3. korcsoport lányok: Bíró Júlia 6.b
Bíró Zsófia 6.b
4. korcsoport lány: Melles Valentina 8.g
Tóth Lilla 7.b
-------
"Nyelvünkben élünk" területi forduló 2. hely:
Lovonyák Klaudia 7.b
megyei forduló 5. hel:
Tóth Lilla 7.b
megyei 7. hely:
Lovonyák Klaudia 7.b
Bangó Edit
TIT megyei számítástechnika verseny 3. helyezés
Czigány Zsófia 8.g
7. helyezés
Kiss Adina 8.g
Völler Gyula
Csokonai Alapműveleti Verseny megyei döntő 3. osztály: 3.hely Gergály Szabolcs 3.f 4.hely Tóth Gabriella 3.f Bödör Gabriella
4. osztály:
2.hely
Horváth Bálint 4.c
Jónás Csabáné

.

Országos versenyek
Kétköteles és INF(ájenef) Országos Bajnokság 2008.11.30. Pécs Kétköteles csapatverseny
1. helyezett
gyermek korcsoportban
Farkas Alexandra 6.a
serdülő korcsoportban
Doszpod Stefánia 8.a
Felkészítő: Kovács Zsuzsanna edző  
SPEED Kötélugró Klub
INF egyéni formagyakorlat  
1. helyezett  
gyermek korcsoportban
  Horváth Vivien 6.a
Terematlétikai Országos Bajnokság 7. hely
9-10 évesek
(Zalaszám-ZAC)

1. hely
11-12 évesek
Végh Krisztofer
Köcse Richárd
Németh Péter
Kámán Bálint
Ferenczi Melinda
Takács Nikolett
Gaál Zsófia
Rajtuk kívül még velünk edzenek:
Hári Anna (Mindszenty)
Molnár Jázmin (Zalaszentgrót)
Több információ
„CAMERA OBSCURA” pályázaton Különdíj
Földes Benjamin, Molnár Péter,
Tóth Dávid,
Tóth József,
Tóth Balázs,
Fábián Martin,
Németh Viktor,
Volkov Pável,
Prinda Patrik,
Panácz Patrik,
Koller Krisztián
Felkészítő:
Gedeon Tamás
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny 11. hely
Horváth Mirabel 4.b
Bíró László
TITOK történelem tanulmányi verseny 7. hely
Nemes Bence 5.F
Wágnerné Csiszár Eleonóra
Országos Kötélugró Diákolimpia Döntő
Formációs csapat
6. hely

Preisinger Boglárka 2.A Szmodics Eliza 2.A
Herczeg Boglárka 2.A
Horváth Fanni 2. A
Hajas Judit
7. hely
Tibola Alexandra 7.C
Kóbor Alexandra 7.C
Tóth Renáta 7.D
Németh Viktória 8.G
Országos Kötélugró Diákolimpia Döntő Egyéni 10. hely
Hencsei Dóra 3.B
Országos diákolimpia birkózás
Nemzetközi Birkózóverseny Veszprém 
Nemzetközi Birkózóverseny Sárvár        
3. hely
1. hely
1. hely

Kovács Botond 4.G
Zalaegerszegi Birkózó Egyesület
Országos Moderntánc Világbajnokság

1. hely
Balogh Petra 4.a
Bánhidi Patrik 4.a
Holdosi Gellért 4.b
Borsos Bálint 4.c
Belső Krisztina 6.c
Holdasi Glória 6.b
Balogh Dominik 3.g

Kuzma Péter
Gála TE


Mikulás-kupa
2008.12.09. 10:56

A zalaegerszegi Landorhegyi Sportiskola és a ZTE FC közös rendezésében Mikulás-kupára várták a kisiskolásokat december 6-án a Kölcsey-gimnáziumba. Városunkat a Landorhegyi-iskola és a ZTE ifjú játékosai képviselték, de érkeztek csapatok többek között Körmendről, Nagykanizsáról, Kaposvárról, Zalaszentgrótról és a Dalnoki Akadémiáról.

A jövő reménységei motivációként, a jelenlegi bajnoki liga csapatainak nevét felvéve játszották a 12 perces kispályás futballmérkőzéseket. Rengeteg gól esett a négyórás tornán, mérkőzésenként 5-10-szer zörgött a háló, ami növelte a játékkedvet.

A szervezők elmondták a lényege ennek a hagyományos sportrendezvénynek éppen a foci megszerettetése, minél több tehetség felkutatása. A díjazás ennek szellemében egységes volt, minden résztvevő csapat focilabdát és csokoládét kapott ajándékba.

A profizmust növelendő, a torna szünetében debütáltak a Landorhegyi-iskola első osztályos pom-pomos lányai, táncukkal és csatakiáltásukkal bíztatva osztálytársaikat. A tehetségek felkutatása érdekében a fent nevezett iskola decemberben még az ovisoknak is focitornát rendez, illetve tavasszal a ZTE FC bevonásával nagyszabású stadionbeli gyerektornát, ahová az egész Dunántúlról várják majd a tanulókat.

(Zala-Lap, B. K.)

 
Városi versenyek
,,Észpörgető” Matematika Verseny 2.helyezett
Trombitás Péter(3.b)
Felkészítő: Tóth Gergyéné Tuboly Mariann
Landorhegyi Városi Matematika Verseny 1.helyezett
Gergály Szabolcs(4.f)
Felkészítő:Bödör Gabriella
,,Szorgos matekosok” (Dózsa Ált. Isk.) 2.helyezett
Csapatban:

Rábai Péter(1.a)
Bujtor Anikó(1.b)
Mászáros Sára(1.c)
Felkészítő: Borsosné Zs. Ildikó, Barnáné S. Edit, Jónás Csabáné
"Szépen magyarul, szépen emberül" Városi Anyanyelvi Vetélkedő 2.helyezett
Csapatban:

Tóth Gabriella(4.f)
Szakonyi Anna (4.f)
Kristó Anna Boróka(4.g)
Felkészítő: Dékány Zoltánné Gyökeres Viktória
,,Kis tudorok” Városi Matematika Verseny ( Ady Ált. Isk.) I.helyezett
Szalai Bence(2.a)
Felkészítő: Gáliné Paál Edit
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia

Városi Labdarúgó Diákolimpia

I.korcsoport
I.helyezett
Csapatban:
Baksa Máté, Bekes Gergő, Czene Mátyás, Fábián Kristóf, Jóna Máté, Kiss Kevin, Koroknyai Dominik, Németh Levente, Pálfi Tamás, Papp László, Szökrönyös Zoltán
II.korcsoport
I.helyezett
csapatban:
Meggyesi Xavér, Fülöp Soma, Molnár Gergő, Simon Martin, Szökrönyös Dániel, Jóna Bálint, Gyöngyösi Marcell, Horváth Dániel, Szabó Martin, Gáspár Zsombor, Papp László, Kovács Levente
IV.korcsoport
3.helyezett

(csak a Városi Teremlabdarúgó Diákolimpinán,
1.helyezett a Városi Labdarúgó Diákolimpián)
csapatban
Alács Kristóf, Babati Benjamin, Balogh Milán, Ferenc Viktor, Heim Martin, Horváth Márton, Kalamár Milán, Kámán Kristóf, Karvalics Barnabás, Kovács László, Kránicz Izsák, Latin Richard, Lengyel Bence, Molnár Péter, Németh Bence, Pesti Attila, Sipos Ádám, Szántó Ákos
Felkészítő: Szalai Csaba testnevelő-edző
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia

III.korcsoport

I.helyezett

Felkészítő: Bíró László
Petőfi szavalóverseny

 

2.helyezett
Sulok Zsófia(5.f)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
2.helyezett
Halász Márk( 6.b)
Felkészítő:Kovácsné Németh Rozália
Pais anyanyelvi verseny(legjobb helyesíró) 3.helyezett
Lovonyák Klaudia (8.b)
Felkészítő:Bangó Edit
József Attila szavalóverseny 1.helyezett
Sulok Zsófia (5.f)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
Különdíj
Halász Márk (6.b)
Felkészítő:Kovácsné Németh Rozália


"Üveggolyókkal játszom" városi irodalmi vetélkedő
 

Iskolánk csapata
1.helyezett lett
Csapat tagjai:
Sejpes Júlia (2.c)
Miszori Míra (2.c)
Prunner Lea (2.b)
Sepsi Csombor Márton (2.b)
Felkészítők: Béres Edit
Mester Zita

Pais anyanyelvi verseny

3.helyezett

és a legjobb helyesíró cím bortokosa
Koczka Zsóka Mária (4.g)

Felkészítő: Dékány Zoltánné
5.helyezett
Tóth Gabriella (4.f)
Felkészítő: Gyökeres Viktória
 Iskolánk csapata 2. helyezést ért el. Felkészítő: Dékány Zoltánné, Gyökeres Viktória

Eötvös helyesíró és szépíró verseny

helyesíró verseny 1.helyezett
Koczka Zsóka Mária (4.g)
Szépíró verseny
2. helyezett
Varga Dóra (4.g)
Felkészítő: Dékány Zoltánné
"Törd a fejed" Városi Matematika Verseny (Eötvös) 3.helyezett
Gergály Szabolcs(4.f)
Felkészítő:Bödör Gabriella

Pais úszóverseny

2.osztály
1.helyezett
(gyorsúszás)
Bánhidi AlexI.
Császár Kinga
1.helyezett
(gyorsúszás)
Pálfi Tamás
Vass Dorottya
3.osztály
1.helyezett
Herczeg Boglárka
2.helyezett
Gáspár Zsombor
3.helyezett
Preisinger Boglárka
4.osztály
1.helyezett
Vass Vera
2.helyezett
Széll Olivér
3.helyezett
Kiss Szilvia
Hátúszás 4.évfolyamosok között:
1.helyezett
Vass Vera
3.helyezett
Megyesi Patrícia Csapatverseny gyorsváltó
2.osztály
1.helyezett
lányok(csapat)
fiúk(csapat)
3.osztály
1.helyezett
lányok(csapat)
fiúk(csapat)
4. évfolyam:
1.helyezett
lányok(csapat)
fiúk(csapat)
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Szalai Csaba, Szabó László

Városi matematika verseny (Petőfi)

2.helyezett
5-es csapat
Köröspataki András(5.c)
Gerencsér Kevin(5.f)
Gyűrűsi Kristóf(5.f)
2.helyezett
6-as csapat
Kiss Vivien(6.g)
Háry Dániel(6.b)
Németh Patrik(6.b)
8.helyezett
7-es csapat

Gombos Vilmos(7.c)
Horváth Dániel(7.g)

Bakányi Barnabás(7.g)
4.helyezett
8-as csapat
Simon Alexandra(8.a)
Majoros Andrea(8.g)
Hantos Réka(8.a)
Felkészítő:
 Gurnik Ferencné, Horváthné Kalamár Éva, Kádár Gábor, Horváthné Baldauf Marianna, Németh Szilvia

"Smarter Together" angol nyelvi 
városi csapatversenyen

1.helyezett

csapatban

Balogh Petra(5.o)

Horváth Tamara(5.o)

Kuba Rebeka(5.o)

Ferenczi Melinda(6.o)

Takács Nikolett(6.o)

Berta Csongor(6.o)

2.helyezett

csapatban

Gyarmati Dóra(8.o) Horváth Valentina(8.o)

 Illés Máté(8.o)
Összesítésben a mi iskolánk hozta el a kupát is, azaz az
iskolák közül a Landorhegyi végzett az első helyen,
melyhez Rónyainé 7. osztályos tanulóinak (Papp Réka, Tóth
Alexandra, Horváth Eszter) pontszámai is hozzájárultak akik a negyedik helyen végeztek

Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya

Kovács László, Rónyainé Krajczár Csilla

Kozma László Országos Számítástechnika verseny (városi forduló, a területi versenyre jutott)

5.helyezett

Orbán Dániel(5.c)

Felkészítő:Ipcsics Csilla
Logo Országos Számítástechnika Verseny (városi forduló)

10.helyezett

Hári Dániel(6.b)

Felkészítő: Nagyné Tóth Márta

Számítástechnika Alkalmazói Verseny (városi forduló)

5.helyezett:

Hári Dániel(6.b)

7.helyezett

Konrád Balázs(6.f)

11.helyezett

György Mild Lóránd(7.c)

Felkészítő: Nagyné Tóth Márta, Völler Gyula

Városi Komplex Természetismereti Verseny
 

1.helyzett

Tóth Gabriella(4.f)

2.helyezett:

Gergály Szabolcs(4.f)

Felkészítő: Bödör Gabriella

"PULI-BULI" városi szövegértés verseny (Dózsa)

2.helyezett(csapatban)

Kristó Anna (4.g)
Koczka Zsóka (4.g)
Tóth Gabriella (4.f)

Felkészítő: Dékány Zoltánné és Gyökeres Viktória
Mindszenty Általános Iskola által rendezett Országismereti Verseny (német) 1.helyezett(csapatban)

Hári Dániel(6.b)

Halász Márk(6.b)

Preisenger Márk(6.b)

Vajda Szabolcs(6.b)

Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Mindszenty Általános Iskola által rendezett Országismereti Verseny (angol) 2.helyezett(csapatban)

Papp Réka(7.c)

Rózsa Veronika(7.c)

Horváth Eszter(7.c)

Gombos Vilmos(7.c)

Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla

Öveges József Komplex Természetismereti Verseny

1.helyezett

Horváth Bálint(3.c)

Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit

Városi mesemondó verseny

1.helyezett

Németh Noel 4.f

Felkészítő: Gyökeres Viktória

3.helyezett

Varga Vencel 3.b

Felkészítő: Schuhné Kern Zsuzsanna

Angol nyelvi vetélkedő (Ady)

1.helyezett csapatban

Kiss Vivien(6.g)

Berta Csongor(6.g)

Nemes Bence(6.f)

Felkészítő:Solymossyné Sáfár Ibolya

Német nyelvi rejtvényfejtő vetélkedő (Ady)

2.helyezett csapatban

Horváth Júlia(6.b)

 Márkus Imola(6.b)

Felkészítő:Buzogányné Benkő Szilvia
2.helyezett csapatban

Lovonyák Klaudia(8.b)
Bertók Fruzsina(8.c)

Felkészítő: Kovácsné Németh Rozália

           Sabján Judit

Öveges ÁMK komplex természetismeret-matematika verseny

1.helyezett

Horváth Bálint (3.c)
Felkészítő:Tóthné Bagonyai Judit

1.helyezett

Tóth Gabriella (4.f)
Felkészítő: Bödör Gabriella

2.helyezett

Gergály Szabolcs (4.f)

2.helyezett csapatban
2. évfolyam:
Gergály Renáta
Szalai Bence
Fehér Márta

Felkészítő:Hajas Judit Gáliné Paál Edit
Lévai Ferencné

2.helyezett csapatban

3. évfolyam:

Horváth Bálint
Horváth Fanni Trombitás Péter

Felkészítő:
Tóthné Bagonyai Judit
Siskáné Dany Mária
Tóth Gergyéné Tuboly Marianna

1.helyezett csapatban

4.évfolyam:

Tóth Gabriella

Gergály Szabolcs Szakonyi Anna

 Felkészítő: Bödör Gabriella

 

Megyei versenyek
TIT Öveges Megyei Matematika Verseny 4.helyezett
Bánhidi Patrik(5.a)
5.helyezett
Mészáros Máté Vilmos(5.a)
Felkészítő: Árbócz Imre
1.helyezett
Kiss Vivien(6.g)
5.helyezett
Papp Réka(7.g)
6.helyezett
Tormássy Norbert(7.g)
Felkészítő: Gurnik Ferencné
9.helyezett
Gángó Regina(6.c)
Felkészítő: Németh Szilvia
TIT Öveges Megyei Számítástechnika Verseny

 

7-8. korcsoport
2.helyezett
Wappler Abigél(8.c)
Felkészítő Ipcsics Csilla
5-6.korcsoport
2.helyezett
Hári Dániel(6.b)
5.helyezett
Kósa Nimród(6.c)
6.helyezett
Béres Bence(6.b)
Felkészítő: Nagyné Tóth Márta
7-8. korcsoport
1.helyezett
Lepsényi Tamás(7.f)
8.helyezett
Tihanyi Bence(7.f)
5-6. korcsoport
1.helyezett
Gerencsér Kevin(5.f)
3.helyezett
Sulok Zsófia(5.f)
4.helyezett
Gyűrűsi Kristóf(5.f)
Felkészítő Völler Gyula

 

Kozma László Országos Számítástechnika Verseny (megyei forduló) 4.helyezett
Orbán Dániel
Felkészítő Ipcsics Csilla
Országos Diákolimpia megyei forduló (Tenisz) 3.helyezett
2.korcsoport(lány)
Györgyfalvai Benigna(4.a)
Szendrői Sára(4.b)
Felkészítő: Bakos György
2.helyezett
3.korcsoport
Hári Dániel(6.b)
Horváth Bálint(5.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei fordulója 3.helyezett
Tóth Lilla(8.b)
Felkészítő: Vas Gyula
Csokonai Alapműveleti Verseny 1.helyezett
Gergály Szabolcs(4.f)
3.helyezett
Tóth Gabriella(4.f)
 Felkészítő: Bödör Gabriella
Talent Show megyei német nyelvű vetélkedő "dráma"
kategóriájában
3.helyezett

3.b osztály

kéttannyelvű

csoportja

Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Megyei Labdarúgó Diákolimpia I.korcsoport
I.helyezett
Csapatban:
Baksa Máté, Bekes Gergő, Czene Mátyás, Fábián Kristóf, Jóna Máté, Kiss Kevin, Koroknyai Dominik, Németh Levente, Pálfi Tamás, Papp László, Szökrönyös Zoltán
Felkészítő: Szalai Csaba testnevelő-edző
Das große D-A-CH-Quiz német nyelvű országismereti verseny(Kölcsey Ferenc Gimnázium szervezésében) 1.helyezett

csapatban

Németh Patrik(6.b) Preisinger Márk(6.b)

2.helyezett

Halász Márk(6.b)

Hári Dániel(6.b)

Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny 1.helyezett:
Gellén Virág(2.b)
2.helyezett:
Gergály Szabolcs(4.f)
3.helyezett:
Szakonyi Anna(4.f)
Felkészítő: Bödör Gabriella
Megyei Labdarúgó Diákolimpia III.korcsoport
8.helyezett
csapat
Németh Máté(6.a)
Alács Kristóf(7.a)
Scheiber Péter(7.a)
Bonyhárd Árom(6.a)
Teveli Bence(6.a)
Varga Patrik(6.a)
Cseke Patrik(6.a)
Mészáros Máté(5.a)
Jordán Bence(5.b)
Marján Patrik(5.b)
Felkészítő: Bíró László
Megyei Labdarúgó Diákolimpia IV.korcsoport
1.helyezett
csapatban
Alács Kristóf, Babati Benjamin, Balogh Milán, Ferenc Viktor, Heim Martin, Horváth Márton, Kalamár Milán, Kámán Kristóf, Karvalics Barnabás, Kovács László, Kránicz Izsák, Latin Richard, Lengyel Bence, Molnár Péter, Németh Bence, Pesti Attila, Sipos Ádám, Szántó Ákos
Felkészítő: Szalai Csaba testnevelő-edző

 

"Olvasás gyönyörűsége" megyei olvasási verseny: 2.helyezett
Pálfi Tamás(2.a)
6.helyezett
(3fős csapatban)
Pálfi Tamás(2.a)
 Badacsonyi Nikolett (3.a)
Rákóczi Anna (4.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Zalavíz Zrt. "Tiszta víz egy egészséges világért"című megyei pályázat (irodalmi kategóriában) 3.helyezett

Balázs Barbara (6.f)

Felkészítő:Bangó Edit
József Attila szavalóverseny-megyei forduló 4.helyezett

Sulok Zsófia (5.f)

Felkészítő:Herkliné Mészáros Erzsébet
Megyei Diákolimpia (Kötélugrók) I.korcsoport
1.helyezett
Miszori Míra
2.helyezett
Oláh Lívia
2.korcsoport
4.helyezett
Hencsei Dóra
3.korcsoport
3.helyezett
Horváth Vivien
4.korcsoport
2.helyezett
Tóth Renáta
3.helyezett
Tibola Alexandra
**Csapatban**
1.korcsoport
1. helyezett
(Miszori Míra, Oláh Lívia, Farkas Noémi, Kovács Virág)
2.korcsoport
2. helyezett
(Preisinger Bogi, Horváth Fanni, Szmodics Eliza, Herczeg Bogi)
3.korcsoport
3. helyezett
(Rábai Dóra, Molnár Daniella, Tóth Alexandra, Harka Henrietta)
4. helyezett
(Tóth Enikő, Tormássy Laura, Bekes Veronika, Hencsei Dóra)
4.korcsoport
3. helyezett
Landorhegyi és Báthory SZKI (Tibola Alexandra, Tóth Renáta, Farkas Debora, Németh Viktória, Boleman Sarolta)
5.korcsoport
3. helyezett
Farkas Alexandra
Felkészítő: Hajas Judit
Kisiskolások Közlekedésbiztonsági Vetélkedője 2.helyezett

Kovács Ákos(3.c)

Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny 1.helyezett

Gellén Virág (2.b)

Felkészítő: Lévai Ferencné
2.helyezett
Gergály Szabolcs(4.f)
Felkészítő: Bödör Gabriella
3.helyezett

Szakonyi Anna(4.f)

  Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny 1.helyezett
a 4.osztályos csapat
2.helyezett
Szakonyi Anna(4.f)
4.helyezett
Gergály Szabolcs(4.f)
11.helyezett
Tóth Gabriella(4.f)
Felkészítő: Bödör Gabriella
Kenguru országos angol nyelvi verseny megyei eredménye

9. helyezett

Kiss Vivien(6.g)

10. helyezett

Berta Csongor(6.g)

Felkészítő:

Solymossyné Sáfár Ibolya

I3 Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola által megrendezett integrált informatika internetes verseny

Különdíj:

Tóth Alexandra(7.c)

Felkészítő:

Nagyné Tóth Márta

1.helyezett

Lógár Patrik 8.g

Különdíj:

Gaál Viktória 8.g

Felkészítő:

    Völler Gyula

Német nyelvi fordítói verseny

2.helyezett

Bertók Fruzsina 8.c

Felkészítő:
Sabján Judit

 

Országos versenyek
Látássérültek Országos Gyermek és Ifjúsági Úszóverseny 1.helyezett
6 úszás versenyszámban
25-mell, hát, gyors, 50 mell, hát, gyors
Gaál Levente(6.b)
Felkészülés: egyénileg
Országos Diákolimpiai (négypróba, 60m, távolugrás)!!! 1.helyezett
Ferenczi Melinda(6.a)
Edzője: Csiszár Attila, testnevelője Bacsa Istvánné
Kozma László Országos Számítástechnika Verseny 10.helyezett
Orbán Dániel
Felkészítő: Ipcsics Csilla

Országos Diákolimpia (Tenisz)

5-8.helyezett
2.korcsoport fiú
Nagy Márton(4.g)
5-8.helyezett
2.korcsoport lány
Kiss Szilvia(4.g)
Soós Bettina(4.f)
Felkészítő: Bakos György
16.helyezett
3.korcsoport fiú
Hári Dániel(6.b)
Horváth Bálint(5.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
A Magyar Diáksport Szövetség és a Somogy Megyei Sport Szövetség által szervezett I. és II. korcsoportos labdarúgók országos versenye /Fonyódliget/. 2.helyezett
csapatban:
Kiss Bence
Papp László
Koroknyai Dominik
Pálfi Tamás
Czene Mátyás
Szökrönyös Zoltán
Jóna Máté
Baksa Máté
Bekes Gergő
Kiss Kevin
Felkészítő: Szalai Csaba testnevelő-edző
London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny 6.helyezett
Kiss Vivien(6.g)
Felkészítő:Solymossyné Sáfár Ibolya
Országos Logo Számítástechnika Programozói Verseny 32.helyezett

Hári Dániel

Felkészítő: Nagyné Tóth Márta

Országos Kötélugró Diákolimpia Döntő

I.korcsoport
7.helyezett
Oláh Diána Lívia(2.c)
12.helyezett
Miszori Míra(2.c)
IV.korcsoport
8.helyezett
Tibola Alexandra(8.c)
15.helyezett
Tóth Renáta(8.d)
Formációs csapatverseny:
I.korcsoport
3.helyezett
Miszori Míra(2.c)
Oláh Diána Lívia(2.c)
Farkas Noémi(2.d)
Kovács Virág(2.d)
II.korcsoport
11.helyezett
Horváth Fanni
Preisinger Bogi
Herczeg Bogi
Szmodics Eliza(3.a)
IV.korcsoport
9.helyezett
Tibola Alexandra(8.c)
Farkas Debora(8.c)
Tóth Renáta(8.d)

Felkészítő: Hajas Judit

UTE Budapest Kupa Labdarúgás U9-es kategóriában

2.helyezett

Landorhegyi Sportiskola labdarúgócsapata
A csapat tagjai: Weisz Martin, Baksa Máté, Bánhidi Alex, Czene Mátyás, Jóna Máté, Király Kevin, Kovács Levente, Pálfi Tamás, Papp László, Szinay Bendegúz, Szökrönyös Zoltán

Edző: Kovács Tamás

Országos Diákolimpia (Birkózás)

1.helyezett

Kovács Botond

Edző: Gelencsér Zoltán

Országos Serdülő  Fedettpályás Atlétikai Bajnokság

Ferenczi Melinda:
60m síkfutás

1.hely
60m gátfutás

1.hely
Távolugrás 1. hely
4x200m váltó 2. hely
Végh Krisztofer:
60m gátfutás

3. hely
Sárkány Milán:
60m gátfutás

6. hely
Kámán Bálint:
60m gátfutás

11.hely
Takács Nikolett:
Távolugrás

6. hely
További résztvevőink:
Pálfi Zsanett, Könye-Balla Flóra

Felkészítő: Csiszár Attila
Országos Terematlétikai Bajnokság /Budapest Syma Csarnok/

2.helyezett (fiúk)

5.helyezett (csapat)

Molnár Gergő
Luter Kristóf
Horváth Dániel
Fülöp Soma
Somogyi Gyula
Nagy Márton
Horváth Marcián
Rábai Dóra
Rákóczi Anna
Tóth Alexandra
Kámán Kinga
Preisinger Boglárka
Dén Dorina
Györgyfalvai Benigna

A csapat felkészítői: Bacsa Istvánné testnevelő, edző
Csikós Sándor Edző

 
2009. október 3-án került megrendezésre a Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség Tanévnyitó
Fesztiválja Telkiben.

2. helyezett

Baksa Máté
Bekes Gergő
Czene Mátyás
Fábián Kristóf
Jóna Máté
Kiss Kevin
Koroknyai Dominik
Németh Levente
Pálfi Tamás
Papp László
Szökrönyös Zoltán

A csapat felkészítői:
Szalai Csaba testnevelő-edző
Kiss Norbert edző
Kovács Tamás edző
Mihalecz István edző

 

Területi versenyek /Egyéb versenyek
Safety - Gyermekbiztonsági Olimpia (Ausztria, döntő)

2.helyezett

4.b osztály csapata

Felkészítő:Lőrincz Veronika
Safety - Gyermekbiztonsági Olimpia (Ausztria, Jennesdorf) - elődöntő

1.helyezett

4.b osztály csapata

Felkészítő:Lőrincz Veronika
Mini tenisz Dunántúli Régiós Bajnokság Szombathely  IV. korcsoport

2.helyezett

Nagy Márton 4.g

Felkészítő egyesület: ZTE Teniszklub
Felkészítő: Bakos György
Ny-Dunántúli teniszbajnokság

1. helyezett
F10 korcsoport
Nagy Márton 4.g

4. helyezett
F10 korcsoport
Szél Olivér 4.f

4. helyezett
L10 korcsoport
Kiss Szilvia 3.g

Felkészítő egyesület: ZTE Teniszklub
Felkészítő: Bakos György
A Családsegítő Szolgálat által kiírt fotópályázaton elért eredményeink: A pályázat címe az volt hogy: "Városom Zalaegerszeg"
A díjak a Családsegítő Szolgálat városi napján, az Ady Iskolában kerültek kiosztásra szept. 12-én.

1. helyezett
Nagy Noel 6.c
2. helyezett
Tóth Dávid 8.b

3. helyezett
Ferenczi Géza Mátyás 7.g

Az összes díjat mi hoztuk el. A többiek: Keresztesi Tamás 7.a, Kalcher Fanni 7.c, Halpert Erik 8.d

Felkészítő: Gedeon Tamás

 

Városi versenyek
Észpörgető Városi Matematika Verseny I. helyezett:
Szalai Bence(3.a)
Felkészítő: Gáliné Paál Edit
Landorhegyi Városi Matematika Verseny III. helyezett:
Horváth Bálint(4.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit,
"Szépen magyarul, szépen emberül" városi anyanyelvi verseny II. helyezett:
(csapatban)
Sziládi Anna(4.c)
Pénzes Réka(4.c)
Horváth Bálint(4.c)
Felkészítő: Scheiber Judit
Ady  Ált. Isk. "Kistudorok" Városi Matematika Verseny I. helyezett:
Mészáros Sára(2.c)
Felkészítő: Jónás Éva
Eötvös Általános Iskola Matematika Verseny II. helyezett:
Trombitás Péter(4.b)
Felkészítő: Tóth-Gergyéné Tuboly Marianna
II. helyezett:
(csapatban)
Horváth Bálint(4.c)

Gáspár Zsombor(4.a)

Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit, Siskáné Dany Mária
"Üveggolyókkal játszom" városi irodalmi vetélkedő II. helyezett:
(csapatban)
Szőke Panna(2.a)
Kovács Kitti(2.b)
Szabó Dorina(2.b)
Mészáros Sára(2.c)
Felkészítő: Fonódiné Vidovics Katalin, Sümeginé Szabó Erika, Németh Edit
"Tarka lepke kis mese" vers és prózamondó verseny I. helyezett
Sulok Zsófia (6.f)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
József Attila Városi Versmondó Verseny II. helyezett
Sulok Zsófia (6.f)
III. helyezett
Széll Olivér (5.c)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
„A víz szerepe környezetünkben”
A Zalavíz ZRT pályázata
Város, városkörnyék
II. helyezett:
Fotó kategória:
Sepsi Csombor Márton (3.b)
Felkészítő: Lévai Ferencné
II. helyezett:
Irodalom kategória:
Cieloszyk Dorina (3.b)
Város, városkörnyéki origami verseny I. helyezett:
Sepsi Csombor Márton (3.b)
Felkészítő: Lévai Ferencné
Smarter Together angol nyelvi csapatverseny (Iskolánk az iskolák közötti vetélkedőben 1. helyezett lett, így visszahoztuk a tavaly is elnyert vándorserleget.) II. helyezett
(csapatban)

Gerencsér Krisztián (5.a)
Völler Csanád (5.a)
Major Zalán (5.c)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla, Kovács László
I. helyezett
(csapatban)
Balogh Petra (6.a)
Mészáros Máté (6.a)
Kuba Rebeka (6.c)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya, Kovács László
I. helyezett
(csapatban)
Németh Péter (7.g)
Takács Nikolett (7.a)
Csiszár Sára (7.a)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya, Kovács László
V. helyezett
(csapatban)
Horváth Eszter (8.g)
Rózsa Veronika (8.g)
Gerencsér Roland (8.a)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla, Solymossyné Sáfár Ibolya
Petőfi szavalóverseny I. helyezett

Bekő Bence (3.a)

Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
III. helyezett

Sulok Zsófia (6.f)

I. helyezett

Széll Olivér (5.c)

Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
Ady Endre Általános Iskolában megrendezett 

Német nyelvi játékos rejtvényfejtő vetélkedő (sima német)

V. helyezett (csapatban)

Pete Roland (5.a)

László Éva (5.d)

Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Ady Endre Általános Iskolában megrendezett 

Német nyelvi játékos rejtvényfejtő vetélkedő (emelt német)

IV. helyezett (csapatban)

Sulok Zsófia (6.f)

Fehér Fanni  (5.b)

Felkészítő: Kovács Károlyné, Lőrincz Veronika
Ady Endre Általános Iskolában megrendezett 

Játékos angol nyelvi vetélkedő

III. helyezett (csapatban)

Kuba Rebeka (6.b)

Balogh Petra  (6.c)

Horváth Tamara (6.a)

Felkészítő: Kovács László, Solymossyné Sáfár Ibolya
Városi mesemondó verseny II. helyezett

Tóth Dávid (2.a)

Felkészítő: Németh Edit
III. helyezett

Varga Vence (4.b)

Felkészítő: Schuhné Kern Zsuzsanna
Liszt helyesíró verseny III. helyezett

Bertalan Vanessa (8.g)

Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
Liszt szépíró verseny

II. helyezett

Veress Boglárka (5.c)

Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
Ady Endre versmondó verseny

III. helyezett

Sulok Zsófia (6.f)

Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
Öveges ÁMK komplex matek-környezet versenye I. helyezett

Gergály Renáta (3.c)

Felkészítő: Hajas Judit
II. helyezett:

 Szalai Bence( 3.a)

Felkészítő: Gáliné Paál Edit
Csapatban:
I. helyezett:
Sepsi Csombor (3.b)
Felkészítő: Lévai Ferencné
II. helyezett:
Trombitás Péter(4.b)
Felkészítő: Tóth-Gergyéné Tuboly Marianna
III. helyezett:

Horváth Bálint (4.c)

Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Csapatban:
II. helyezett

Horváth Fanni (4.a)
Felkészítő: Siskáné Dany Mária

 

Megyei versenyek
TIT Megyei Matematika Verseny 5.évfolyam
III. helyezett
Széll Olivér(5.c)
6. évfolyam
III. helyezett
Horváth Bálint
7. évfolyam
I. helyezett
Berta Csongor(7.g)
Felkészítő: Gurnik Judit
TIT Megyei Számítástechnika Verseny III. helyezett
Konrád Balázs(7.f)
IV. helyezett
Lógár Bence(7.g)
Felkészítő: Völler Gyula
Megyei Matematika Alapműveleti Verseny VI. helyezett
Kósi Zsófia(5.c)
XII. helyezett
Tornyos Viola(7.g)
Felkészítő: Gurnik Judit
Csokonai Alapműveleti Verseny matematikából VIII. helyezett
Török Balázs(4.b)
Felkészítő: Tóth-Gergyéné Tuboly Marianna
"Olvasás gyönyörűsége" megyei olvasási verseny I. helyezett
Rábai Péter (2.a)
Felkészítő: Németh Edit
Talent Show Megyei Tehetségkutató Verseny Színjáték kategóriában:
I. helyezett
a 4.b osztály csapata
Czirók Bence
Trombitás Péter
Dabronaki Rebeka
Tibola Anita
Varga Vencel
Kőmíves Bence
Lakatos Tamá
Novák Leila
Dienes Tiffani
Harró Kornél
Kára Erik
Léránt Martin
Pesti Szabolcs
Szeglet Liliána
Molnár Klementina
Szirmai Gergő
Török Balázs
Smodics Bence
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Vers és próza kategóriában
II.helyezett
Sulok Zsófia(6.f)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Megyei Kötélugró Diákolimpia II./B korcsoport
I. helyezett
Farkas Noémi(3.d)
II. helyezett
Oláh Lívia(3.c)
IV. helyezett
Miszori Míra(3.c)
V. helyezett
Horváth Fanni(4.a)
VI. helyezett
Szmodics Eliza(4.a)
III./B korcsoport
VI. helyezett
Molnár Daniella(6.a)
IV./A korcsoport
III. helyezett
Farkas Alexandra(8.a)
IV. helyezett
Horváth Vivien(8.a)
Formációs csapatversenyek:
II. korcsoport
I. helyezett
Miszori Míra(3.c)
Oláh Lívia(3.c)
Kocsis Nóra(3.c)
Farkas Noémi(3.d)
Kovács Virág(3.d)
III. korcsoport
III. helyezett
Rábai Dóra(6.a)
Harka Henrietta(6.a)
Bekes Veronika(6.f)
Tormássy Laura(6.f)
V. korcsoport
III. helyezett
Farkas Alexandra(8.a)
Felkészítő: Hajas Judit
Zrínyi Ilona matematika verseny VI. helyezett

Szalai Bence (3.a)

Felkészítő: Gáliné Paál Edit
V. helyezett

 Trombitás Péter (4.b) Az iskolák közötti versenyben a 4.évfolyamosok
a IV. helyezést szerezték meg megelőzve a város összes iskoláját!
A csapat tagjai:
Pesti Szabolcs (4.b)
Czirók Bence (4.b)
Trombitás Péter (4.b)

Felkészítő: Tóth-Gergyéné Tuboly Marianna
I3 Ganz-Munkácsy megyei számítástechnika verseny (multimédia kategória) I. helyezett

 Lógár Bence (7.g)

Felkészítő: Völler Gyula
OÁTV angol nyelvi verseny X. helyezett

Berta Csongor (7.g)

Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Kenguru Német Nyelvi és Országismereti Verseny

VIII. helyezett

Fehér Fanni (5.b)

IX. helyezett

Horváth Marcián (5.b)

Felkészítő: Lőrincz Veronika
Kenguru Angol Nyelvi és Országismereti Verseny

V. helyezett

Gál Zsófi (6.a)

IX. helyezett

Balogh Petra (6.a)

Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Mindszenty Ált. Iskolában megrendezett

Angol nyelvű országismereti verseny

I. helyezett
(csapatban)
Gombos Vilmos (8.c)
Koller Róbert (8.g)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla, Solymossyné Sáfár Ibolya
Megyei angol nyelvi fordító verseny /Liszt Ált. Isk./ (5-6. évfolyam emelt szint)

III. helyezett

Jóna Bálint (5.a)

Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla

IV. helyezett

Horváth Tamara (6.a)

Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Megyei angol nyelvi fordító verseny /Liszt Ált. Isk./ (7-8. évfolyam emelt szint) I. helyezett

Koller Róbert (8.g)

Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla
III. helyezett

Berta Csongor (7.g)

Felkészítő:Solymossyné Sáfár Ibolya
Megyei német nyelvi fordító verseny /Liszt Ált. Isk./ (5-6. évfolyam emelt szint) II. helyezett:

Sulok Zsófia (6.f)

Felkészítő: Kovács Károlyné

 

Országos  versenyek
A Fényképezés a Vizuális Nevelés Szolgálatában Alapítvány által, a 2010/2011-es tanévre meghirdetett Országos Diákfotó Pályázaton való szakköri, középiskolás kategóriában II. helyezett:
Bőke Norman(4.c)
Szirmai Bendegúz(5.b)
Horváth Dániel(5.b)
Major Zalán(5.c)
Németh Krisztofer(5.c)
Sütő Dávid(6.b)
Borsos Bálint(6.c)
Czömpöl Kristóf(6.c)
Kőröspataki András(6.c)
Elekes Péter(6.c)
Takács Tamás(6.c)
Kovács Martin(6.c)
Tóth Balázs(7.c)
Fábián Martin(7.c)
Nagy Noel(7.c)
Berta Csongor(7.g)
Ferenczi Géza Mátyás(8.g)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Országos levelező anyanyelvi verseny Ezüst fokozat
Gaaál Zsófia(6.a)
Horváth Tamara(6.a)
Mészáros Máté(6.a)
Bronz fokozatot:
Balogh Petra(6.a)
Bánhidi Patrik(6.a)
Fülöp Soma(6.a)
Polgár Attila(6.a)
Rábai Dóra(6.a)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Országos Kötélugró Diákolimpia II./B korcsoport
gyorsasági
X. helyezett
Farkas Noémi (3.d)
Szabadon választott gyakorlat
V. helyezett
Farkas Boémi (3.d)
VIII. helyezett
Oláh Lívia(3.c)
Összetett egyéniben
VI. helyezett
Farkas Noémi (3.d)
Formációs csapatversenyek:
II. korcsoport gyorsasági
V. helyezett
Landorhegyi Sportiskola
Miszori Míra(3.c)
Oláh Lívia(3.c)
Kocsis Nóra(3.c)
Farkas Noémi(3.d)
Kovács Virág(3.d)
Szabadon választott gyakorlat
VI. helyezett
Landorhegyi Ált. Isk. Sportisk.(3.c és 3.d)
Összetett VII. helyezett
Landorhegyi Ált. Isk. Sportisk.(3.c és 3.d)
V. korcsoport
gyorsasági
IV. helyezett
Farkas Alexandra(8.a)
Horváth Vivien(8.a)
Szabadon választott
IV. helyezett
Landorhegyi Ált. Isk. Sportisk.(8.a)
Összetett IV. helyezett
Landorhegyi Ált. Isk. Sportisk.(8.a)
Felkészítő: Hajas Judit, kísérő nevelő: Simonné Miklósovics Andrea

 

Területi és egyéb  versenyek
Safety - Gyermekbiztonsági Olimpia tartományi döntője (Ausztria) 1. helyezett
a 4.b osztály kéttanítási nyelvű csoportja
Tanulók:
Trombitás Péter
Varga Vencel
Czirók Bence
Molnár Klementina
Harró Kornél
Tibola Anita
Lakatos Tamás
Török Balázs
Léránt Martin
Szirmai Gergő
Kőmíves Bence
Szeglet Liliána
Novák Leila
Pesti Szabolcs
Dienes Tifania
Felkészítő: Lőrincz Veronika
Pedagógiai Intézet által meghirdetett "Német nyelvi területi verseny" (Nagykanizsa) V. helyezett
Czirók Bence(4.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
ECDL Start Vizsga Bencze Balázs(8.b)
Dala Nikolett(8.b)
Gecseg Gréta Zsófia(8.b)
Illés Ádám(8.b)
Kenessey Bence(8.b)
Marton Imre János(8.b)
Németh Martin(8.b)
Oláh Bernadett(8.b)
Tóth Alexandra(8.c)
György-Mild Lóránd(8.c)
Felkészítő: Nagyné Tóth Márta
Németh Melitta(7.f)
Lógár Bence(7.g)
Konrád Balázs(7.f)
Gerencsér Kevin(6.f)
Bátfai Bence(6.f)
Sulok Zsófia Hajnalka(6.f)
Tóth Enikő(6.f)
Gyűrüsi Kristóf(6.f)
Püski Bence(8.f)
Binder Zoltán(8.f)
Koller Róbert(8.g)
Lepsényi Tamás(8.g)
Györe Zsanett(8.f)
Felkészítő: Völler Gyula
Safety - Gyermekbiztonsági Olimpia területi döntője (Ausztria) I. helyezett
4.b osztály két tanítási nyelvű csoportja
Tanulók:
Trombitás Péter
Varga Vencel
Czirók Bence
Molnár Klementina
Harró Kornél
Tibola Anita
Lakatos Tamás
Török Balázs
Léránt Martin
Szirmai Gergő
Kőmíves Bence
Szeglet Liliána
Novák Leila
Pesti Szabolcs
Smodics Bence
Dienes Fanni
Dabrónaki Rebeka
Kára Erik
Felkészítő: Lőrincz Veronika
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

IV. helyezett

Szalai Bence (3.a)

Szalai Levente (3.a)

Felkészítő: Gáliné Paál Edit

 

Városi versenyek
Városi Atlétika Diákolimpia 1 és 2. helyezett
Czirók Bence(5.b)
3.helyezett
Vass Dorottya(4.a)
2.helyezett
Pete Dóra(4.c)
2-3.helyezett
Oláh Diána Lívia(4.c)
Felkészítő:
Dózsa iskola „Szorgos matekosok” városi versenye 1.évf. számára 2.helyezett
csapatban
Somkereki Patrik(1.a)
Bagonyai Botond Mátyás(1.b)
Varga Bálint(1.c)
Felkészítő: Siskáné Dany Mária, Tóthné Bagonyai Judit, Tóth-Gergyéné Tuboly Marianna
Pais anyanyelvi verseny 2. helyezett
Kósi Zsófia (6.c)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
József Attila Városi Versmondó Verseny 3. helyezett
csapatban
Komáromy Ákos (5.c)
Széll Olivér (6.c)
Tóth Bense (8.g)
Felkészítő: Bangó Edit, Herkliné Mészáros Erzsébet
Pais anyanyelvi verseny 2. helyezett
Szalai Bence(4.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Landorhegyi városi matematika verseny 1. helyezett
4.osztályos korcsoportban
csapatban
Szalai Levente (4.a)
Felkészítő: Gáliné Paál Edit
"Észpörgető" városi matematika verseny 3. helyezett
3.osztályos korcsoportban
csapatban
Mészáros Sára (3.c)
Felkészítő: Jónás Csabáné
"Szépen magyarul, szépen emberül" városi anyanyelvi verseny 1. helyezett
4.osztályos korcsoportban
csapatban
Sejpes Júlia (4.c)
Miszori Míra (4.c)
Pete Dóra (4.c)
Felkészítő: Béres Edit
 "Üveggolyókkal játszom" városi irodalmi vetélkedőn 1.helyezett
2.osztályos korcsoportban
csapatban
Sziládi Sára (2.a)
Dávid Martin (2.a)
Tóth Regina (2.b)
Herczeg Eszter (2.c)
Felkészítő: Mátraháziné József Ida
Eötvös iskola „Törd a fejed!” városi matematika verseny 3. helyezett
4.osztályos korcsoportban
csapatban
Sepsi Csombor(4.b)
Szalai Bence(4.a)
Szalai Levente(4.a)
Felkészítő: Lévai Ferencné, Gáliné Paál Edit
A Petőfi Ált. Isk. által rendezett Smarter Together elnevezésű városi angol nyelvi csapatverseny 1. helyezett
5. évfolyam
Bencze Ádám(5.a)
Szabó Martin(5.a)
Pénzes Réka(5.c)
Felkészítők: Kovács László, Solymossyné Sáfár Ibolya
6. évfolyam
2. helyezett
Kósi Zsófia(6.c)
Török Petra(6.c)
Jóna Bálint(6.a)
Felkészítők: Kovács László, Rónyainé Krajczár Csilla
7. évfolyam
1. helyezett
Halmai Janka(7.c)
Kuba Rebeka(7.c)
Polgár Attila(7.a)
Felkészítők: Kovács László, Solymossyné Sáfár Ibolya
8. évfolyam
1. helyezett
Mázsi Virág(8.a)
Drávecz Virág(8.c)
Rózsás Dániel(8.c)

Az iskolák közötti vetélkedőben is 1. helyezettek lettünk, ezzel újból (immár három éven egymás után) elhoztuk a kupát.
Felkészítők: Kovács László
Városi "Petőfi" Matematika Csapatverseny 1. helyezett
csapatban
Orbán Dániel(7.c)
Horváth Bálint(7.c)
Kőröspataki András(7.c)
Felkészítő: Németh Szilvia
2. helyezett
csapatban
Tornyos Viola(8.g)
Berta Csongor(8.g)
Németh Melitta(8.f)
Felkészítő: Gurnik Ferencné, Kádár Gábor
3. helyezett
csapatban
Török Balázs(5.b)
Czirók Bence(5.b)
Preisinger Boglárka(5.a)
Horváthné Kalamár Éva, Árbócz Imre
5. helyezett
csapatban
Zsoldos Péter(6.a)
Kakas Klarisza(6.a)
Széll Olivér(6.c)
Felkészítő: Németh Szilvia, Gurnik Ferencné
Városi csillagászati verseny 3.helyezett
csapatban
Kuta Rebeka(7.c)
Elekes Péter(7.c)
Kőröspataki András(7.c)
Horváth Bálint(7.c)
Felkészítő: Németh Szilvia
Városi Petőfi szavalóverseny 3. helyezett
Bekő Bence (4.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
"Tarka lepke, kis mese" városi vers és prózamondó versenyen 3. helyezett
Bagó Linett 4.b
Felkészítő: Mester Zita
Városi mesemondó versenyen 3. helyezett
Bekő Bence(4.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
"Puli-buli" városi szövegértő versenyen 3. helyezett
Prunner Lea(4.b)
Felkészítő: Mester Zita
Játékos városi angol nyelvi vetélkedő
(csapatverseny, Ady)
3.helyezett
6.osztályos korcsoportban
Völler Csanád(6.a),
Dávid Mátyás(6.b),
Major Zalán(6.c)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla, Kovács László
Német nyelvi városi rejtvényfejtő (csapat)verseny (Ady) 1.helyezett
5-6. osztályos korcsoportban
Török Balázs(5.b)
Fehér Fanni(6.b)
Felkészítő: Lőrincz Veronika, Buzogányné Benkő Szilvia
Öveges ÁMK komplex matematika-környezetismeret (iskolák közötti csapatverseny) 1.helyezett
4. osztály
Szalai Bence(4.a)
Gergály Renáta(4.c)
Sepsi Csombor(4.b)
Felkészítő: Gáliné Paál Edit, Hajas Judit, Lévai Ferencné
Öveges ÁMK komplex matematika-környezetismeret 1.helyezett
4. osztály
Szalai Bence(4.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya, Gáliné Paál Edit
3.helyezett
4. osztály
Gergály Renáta(4.c)
Felkészítő: Hajas Judit
3.helyezett
2. osztály
Bubics Gergő(2.c)
Felkészítő: Bödör Gabriella

 

Megyei versenyek
Duatlon Megyei Diákolimpia 3.helyezett
Balogh Dominik(6.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Triatlon Megyei Diákolimpia 3.helyezett
Balogh Dominik(6.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Női Labdarúgás Megyei Bajnokság 2. helyezett
Horváth Mercédesz(5.b)
Felkészítő:
A Zala Megyei Pedagógiai Intézet Dr. Kovács Lajos Pedagógiai Szakkönyvtár által kiírt " Csak az ember olvas" olvasmányélmény megjelenítő pályázatán Nívódíjban részesült
Major Tamás Zalán(6.c)
Felkészítő: Horváthné Kalamár Éva
TIT Megyei Számítástechnika verseny 2.helyezett
Kiss Bence Barnabás(5.c)
3.helyezett
Kovács Ákos(5.c)
Felkészítő: Völler Gyula
Megyei Tenisz Diákolimpia 1.helyezett
III. korcsoport csapat
Széll Olivér (6.c)
Horváth Bálint (7.c)
Köröspataki András (7.c)
3. korcsoport lány
1.helyezett
csapattagok:
Kiss Szilvia (6.a)
Györgyfalvay Benigna (6.a)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Kölcsey Ferenc Gimnázium által meghirdetett "Das große D - A - CH - Quiz" megyei országismereti verseny 3.helyezett
Dén Dorka(6.b)
Kovács Dorina(6.b)

4.helyezett
Egyed Petra(6.b)
Wappler Franciska(6.b)
Felkészítő: Lőrincz Vera
TALENT SHOW – Német nyelvi „KI MIT TUD?”
Landorhegyi Általános Iskola, Sportiskola 5.b osztály kéttannyelvű tanulói:
Tibola Anita(5.b)
Török Balázs(5.b)
Czirók Bence(5.b)
Dabronaki Rebeka(5.b)
Novák Leila(5.b)
Dienes Tiffani(5.b)
Harró Kornél(5.b)
Szirmai Gergő(5.b)
Kára Erik(5.b)
Smodics Bence(5.b)
Lakatos Tamás(5.b)
Kőmíves Bence(5.b)
Molnár Klementina(5.b)
Léránt Martin(5.b)
Szeglet Liliána(5.b)
2.helyezett:
4.b-ből
Sepsi Csombor(4.b)
Prunner Lea(4.b)
Bagó Linett(4.b)
Péter Krisztina(4.b)
Gellén Virág(4.b)
Bátfai Veronika(4.b)
Salamon Barnabás(4.b)

3.helyezett
3.b osztály kéttannyelvű tanulói
Kovács Kitti(3.b)
Szabó Dorina(3.b)
Németh Balázs(3.b)
Horváth Jácint(3.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
 Megyei Atlétikai Diákolimpia II. korcsoport csapat
1. helyezett
Csapattagok:
Varga Benjamin(4.a)
Koroknai Dominik(4.a)
Mike Gergő(4.a)
Fábián Kristóf(4.a)
Mándli Dominik(4.a)
Molnár Tícián(4.b)

III. korcsoport csapat
3. helyezett
Baki Barnabás
Gáspár Gábor(6.a)
Molnár Gergő(7.a)
Fülöp Soma(7.a)
Luther Kristóf(7.a)
II. korcsoport csapat
4. helyezett
Varga Dóra(5.c)
Vass Dorottya(4.a)
Oláh Diána(4.c)
Pete Dóra(4.c)
Varga Bernadett(5.c)
Császár Kinga(4.a)
IV. korcsoport csapat
2. helyezett
Köcse Richárd(7.f)
Hencsei Benjamin(8.a)
Bonyhárd Áron(8.a)
Kiss Péter(8.a)
Molnár Péter(8.a)
Varga Patrik(8.a)
4x100m váltók:
III. korcsoport
1. helyezett
Molnár Gergő(7.a)
Gáspár Gábor(6.a)
Fülöp Soma(7.a)
Baki Barnabás(6.a)
IV. korcsoport
1. helyezett
Bonyhárd Áron(8.a)
Hencsei Benjamin(8.a)
Varga Patrik(8.a)
Köcse Richárd(7.f)
III. korcsoport
3. helyezett
Kámán Kinga(7.a)
Rábai Dóra(7.a)
Gelencsér Boglárka(7.a)
Tóth Alexandra(7.a)
IV. korcsoport egyéni:
1.helyezett
100m
Ferenczi Melinda(8.a)
Távolugrás
1.helyezett
Ferenczi Melinda(8.a)
2.helyezett
100m
Köcse Richárd(7.f)
III. korcsoport egyéni:
60m

2.helyezett
Tóth Alexandra(7.a)
1.helyezett
Távolugrás
Baki Barnabás(6.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csiszár Attila
Csokonai Alapműveleti Verseny 4. helyezett
Török Balázs (5.b)
Felkészítő: Horváthné Kalamár Éva
„Sokat tud a kezem…” megyei rajzpályázat / Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium által meghirdetett/ Nívódíj
Wappler Franciska (6.b)
Felkészítő: Karner László
Herman Ottó Országos Biológiai Verseny 7. helyezett
Nemes Bence (8.f)
Felkészítő: Vas Gyula
Az "Olvasás gyönyörűsége" megyei olvasási verseny 2. helyezett
Bekő Bence (4.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
A Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei forduló 5. helyezett
Zsoldos Dániel (2.a)
Felkészítő: Czigány Tímea
4. helyezett
Szalai Bence(4.a)
Felkészítő: Gáliné Paál Edit
Országos Történelem tanulmányi verseny megyei forduló 13.helyezett
Sulok Zsófia(7.f)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
Zrínyi Ilona matematika verseny 10.helyezett
Sepsi Csombor(4.b)
Felkészítő: Lévai Ferencné
11. helyezett
Szalai Bence(4.a)
19. helyezett
Szalai Levente(4.a)

Sepsi Csombor, Szalai Bence, és Szalai Levente, hárman, csapatban az iskolák közötti versenyben
a II. helyezést is megszerezték
Felkészítő: Gáliné Paál Edit

 

9. helyezett
Mészáros Sára(3.c)
Felkészítő: Jónás Csabáné
"A kis csillagász" verseny az Izsák ÁMK-ban
 
1.helyezett
csapatban:
Berta Csongor(8.g)
Kiss Benjamin(8.g)
Németh Péter(8.g)
Tornyos Viola(8.g)
Kisérő: Kádár Gábor
Országos Közlekedési Ismeretek vetélkedő megyei forduló 9. helyezett
Sepsi Csombor(4.b)
Felkészítő: Lévai Ferencné
"Kereszt és félhold" történelmi verseny /Salla Művelődés Központ, Zalalövő/ 9. helyezett
Fábián Zsófia(8.f)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2. helyezett
csapatban:
Miszori Míra(4.c)
Sejpes Júlia(4.c)
Szalai Levente(4.a)
Varga Benjamin(4.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya, Béres Edit
Megyei "SODOKU" matematika verseny 1. helyezett
csapatban:
Pete Roland(6.a)
Vörös Sándor(6.a)
Széll Olivér(6.c)
1. helyezett
Egyéniben:
Kakas Krisztina(6.a)
Felkészítő: Németh Szilvia, Gurnik Ferencné
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója 3. helyezett
csapatban:
Gergály Renáta(4.c),
Pálfi Tamás(4.a),
Szalai Bence(4.a),
Szalai Levente(4.a).
Felkészítő: Gáliné Paál Edit
Megyei német nyelvi fordítói verseny /Liszt Ferenc Ált. Isk. szervezésében/ 1. helyezett
5-6. osztály, emelt szint
Czirók Bence(5.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
3. helyezett
7-8. osztály, emelt szint
Sulok Zsófi(7.f)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Megyei angol nyelvi fordítói verseny /Liszt Ferenc Ált. Isk. szervezésében/ 1. helyezett
5. osztály, emelt szint
Bencze Ádám(5.a)
1. helyezett
8. osztály, emelt szint
Drávecz Virág(8.c)
Felkészítő: Kovács László
3. helyezett
6. osztály, emelt szint
Jóna Bálint(6.a)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla
4. helyezett
7. osztály, emelt szint
Balogh Petra(7.a)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya

 

Országos versenyek
Országos Tájfutó Diákolimpia 4.helyezett
Simon Cintia(7.a)
Felkészítő:
Országos Atlétika Diákolimpia 2.helyezett
100m futás, távolugrás
Ferenczi Melinda(8.a)
9.helyezett
100m futás
Köcse Richárd(7.f)
Felkészítő: Csiszár Attila
Országos Táncverseny 2.-3. helyezett
Sütő Balázs(3.b)
Felkészítő:
Országos Tenisz Diákolimpia 6.helyezett
csapatban:
Kiss Szilvia(6.a)
Györgyfalvai Benigna(6.a)
Felkészítő:Bakos György
6.helyezett
csapatban:
Széll Olivér(6.c)
Felkészítő:Bakos Ádám
6.helyezett
csapatban:
Horváth Bálint(7.c)
Felkészítő:Tóthné Bagonyai Judit
A Fényképezés a Vizuális Nevelés Szolgálatában Alapítvány által, a 2011/2012-es tanévre meghirdetett Országos Diákfotó Pályázaton középiskolás szakköri kategória: 8.helyezett
Takács Tamás(7.c)
Bőke Norman(6.c)
Czömpöl Kristóf(7.c)
Elekes Péter(7.c)
Kőröspataki András(7.c)
Pál Gábor(7.b)
Szirmai Bendegúz(6.b)
Iszak Péter(4.d)
Kára Erik(5.b)
Molnár Szabolcs(4.d)
Somlói Patrik(5.b)
Salamon Erik(4.d)
Smodics Bence(5.b)
Ferencz Martin(5.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Országos társastánc és formációs versenyeken 2. helyezett
Sütő Dávid(7.b)
Felkészítő: Kuzma Péter
Diákolimpia V. korcsoportos országos döntőjében férfi tőr sportágban 3. helyezett
Kalamár Adrán(7.a)
Felkészítő:Berta Gertrúd, Vizler Ádám
LONDON BRIDGE országos angol nyelvi tesztverseny 7. helyezett
Kósi Zsófia(6.c)
Felkészítő: Kovács László
Országos Karate Diákolimpia 4. helyezett
Országh Levente(3.b)
Felkészítő:
IPPON SOBU KARATE Országos Diákolimpia 4. helyezett
4. korcsoport
Kámán Kristóf(3.a)
Felkészítő:
Ne felejtsek! Országos levelező anyanyelvi verseny (Apáczai Kiadó) Mészáros Máté - ezüst fokozat
Gaál Zsófia - bronz fokozat
Gerencsér Boglárka - bronz fokozat
Fülöp Soma - bronz fokozat
Polgár Attila - bronz fokozat
Felkészítő: Vaski Tiborné
Országos Terematlétika Verseny 5. helyezett
Csapattagok:
Varga Benjamin(4.a)
Koroknai Dominik(4.a)
Mike Gergő(4.a)
Fábián Kristóf(4.a)
Mándli Dominik(4.a)
Molnár Tícián(4.b)

A lányok: 13. helyezést értek el.
Iskolánk az összesítet versenyen országos 9.lett
Lányok:

Varga Dóra(5.c),
Varga Bernadett(5.c),
Pete Dóra(4.c),
Sejpes Júlia(4.c),
Oláh Diana(4.c),

7. helyezett
csapatban
Jóna Máté(4.a),
Mike Gergő(4.a),
Koroknyai Dominik(4.a),
Mándli Dominik(4.a),
Varga Benjamin(4.a),
Kámán Kristóf(3.a),

Tóth Adrienn(3.a)

Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csikós Sándor
Albertirsán megrendezett Országos
Ügyességi és Váltófutó Atlétikai Diákolimpia
7. helyezett
iskolánk
10x200m-es váltója
A csapat tagjai:
Tóth Alexandra(7.a),
Varga Patrik(8.a),
Könye-Balla Flóra(8.g,
Horváth Dániel(6.a),
Takács Nikolett(8.a),
Hencsei Benjamin(8.a),
Horváth Tamara(7.a),
Baki Barnabás(6.a),
Ferenczi Melinda(8.a),
Köcse Richárd(7.f).
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csiszár Attila
"Közlekedj okosan" országos foto pályázat 1. helyezett
Major Zalán(6.c)
Felkészítő: Gedeon Tamás

 

Területi és egyéb versenyek
Területi táncverseny 2. helyezett
Sütő Balázs(3.b)
Felkészítő:
Vigyázz! Kész! Pénz! országos tudásverseny területi döntő 3.helyezett
Farkas Noémi(4.d)
Németh Cintia(4.d)
Horváth Máté(4.d)
Zsidó Bence(4.d)
Felkészítő: Simonné Miklósovics Andrea
SADE KUPA Fedettpályás gyermek futóverseny 60m síkfutás
2. helyezett
Kámán Kristóf(3.a)
60m gátfutás
2. helyezett
Czirók Bence(5.b)
1000m körös futás
1. helyezett
Tóth Adrienn(3.a)
1. helyezett
Pénzes Réka(5.c)
3. helyezett
Molnár Ticián(4.b)
4x60m-es váltófutás
fiú és a leányváltó is 2.és 3. helyezett
Felkészítő: Csikós Sándor, Bacsa Istvánné
ZALAKERÁMIA KUPA Fedettpályás gyermek ugróverseny

 

Távolugrás
3.helyezett
Vass Dorottya(4.a)
1. helyezett
Kámán Kristóf(3.a)
Magasugrás
2. helyezett
Czirók Bence(5.b)
Kámán Kristóf(3.a)
Vass Dorottya(4.a)
Varga Dóra(5.c)
Felkészítő: Csikós Sándor, Bacsa Istvánné

 

 

 
Városi  versenyek
Német Képregényíró verseny 2.helyezett
Szirmai Bendegúz(7.b)
Felkészítő: Lőrinc Vera
„Európa mesél” XXXVI. Városi mesemondó verseny 2.helyezett
Simon Zalán(4.c)
Felkészítő: Jónás Csabáné
Öveges ÁMK komplex matematika – környezetismeret városi verseny 2.helyezett
Mészáros Sára(4.c)
Felkészítő: Jónás Csabáné
„Libavarázs” mesemondó verseny Különdíj
Mészáros Sára(4.c)
2.helyezett
Simon Zalán(4.c)
Felkészítő: Jónás Csabáné
József Attila Városi könyvtár rendezésében az "Olvassunk együtt!" versenyen 3.helyezett
Szalai Gergő(3.c)
Felkészítő:
"Eötvös" városi helyesíró verseny 2.helyezett
Varga Bálint(2.c)
Felkészítő: Scheiber Judit
Városi Origami verseny 2.helyezett
1-2 korcsop.
Németh Kevin(2.b)
Felkészítő: Tóth Gergyéné Tuboly Marianna
"Mackó nap"városi szavaló verseny 2.helyezett
Szabó Armand(2.c)
Felkészítő: Scheiber Judit
Pais anyanyelvi verseny 2.helyezett
Németh Balázs(4.b)
Felkészítő: Fonódiné Vidovics Katalin
"Szépen magyarul, szépen emberül" városi anyanyelvi versenyen 1.helyezett
csapatban
Sziládi Sára(3.a)
Csiszár Soma(3.a)
Kósi Csongor(3.a)
Felkészítő: Mátraháziné József Ida
Atlétikai diákolimpia 2.korcsoport fiú csapat
2. helyezett
Kámán Kristóf(4.a)
Gyöngyösi Antal(4.a)
Fehér Barnabás(4.a)
Megyesi Márk(4.a)
Kocsis Bence(4.a)
Rábai Péter(4.a)
Angyal Ákos(4.a)
2. Korcsoport leány csapat
1.helyezett
Vass Dorottya(5.a)
Kiss Sára(5.a)
Veiland Fanni(5.a)
Beczõk Luca(4.a)
Tóth Adrienn(4.a)
Vörös Cintia(4.a)
Milák Krisztina(4.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné
A 3.korcsoport csapatban a lányok és a fiúk
3.helyezettek
Molnár Ticián(5.b)
Czirók Bence(6.b)
Mike Gergõ(5.a)
Pataki Gergõ(5.a)
Tóth Martin(5.a)
Mándli Dominik(5.a)
Varga Eszter(7.a)
Varga Dóra(6.c)
Varga Bernadett(6.c)
Pénzes Réka(6.c)
Pete Dóra(5.c)
Bruszik Anna(5.c)
2.helyezett egyéniben
Varga Eszter(5.b)
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csiszár Attila

 

Madarak és Fák Napja tiszteletére rendezett városi versenyen 1.helyezett
csapatban
Kuba Rebeka(8.c)
Prisznyák Amanda(8.c)
Gerencsér Boglárka(8.a)
Rábai Dóra(8.a)
Felkészítő: Györéné Tímár Éva, Vas Gyula
Számviteli Főiskola Zöldkampusz elnevezésű játékos sorversenyén a Föld napja programsorozat keretében 1.helyezett
csapatban
(8.a)
Balogh Petra
Gaál Zsófia
Gerencsér Boglárka
Harka Henrietta
Rábai Dóra
Cseke Patrik
Fülöp Soma
Megyesi Xavér
Polgár Attila
Somogyi Gyula
Felkészítő:Árbócz Imre, Györéné Tímár Éva
Üveggolyókkal játszom városi irodalmi vetélkedőn 1.helyezett
csapatban
Bagonyai Botond(2.b)
Trencséni Kim(2.b)
Varga Bálint(2.c))
Cseh-Németh Barnabás(2.c)
Felkészítők: Schuhné Kern Zsuzsanna, Scheiber Judit
Eötvös városi helyesíró verseny 2.helyezett
Varga Bálint(2.c)
Felkészítő: Scheiber Judit
Eötvös városi szépíró verseny 3.helyezett
Bubics Gergő(3.c)
Felkészítő: Gyökeres Viktória
2.helyezett
Szabó Dorina(4.b)
Felkészítő: Fonódiné Vidovics Katalin
Landorhegyiben megrendezett városi Képregényrajzoló verseny 3-4.évfolyam
1.helyezett
Németh Balázs(4.b)
2.helyezett
Bors Antónia(4.b)
3.helyezett
Török Amanda(4.b)
5-6.évfolyam
1.helyezett
Harró Kornél(6.b)
2.helyezett
Szeglet Liliána(6.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
3.helyezett
Bagó Linett(5.b)
Felkészítő: Sabján Judit,
Izsák Imre ÁMK és a „Diák-sziget” Ifjúsági Iroda által kiírt "Téli hangulat" városi fotópályázat 10-16-éves kategória 1.helyezett
Dienes Tifani(6.b)
2.helyezett
Takács Tamás(8.c)
Felkészítő: Gedeon Tamás
"Tarka lepke, kis mese" városi vers és prózamondó verseny 3.helyezett
Szőke Dominik(4.a)
Felkészítő: Németh Edit
Városi mesemondó verseny 2.helyezett
Czigler Kármen(1.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
2.helyezett
Simon Zalán(4.c)
Felkészítő: Sümeginé Szabó Erika
Az Adyban megrendezett városi Német nyelvi játékos rejtvényfejtő vetélkedőn 1.helyezett
csapatban
Sepsi Csombor(5.b)
Török Balázs(6.b)
Felkészítő: Sabján Judit, Buzogányné Benkő Szilvia
Ganz Ábrahám - Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola által rendezett Öveges délutánon "fizika" versenyen 1.helyezett
csapatban
Köröspataki András(8.c)
Elekes Péter(8.c)
Tóth Bence Máté(8.c)
Felkészítő: Németh Szilvia,
2.helyezett
csapatban
Polgár Attila(8.a)
Somogyi Gyula(8.a)
3.helyezett
Iván Péter(8.f)
Felkészítő: Kádár Gábor
Vadászati vetélkedő Öveges József Ált. Isk. rendezésében 3.helyezett
csapatban
Jóna Bálint(7.a)
Gerencsér Krisztián(7.a)
Zsoldos Péter(7.a)
Horváth Dániel(7.a)
Felkészítő: Szabó László
Városi sudoku verseny 1.helyezett
Kakas Klarissza(7.a)
2.helyezett
csapatban
Adrián Luca(5.b)
Prunner Lea(5.b)

Miszori Míra(5.c)
Bagonyai Bende(5.c)
Kiss Bence(6.c)
Kovács Ákos(6.c)
Simon András(7.c)
Kakas Klarissza(7.a)
Pete Roland(7.a)
Felkészítő: Németh Szilvia, Gurnik Ferencné
Öveges ÁMK komplex matematika - környezet városi verseny 2.helyezett
2.évfolyam
Bagonyai Botond(2.b)
Felkészítő: Tuboly Mariann
2.helyezett
3.évfolyam
Nyári Virág(3.a)
3.helyezett
Zsoldos Dániel(3.a)
Felkészítő: Czigány Tímea
3.helyezett
4.évfolyam
Mészáros Sára(4.a)
Felkészítő: Jónás Csabáné
Iskolák közötti csapatverseny:
2.helyezett
2.évfolyam
Pál Kármen(2.a)
Bagonyai Botond(2.b)
Varga Bálint(2.c)
Felkészítő: Siskáné Dany Mária, Tuboly Mariann, Tóthné Bagonyai Judit
Iskolák közötti csapatverseny:
1.helyezett
3.évfolyam
Nyári Virág(3.a)
Zsoldos Dániel(3.a)
Bubics Gergő(3.c)
Felkészítő: Czigány Tímea, Bödör Gabriella
"Vadászfesztivál" városi fotópályázat 1.helyezett
Dienes Tifani(6.b)
2.helyezett
Tibola Anita(6.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
"Macskák és emberek" városi fotópályázat a József Attila Városi Könyvtár szervezésében 2.helyezett
Dienes Tifani(6.b)
 
Város szépíró és anyanyelvi verseny 1.helyezett
Dienes Tifani(6.b)
2.helyezett
Prunner Lea(5.b)
3. helyezett
Pálfi Tamás(5.a)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet, Vaski Tiborné, Kovácsné Németh Rozália
Vajda József népdaléneklési verseny Különdíjat kapott:
Sepsi Csombor(5.b)
Sziládi Anna(6.c)
Felkészítő: Vaski Tiborné, Gurnik Ferencné

 

Megyei versenyek
Sport XXI.- Zala Megyei Aquatlon Verseny 1.helyezett
Németh Panna(4.a)
2.helyezett
Király Robina(4.a)
 
U13-as Megyei Labdarúgó Döntő 3.helyezett
Szőke Dominik(4.a)
Megyesi Márk(4.a)
Németh Richárd(4.a)
Gyöngyösi Antal(4.a)
Fehér Barnabás(4.a)
Angyal Ákos(4.a)
 
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 5.helyezett
Szalai Levente(5.a)
Felkészítő: Kovácsné Németh Rozália
Megyei Angol fordítóverseny 5.helyezett
Dávid Mátyás(7.b)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla
Zala és Vas megyei középtávú tájfutó bajnokság 1.helyezett
Csiszár Gyopár(3.a)
Felkészítő: Fehér Ferenc
"Műveltség és tudás" TIT megyei matematika verseny 1.helyezett
Czirók Bence(6.b)
3.helyezett
Miszori Míra(5.c)
Felkészítő: Horváthné Kalamár Éva, Gurnik Ferencné
"Műveltség és tudás" TIT megyei számítástechnika verseny 1.helyezett
Tóth István(5.d)
2.helyezett
Sepsi Csombor Márton(5.b)
4.helyezett
Sulok Zsófi(8.f)
Felkészítő: Völler Gyula
Magyar Tájfutó Diákolimpia 4.helyezett
Csiszár Gyopár(3.a)
Felkészítő: Fehér Ferenc
"Das große D-A-CH-Quiz”országismereti vetélkedő 3.helyezett
csapatban
Czirók Bence(6.b)
Harró Kornél(6.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
"Talent Show" megyei német nyelvi kulturális vetélkedőn 1.helyezett
színjátszás kategória:
6.b osztály két tanítási nyelvű csoportja
2.helyezett
4.b osztály két tanítási nyelvű csoportja
3.helyezett
Próza kategória:
Tibola Anita és Kőmíves Bence(6.b) közös produkciója
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Ének kategória:
1.helyezett
Tóth Regina(3.b)
Felkészítő: Lőrincz Veronika
3.helyezett
Ének kategória:
Bátfai Veronika5.b)
Péter Krisztina(5.b)

közös produkciója
Felkészítő: Sabján Judit
Megyei Atlétika Egyesületi versenyen 2. helyezett lett csapatban
Csiszár Soma(3.a)
Kuba Jázmin(3.a)
Kovács-Braun Rómeó(3.a)
Nyári Virág(3.a)
Szőke Panna(4.a)
Major Gábor(4.a)
Ekler Áldos(3.c)

4.helyezett lett csapatban
Lakat Olivér(3.a)
László Gyula(3.a)
Dávid Martin(3.a)
Nagy Tamás(3.c)
Felkészítő: Csikós Sándor, Bacsa Istvánné
Megyei tenisz diákolimpián 1.helyezett
IV. korcsoport fiú
csapatban
Széll Olivér(7.c)
Horváth Bálint(8.c)
Köröspataki András(8.c)
Felkészítő:
Atlétika diákolimpia 2.korcsoport fiú csapat
3. helyezett
Kámán Kristóf(4.a)
Gyöngyösi Antal(4.a)
Fehér Barnabás(4.a)
Megyesi Márk(4.a)
Kocsis Bence(4.a)
Rábai Péter(4.a)
Angyal Ákos(4.a)
2. Korcsoport leány csapat
2.helyezett
Vass Dorottya(5.a)
Kiss Sára(5.a)
Veiland Fanni(5.a)
Beczõk Luca(4.a)
Tóth Adrienn(4.a)
Vörös Cintia(4.a)
Milák Krisztina(4.a)

3.helyezett egyéniben
Varga Eszter(5.b)
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csiszár Attila
A 3.Korcsoport csapatban a lányok és a fiúk
3.helyezett és a leányok
Molnár Ticián(5.b)
Czirók Bence(6.b)
Mike Gergõ(5.a)
Pataki Gergõ(5.a)
Tóth Martin(5.a)
Mándli Dominik(5.a)
Varga Eszter(7.a)
Varga Dóra(6.c)
Varga Bernadett(6.c)
Pénzes Réka(6.c)
Pete Dóra(5.c)
Bruszik Anna(5.c)
2.helyezett egyéniben
Varga Eszter(5.b)
Simonyi helyesírási verseny megyei fordulóján 4.helyezett
Szalai Levente(5.a)
Felkészítő: Kovácsné Németh Rozália
Kenguru nemzetközi matematika verseny megyei fordulója 12.helyezett
Sepsi Csombor(5.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
4.helyezett
Szalai Levente(5.a)
Felkészítő: Mátai Ferenc
10.helyezett
Czirók Bence(6.b)
Felkészítő: Horváthné Kalamár Éva
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 1.helyezett
Prunner Lea(5.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
OÁTV angol nyelvi verseny megyei forduló 9.helyezett
Köröspataki András(8.a)
Felkészítő: Kovács László
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei forduló 3.helyezett
Sziládi Noémi(4.a)
Felkészítő: Borsosné Zsuppány Ildikó
Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulója 4.helyezett
Sepsi Csombor(5.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
 Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola által szervezett, Koller Nándor Internetes Matematika Emlékversenyen 2.helyezett
Sepsi Csombor(5.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
Megyei német és angol fordító verseny (Liszt Ált. Isk.) 1.helyezett
/emelt szintű angol)

Bencze Ádám(6.a)
1.helyezett
/Emelt szintű német/

Sulok Zsófia(8.f)
Felkészítő: Kovács László, Kovács Károlyné

 

Országos versenyek
Tenisz diákolimpia (országos döntő) 10.helyezett
Széll Olivér(7.c)
Horváth Bálint(8.c)
Köröspataki András(8.c)
 
 Országos Diákfotó pályázat Egyéni kategória
4.helyezett
Bőke Norman(6.c)
7.helyezett
Dienes Tifani(6.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Országos Diákfilmszemle Középiskolás szakköri kategória 7. helyezett
Bőke Norman(6.c)
Czömpöl Kristóf(8.c)
Dienes Tifani(6.b)
Elekes Péter(8.c)
Iszak Péter(5.d)
Köröspataki András (8.c)
Tibola Anita(6.b)
Novák Leila(6.b)
Salamon Erik(5.d)
Lakatos Tamás(6.b)
Szirmai Gergő(6.b)
Bajor Dávid(7.a)
Bagonyai Bende(5.c)
Kára Erik(6.b)
Sepsi Csombor(5.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Diákolimpia karate 3.helyezett
Országh Levente(4.b)
 
SHOTOKAN karate országos bajnokság KUMITE:
1.helyezett
KATA
4.helyezett
Országh Levente(4.b)
 
Magyar Látványtánc A kategória Országos Bajnokság 1.helyezett
csapatban
Mózer Dominik(3.b)
Felkészítő: Salamonné Kuzma Renáta
Magyar országos Szinkronkorcsolya bajnokság 3.helyezett
csapatban
Somkereki Lizett(3.a)
Felkészítő:Nagy Georgina Noémi
XI. Országos Kürtversenyen Sepsi Csombor Márton különdíjat kapott Felkészítő: Bauer Márta kürtművész, zenetanár (Zeneiskola)
A Gyengén látó Diákok Sportegyesülete (GYDSE) által rendezett Országos Ifjúsági Úszóversenyen 25 és 50m mellen első, váltóban második,
25m háton és gyorson harmadik lett
Gaál Levente(5.b)
Felkészítő: Szabó László
Ne felejtsetek! Országos levelezős anyanyelvi verseny Oklevél
Pruner Lea(5.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Fogyatékkal Élők Sportszervezeteinek Magyarországi Szövetsége országos versenyén 2.helyezett
25m mellúszás
1.helyezett
50m mellúszás
2.helyezett
100m mellúszás
Gaál Levente(5.b)
Felkészítés: Levente úszóedzésre jár a nagy uszodába magán úton

Hagyományos német nyelvi vers- és prózamondó verseny, a kéttannyelvű és nemzetiségi általános iskolák 5-8. évfolyamú tanulói részére.
Verseny kiírója: Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Helyszín: 1142 Budapest, Ungvár u. 36.

3.helyezett
Sulok Zsófia(8.f)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Látássérültek Országos Ifjúsági Úszóversenye 2012. 1.helyezett
25m-es mellúszás
1.helyezett
25m-es gyorsúszás
2.helyezett
4x25m-es gyorsváltó csapattagként
Gaál Levente(5.b)
Felkészítő: Szabó László

 

Területi /egyéb versenyek
Sport XXI. Program Utánpótlás "A" és Triatlon Diákolimpián "B" kategória Regionális versenyen 1.helyezett
Király Robina(4.a)
 
BENDEGÚZ Gyermek- és Ifjúsági Akadémia által meghirdetett levelezős matematika versenyen Arany fokozat
Sepsi Csombor(5.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
II. Balaton Kupa társastánc versenyen 7.helyezett
Balogh Dominik(7.a)
 
Az ausztriai gyermekbiztonsági olimpia területi elődöntőjében 1.helyezett
csapatban
4.b-ből:
Bors Antónia
Bujtor Anikó
Horváth Jácint
Németh Balázs
Kovács Kitti
Szabó Dorina
Török Amanda
Végh Bálint
5.b-ből:
Dala Bence
Salamon Barnabás
Sepsi Csombor
Felkészítő: Lőricz Vera, Buzogányné Benkő Szilvia
Csokonai alapműveleti verseny Továbbjutott a megyei versenyre Felkészítő: Horváthné Kalamár Éva
Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny (iskolai forduló) Továbbjutott a megyei versenyre
Pruner Lea(5.b)
Szalai Levente(5.a)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Sistrum, Dunántúli Zeneiskolák Versenye (kürt) Ezüst fokozat
Sepsi Csombor(5.b)
Zeneiskola
Pécsett megrendezett XI. Országos Kürtverseny területi fordulóján 2.helyezett
Sepsi Csombor(5.b)
Felkészítés: Zeneiskola
IX. Kárpát-medencei Mézfesztivál /plakát pályázat/ 2.helyezett
csapatban
Rábai Dóra(8.a)
Balogh Petra(8.a)
Gaál Zsófia(8.a)
Harka Henrietta(8.a)
Horváth Tamara(8.a)
Felkészítő: Horváthné Kalamár Éva

 

 

 

 

 

Városi versenyek
Városi képregény-rajzoló verseny 3.helyezett
Salamon Barnabás(6.b)
Kozári Csenge(6.b)
Felkészítő: Houben Katrin
Városi Német fordító verseny 1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(6.b)
Felkészítő: Sabján Judit
Atlétika Diákolimpia Városi 2.korcs. leány
csapatban
3.helyezett
Szöke Panna(5.a)
Király Robina(5.a)
Horváth Flóra(5.a)
Kuba Jázmin(4.a)
Nyári Virág(4.a)
Pál Diána(4.a)

2.korcs. fiú
csapatban
2.helyezett
Csiszár Soma(4.a)
László Gyula(4.a)
Lakat Olivér 4.a
Kovács Braun Rómeó(4.a)
Mázsi András(3.a)
Somkereki Patrik(3.a)
Baráth Dominik(4.b)

3.korcs.leány
csapatban
1.helyezett
Varga Dóra(7.c)
Varga Bernadett(7.c)
Illés Petra(7.c)
Vass Dorottya(6.a)
Császár Kinga(6.a)
Bruszik Anna(6.c)
Tóth Adrienn(5.a)

3.korcsoport fiú
csapatban
1.helyezett
Dienes Mátyás(6.a)
Tóth Martin(6.a)
Mándli Dominik(6.a)
Pataky Gergő(6.a)
Koroknyai Dominik(6.a)
Horváth Krisztofer(6.a)
Mike Gergő(6.a)

4.korcsoport fiú
csapatban
1.helyezett
Lebertipf Thomas(8.a)
Baki Barnabás(8.a)
Horváth Dániel(8.a)
Németh Benedek(8.a)
Gáspár Gábor(8.a)
Zsoldos Péter(8.a)
Szökrönyös Dániel(8.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csiszár Attila
"Az én mesém" városi meseíró és mesemondó verseny 3.helyezett
Herczeg Eszter(4.c)
Felkészítő: Scheffer Mária
"Szépen magyarul, szépen emberül" városi anyanyelvi vetélkedő csapaban
1.helyezett
Bagonyai Botond(3.b)
Szakály Abigél(3.c)
Mogyorósi László(3.a)
Felkészítők: Scheiber Judit, Schuhné Kern Zsuzsanna, Siskáné Dany Mária
Pais anyanyelvi verseny 3. helyezett
Trombitás Blanka(4.b)
Felkészítő: Tráj Ágota
Landorhegyi városi matematika verseny 2.helyezett
Nagy Tamás(4.c)
Felkészítő: Bödör Gabriella
„Észpörgető” városi matek verseny 1.helyezett
Varga Bálint(3.c)
Felkészítő:Tóthné Bagonyai Judit
"Üveggolyókkal játszom" városi irodalmi vetélkedő 2.helyezett
Fellner Milán(2.a)
Barkaszi Anna(2.b)
Horváth Gergő(2.b)
Molnár Noémi(2.c)
Felkészítők:Hajas Judit, Béres Edit, Oroszné Németh Ibolya
Belvárosi Ált. Iskolában megrendezett "Smarter Together" városi angol nyelvi csapatversenyen 2.helyezett
csapatban
Pálfi Tamás(6.a)
Bánhidi Alex(6.a)
Meizner Dániel(6.d)
Felkészítők: Kovács László, Solymossyné Sáfár Ibolya
Belvárosi Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Petőfi Sándor Székhelyiskolája által megrendezett Szavaló versenyen 3. helyezett
Széll Olivér(8.c)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
Városi matematika verseny (Belvárosi Ált. Isk.) 3.helyezett
csapatban
Szalai Levente(6.a)
Sepsi Csombor Márton(6.b)
Kocsis Nóra(6.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné, Németh Szilvia
Páterdombi Szakképző Iskola  "Szabó Katalin Emlékverseny" (idegen nyelvi vetélkedő) 2.helyzett
csapatban
7-8.évf
Dabronaki Rebeka(7.b)
Tibola Anita(7.b)
Szirmai Gergő(7.b)
Felkészítő: Sabján Judit
"Dzsungeljáró" városi versmondó verseny 2.helyezett
Géczi Margaréta(1.b)
Felkészítő: Fonódiné V. Katalin
2.helyezett
Herczeg Eszter(4.c)
Felkészítő: Scheffer Mária
"PULI-BULI" városi szövegértés verseny 3.helyezett
Bubics Gergő(4.c)
Felkészítő: Scheffer Mária
Az Apáczai Könyvtár által kiírt természeti képek fotópályázaton  Különdíjas
Bagonyai Bende(6.c)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Városi mesemondó verseny 3.helyezett
Czigler Kármen(2.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Öveges ÁMK komplex városi verseny 2.helyezett
Bubics Gergő(4.c)
Csapatban
2.évf.
2.helyezett
Troznai Roland(2.a)
Iván Zsuzsanna(2.b)
Molnár Noémi(2.c)
3. évf.
1.helyezett
Ágoston Zsombor(3.a)
Bagonyai Botond(3.b)
Varga Bálint(3.c)
4.évf.
1.helyezett
Nyári Virág(4.a)
Zsoldos Dániel(4.a)
Bubics Gergő(4.c)
Felkészítő: Kovács Attila, Lévai Ferencné, Takóné Toldi Mária, Siskáné Dany Mária,Tuboly Marianna, Tóthné Bagonyai Judit, Czigány Tímea,  Bödör Gabriella
Ady Endre versmondó verseny 3.helyezett
Bekő Bence(6.a)
Felkészítő: Németh Rozália
Öveges ÁMK komplex városi versenyén 3.évf.
1. helyezett
Varga Bálint(3.c)
4.évf.
2.helyezett
Bubics Gergő(4.c)
Felkészítők: Bödör Gabriella,Tóthné Bagonyai Judit
Városi játékos angol nyelvi vetélkedő 2. helyezett
csapatban
Meizner Dániel(6.d)
Pálfi Tamás(6.a)
Szalai Levente(6.a)
Felkészítők: Solymossyné Sáfár Ibolya és Kovács László
Városi német rejtvényfejtő vetélkedő 2.helyezett
csapatban
Németh Balázs(5.b)
Prunner Lea(6.b)
Felkészítők: Buzogányné Benkő Szilvia és Sabján Judit
Öveges ÁMK-ban rendezett Városi Komplex Természetismereti Verseny 1.helyezett
Varga Bálint(3.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Állatok világ napi versenyen az Öveges Ált. Iskolában Andráshidán 2. helyezett
csapatban
Pete Dóra(6.c)
Szakonyi Karolina(6.c)
Bruszik Anna(6.c)
3.helyezett
csapatban
Gerencsér Krisztián(8.a)
Völler Csanád(8.a)
Zsoldos Péter(8.a)
Felkészítő: Szabó László, Vas Gyula
Liszt Ált. Iskola által szervezett Városi szépíró verseny 5-6.osztály
1.helyezett
Szabó Dorina(5.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Liszt Ált. Iskola által szervezett Városi helyesíró verseny 5.osztály
3.helyezett
Németh Balázs(5.b)
6.osztály
2.helyezett
Prunner Lea(6.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Vajda József városi népdaléneklési verseny 3.helyzett
Sziládi Anna(7.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné

 

Megyei versenyek
TIT Megyei Számítástechnika Verseny 5-6.oszt. kat.
1.helyezett
Tóth István(6.d)
2.helyezett
Sepsi Csombor Márton(6.b)
3.helyezett
Kovács Virág(6.b)
6.helyezett
Salamon Barnabás(6.b)
7-8.oszt. kat
2.helyezett
Dávid Mátyás(8.b)
Felkészítő: Völler Gyula
TIT Megyei Matematika Verseny 3.helyezett
Szakonyi Karolina(6.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné
"Haza és haladás" megyei történelem verseny 6.helyezett
Harró Kornél(7.b)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
Talent Show (német nyelvi verseny) Ének-zene kategória
2.helyezett:
Tóth Regina(4.b)
3.helyezett:
Bátfai Veronika(6.b)
Péter Krisztina(6.b)

Különdíj:
Nagy Evelin(4.b)
Vers-próza kategória
2.helyezett
Trencséni Kim(3.b)
Bagonyai Botond(3.b)
Színjáték kategória
3.helyezett:
Kovács Kitti(5.b)
Bors Antónia(5.b)
Szabó Dorina(5.b)
Török Amanda(5.b)
Bujtor Anikó(5.b)
Felkészítő: Lőrincz Vera, Sabján Judit, Buzogányné Benkő Szilvia
Német nyelvű megyei országismereti csapatverseny 4.helyezett
csapatban
Kovács kitti(5.b)
Németh Balázs(5.b)
8.helyezett
csapatban

Török Amanda(5.b)
Bors Antónia(5.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
8. helyezett
csapatban
Harró Kornél(7.b)
Czirók Bence(7.b)
Felkészítő: Sabján Judit
Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár által meghirdetett Irodalmi kalandozások című megyei levelezős játék 7.helyezett
csapatban
Németh János Márk(6.d)
Zsidó Bence(6.d)
Kovács Virág(6.d)
Farkas Noémi(6.d)
Németh Cintia(6.d)
Felkészítő: Vaski Tiborné

 

Atlétika Diákolimpia Városi 2.korcs. fiú
csapatban
6.helyezett
Csiszár Soma(4.a)
László Gyula(4.a)
Lakat Olivér 4.a
Kovács Braun Rómeó(4.a)
Mázsi András(3.a)
Somkereki Patrik(3.a)
Baráth Dominik(4.b)

3.korcs.leány
csapatban
3.helyezett
Varga Dóra(7.c)
Varga Bernadett(7.c)
Illés Petra(7.c)
Vass Dorottya(6.a)
Császár Kinga(6.a)
Bruszik Anna(6.c)
Tóth Adrienn(5.a)

3.korcsoport fiú
csapatban
2.helyezett
Dienes Mátyás(6.a)
Tóth Martin(6.a)
Mándli Dominik(6.a)
Pataky Gergő(6.a)
Koroknyai Dominik(6.a)
Horváth Krisztofer(6.a)
Mike Gergő(6.a)

4.korcsoport fiú
csapatban
4.helyezett
Lebertipf Thomas(8.a)
Baki Barnabás(8.a)
Horváth Dániel(8.a)
Németh Benedek(8.a)
Gáspár Gábor(8.a)
Zsoldos Péter(8.a)
Szökrönyös Dániel(8.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csiszár Attila
Csokonai Alapműveleti Verseny megyei döntő 4.helyezett
Varga Bálint(3.c)
Felkészítő:Tóthné Bagonyai Judit
Megyei matematika verseny 3.helyezett
Szalai Levente(6.a)
Felkészítő:Gurnik Ferencné
Bendegúz Akadémia által meghirdetett Tudásbajnokság elnevezésű matematika verseny 2.helyezett
Sepsi Csombor Márton(6.b)
Felkészítő:Németh Szilvia
Origami területi/megyei verseny 3. helyezett
Tóth Júlia(2.a)
Felkészítő: Tóth Róbertné szülő
Területi/Megyei Látványtánc Döntő 2.helyezett
Pompor Barna(2.a)
Tóth Júlia(2.a)
Felkészítő: Gála Társastáncklub Egyesület
Origami területi/megyei verseny I.korcsoportban
1.helyezett
Géczi Margaréta(1.b)
2.helyezett
Kocsis Dóra Lili(1.b)
II. korcsoportban
3.helyezett
Szakály Abigél(3.c)
Felkészítők:Szülők, Fonódiné Vidpvics Katalin, Scheffer Mária
Simonyi helyesíró verseny 2.helyezett
Prunner Lea(6.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Megyei Kötélugró Diákolimpia Döntő Nagykanizsa 3.helyezett
Oláh Diána Lívia(6.c)
Felkészítő: Hajas Judit, Kovács Zsuzsanna (SPEDD KK)
Kozma László Országos Számítástechnika Verseny Megyei összesítés 9.helyezett
Sepsi Csombor Márton(6.b)
10.helyezett
Tóth István(6.d)
Felkészítő: Völler Gyula
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei forduló 11.helyezett
Sepsi Csombor Márton(6.b)
Felkészítő:Németh Szilvia
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei forduló 5.helyezett
Horváth Gergő(2.b)
5.helyezett
Varga Bálint (3.c)
Felkészítő: Lévai Ferencné, Tóthné Bagonyai Judit
Országos történelem tanulmányi verseny megyei forduló 9.helyezett
Harró Kornél(7.b)
12.helyezett
Czirók Bence(7.b)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 4.helyezett
Varga Bálint(3.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
3.helyezett
csapatban
Bagonyai Botond(3.b)
Salamon Bálint (3.b)
Varga Bálint(3.c)
Felkészítő: Tuboly Mariann, Tóthné Bagonyai Judit
Ganz-Munkácsy Megyei Számítástechnika Verseny 7-8.osztályos korcsoportban
1. helyezett
Harró Kornél(7.b)
Simon Krisztián(7.b)
Felkészítő: Nagyné Tóth Márta
5-6.osztályos korcsoportban
3. helyezett
Sepsi Csombor Márton(6.b)
Felkészítő: Völler Gyula
Ganz-Munkácsy Megyei Matematika Verseny 10. helyezett
Sepsi Csombor Márton(6.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
Megyei német fordítói verseny (Liszt Ált. Isk.) 1.helyzett
8.osztály
emelt
Dén Dorina
Felkészítő: Lőrincz Veronika
1.helyezett
6.osztály
emelt
Sepsi Csombor Márton
Felkészítő: Sabján Judit
2.helyezett
5.osztály
emelt
Kovács Kitti
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
3.helyezett
5.osztály
sima
Hóbár Fruzsina
Felkészítő: Kovács Károlyné
Megyei angol fordítói verseny (Liszt Ált. Isk.) 1.helyezett
8.osztály
emelt
Völler Csanád
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla
2.helyezett
6.osztály
emelt
Pálfi Tamás
4.helyezett
8.osztály
sima
Széll Olivér
Felkészítő: Kovács László
4.helyezett
5.osztály
emelt
Kámán Kristóf
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
4.helyezett
6.osztály
sima
Tóth István(6.d)
Felkészítő: Konrád Zsoltné

 

Országos versenyek
Országos Diákolimpia (birkózás) 7.helyezett
Farkas Benjamin(3.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán egyesületi edző
Országos Diákfotó Pályázat 1.helyezett
Dienes Tifani
3.helyezett
Bőke Norman
A szakköri kategórában
4. helyezet
a Landorhegyi fotókör
Bagonyai Bende(6.c)
Szirmai Bendegúz(8.b)
Simon Krisztián(7.b)
Sepsi Csombor(6.b)
Smodics Bence(7.b)
Somlói Patrik(7.b)
Lakatos Tamás(7.b)
Börcz Ádám(5.c)
Bujtor Anikó(5.b)
Bubics Gergő(4.c)
Dienes Tifani(7.b)
Bőke Norman(7.c)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Látássérültek Országos Gyermek és Ifjúsági Atlétika Versenyén Gaál Levente(6.b)
3.helyezett
távolugrás
3.helyezett
60m-s futás
3.helyezett
200m-s futás
egyéni felkészülés
Magyarországi Szövetsége (FMSZ) által szervezett Magyar Sport Háza 2014. évi Nyílt Nemzetközi Serdülő és Felnőtt
Országos Úszó Bajnokság
(50m mell, 50m gyors, 100m mell, 100m gyors, 200m gyorsúszás)
1.helyezett

Gaál Levente(6.b)
egyéni felkészülés
A Diákújságírók Országos Egyesületének pályázatán az „Az év videoújságírója” kategóriában 2.helyezett
csapatban
Szirmai Bendegúz
Smodics Bence
Major Zalán
Somlói Patrik
Bőke Norman
Molnár Szabolcs
Gecse Gergő
Felkészítő: Gedeon Tamás
Országos Látványtánc verseny 1.helyezett
csapatban
Pompor Barna(2.a)
 
Országos Diákolimpia Döntő (Teke) 1.helyezett
Szalai Levente(6.a)
 
Angol nyelvi tesztverseny 6.helyezett
Meizner Dániel(6.d)
Felkészítő Solymossyné Sáfár Ibolya
Országos Kötélugró Diákolimpia Döntő Nagykanizsa 5.helyezett
Oláh Diána Lívia(6.c)
Felkészítő: Hajas Judit, Kovács Zsuzsanna (SPEDD KK)
Látássérültek Országos Diák és Ifjúsági Úszóversenyén (50m mell, 50m gyors, 25m mell, 25m gyors, 25m hátúszás)
1.helyezett

Gaál Levente(6.b)
egyéni felkészülés
Országos Diákolimpia 1.helyezett
csapatban
Varga Dóra
Szökrönyös Dániel
Pénzes Réka
Horváth Dániel
Varga Bernadett
Dienes Mátyás
Varga Eszter
Németh Benedek
Krasznai Anna
Baki Barnabás
Felkészítő:Csiszár Attila

 

Területi, egyéb versenyek
Sistrum Kürtverseny Arany fokozat
Sepsi Csombor Márton(6.b)
Felkészítő: Zeneiskola
Sillai László Emlékverseny (nemzetközi) 7.helyezett
Farkas Benjamin(3.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán egyesületi edző
Safety Tour Gyermekbiztonsági Olimpia következő fordulóján a  tartományi döntőben Ausztriában 2.helyezett
csapatban
Csikós Hajnalka(4.b)
Ferenczi Zsófia(4.b)
Kovács Boglárka(4.b)
Lukács Bence(4.b)
Nagy Evelin(4.b)
Peti Vivien(4.b)

Tóth Regina(4.b)
Trombitás Blanka(4.b)
Vidák Marcell(4.b)
Nemes Márton(4.b)
Tibola Enikő(4.b)
Bors Antónia(5.b)
Kovács Kitti(5.b)
Németh Balázs(4.b)
Felkészítő: Lőrincz Vera
Területi Látványtánc Döntő 2.helyezett
Pompor Barna(2.a)
Felkészítő:Gála Társastánc Klub
Területi Látványtánc Döntő 2.helyezett
Tóth Júlia(2.a)
Felkészítő:Albatrosz Táncegyüttes
Ausztriai Gyermekbiztonsági Olimpia területi elődöntőjén 1.helyzett
Trombitás Blanka(4.b)
Tóth Regina(4.b)
Csikós Hajnalka(4.b)
Ferenczi Zsófia(4.b)
Lukács Bence(4.b)
Kovács Boglárka(4.b)
Nagy Evelin(4.b)
Peti Vivien(4.b)
Vidák Marcell(4.b)
Nemes Márton(4.b)
Tibola Enikő(4.b)
Bors Antónia(5.b)
Kovács Kitti(5.b)
Németh Balázs(5.b)
Felkészítő: Lőrinc Vera
Csokonai Alapműveleti Verseny területi forduló A megyei döntőbe jutott
Németh Balázs(5.b)
Szalai Levente(6.a)
Miszori Míra(6.c)
Felkészítő: Györéné Tímár Éva, Gurnik Ferencné
Csokonai Alapműveleti Verseny területi forduló Bejutott a megyei döntőbe, maximális 10 ponttal
Varga Bálint(3.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Győr 9-12 évesek Regionális Atlétikai Terembajnokság 1.helyezett
csapatban
Az U11-es győztes csapat landorhegyis tagjai:
Kovács-Braun Rómeó(4.a)
Csiszár Soma(4.a)
Kuba Jázmin(4.a)
Nyári Virág(4.a)
Szőke Panna(4.a)

1.helyezett
csapatban
Az U13-as győztes csapat landorhegyis tagjai:
Varga Bernadett
Varga Dóra
Bruszik Anna
Mándli Dominik
Dienes Mátyás
Molnár Tícián
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Csiszár Attila
Ganz Ábrahám és Munkácsi Mihály Szakközépiskola és Szakiskola által rendezett Öveges délutánon Különdíjban részesült
Kakas Klarissza(8.a)
Pete Roland(8.a)
Gáspár Gábor(8.a)
Felkészítő: Németh Szilvia
GOJO KUPA Nemzetközi Karate Verseny 2.helyezett
Kata kategória
Kumite kategória
Országh Levente(5.b)
Felkészítő:

 

 

 

Városi versenyek
Bagosi Fekete István Általános Iskola természetfotó pályázata 1.helyezett
Bagonyai Bende(7.c)
2.helyezett
Sepsi Csombor(7.b)
3.helyezett
Szalai Gergő(5.c)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Városi Futsal Labdarúgó Diákolimpia IV. korcsoport
2.helyezett
Nyári Virág(5.a)
Tibola Anita(8.b)
Gergely Fanni(8.a)
Farkas Liliána(8.a)
Szmodics Eliza(8.a)
Szilágyi Zsófia(8.a)
Barna Laura(8.c)
Papp Csenge(5.a)
Nyári Virág(5.a)
Pál Kármen(4.a)

III. korcsoport
1.helyezett
Angyal Ákos(6.a)
Bekő Bence(7.a)
Fehér Barnabás(6.a)
Gyöngyösi Antal(6.a)
Horváth Krisztofer(7.a)
Letenyei Áron(6.a)
Mátyás Marcell(6.a)
Megyesi Márk(6.a)
Németh Richárd(6.a)
Ocskó Zsombor(6.a)
Szekeres Ákos(7.a)
Szőke Dominik(6.a)
Végh Bálint(6.b)

II. korcsoport
3.helyezett
Ágoston Zsombor Szilveszter(4.a)
Fellner Milán(3.a)
Hermann Vajk(4.a)
Huszti Bence(4.a)
Kalamár Rajmund(3.a)
Kovács-Braun Rómeó(5.a)
Mázsi András(4.a)
Somkereki Patrik(4.a)
Szekér Bálint(5.a)
Tóth Levente Róbert(3.a)

I. korcsoport
fiú
1.helyezett
Boczkó Benedek(2.a)
Horváth Lóránt(1.a)
Horváth Zalán(1.a)
Jándli Krisztián Noel(1.a)
Kozma Ádám(3.a)
Salamon Barnabás(2.a)
Szőke Marcell(2.a)
Udvari Dániel László(1.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
"Szorgos matekosok" Városi Matematika Verseny (Dózsa Iskola) Csapatban
1.helyezett
Horváth Zalán(1.a)
Mazur Dominik(1.a)
Nátrán Álmos(1.b)
Felkészítő: Czigány Tímea, Karnis Márta
Atlétika diákolimpia "több próba" II. korcsoport
1.helyezett
csapatban
Németh Natasa(4.a)
Pál Karmen(4.a)
Nyári Virág(5.a)
Borbély Petra(4.c)
Szakály Abigél(4.c)
Baki Heckenast Zsófia(4.c)
II. korcsoport
2.helyezett
csapatban
Ágoston Zsombor(4.a)
Herman Vajk(4.a)
Somkereki Patrik(4.a)
Mázsi András(4.a)
Gaál Máté(3.a)
Kovács Braun Rómeó(5.a)
IV. korcsoport
3.helyezett
csapatban
Dienes Mátyás(7.a)
Mándli Dominik(7.a)
Koroknyai Dominik(7.a)
Dan Dávid(7.a)
Kulják Márk(7.a)
Bekes Gergő(7.a)
Pataky Gergő(7.a)
Egyéniben
2.helyezett
Dienes Mátyás(7.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné
Városi Elsősegélynyújtó Verseny 5.helyezett
csapatban
Farkas Noémi(7.d)
Györe Jázmin(7.d)
Kovács Virág(7.d)
Németh Cintia(7.d)
Szakonyi Karolina(7.c)
Felkészítő: Vas Gyula
III. Lenti Táncverseny 2. és 4. helyezett
Tóth Júlia(3.a)
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
"Szépen magyarul, szépen emberül..." városi anyanyelvi verseny 3.helyezett
csapatban:
Barkaszi Anna(3.b)
Németh Kármen(3.c)
Fellner Milán(3.a)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya, Béres Edit, Hajas Judit
Landorhegyi Városi Matematika Verseny 3.helyezett
Varga Barnabás(4.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Eötvös városi helyesíró verseny 1.helyezett
Molnár Noémi(3.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Petőfi Sándor Székhelyiskola által rendezett "Együtt okosabban" városi matematika verseny 2.helyezett
csapatban
Kocsis Nóra(7.c)
Szakonyi Karolina(7.c)
Sepsi Csombor Márton (7.b)
Felkészítő: Gurnik Ferencné, Németh Szilvia
Városi Futsal Diákolimpia IV. korcsoport fiú és lány
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia
IV. korcsoport fiú
1.helyezett
Csirke Sándor(8.a)
Czuczi Péter(8.a)
Horváth Bence(8.a)
Horváth Krisztofer(7.a)
Nagy Levente(8.a)
Papp László(8.a)
Páros Tamás(8.a)
Tálos István(8.a)
Acél Viktor(8.a)


IV. korcsoport leány
1.helyezett
Gergely Fanni(8.a)
Szmodics Eliza(8.a)
Farkas Liliána(8.a)
Pál Kármen(4.a)
Szilágyi Zsófia(8.a)
Király Robina(6.a)
Felkészítő:Szalai Csaba
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia I. korcsoport fiú
2.helyezett
Bockó Benedek(2a)
Horváth Lóránt(1.a)
Horváth Zalán(1.a)
Jándli Krisztián Noel(1.a)
Salamon Barnabás(2.a)
Szőke Marcell(2.a)


II. korcsoport fiú
4.helyezett
Farkas Benjamin(4.c)
Fellner Milán(3.a)
Kalamár Rajmund(3.a)
Kovács-Braun Rómeó(5.a)
Mázsi András(4.a)
Somkereki Patrik(4.a)
Szekér Bálint(5.a)
Tóth Levente Róbert(3.a)


III. korcsoport fiú
1.helyezett
Angyal Ákos(6.a)
Fehér Barnabás(6.a)
Bekő Bence(7.a)
Horváth Krisztofer(7.a)
Letenyei Áron(6.a)
Angyal Ákos(6.a)
Németh Richárd(6.a)
Megyesi Márk(6.a)
Szekeres Ákos(7.a)
Felkészítő:Szalai Csaba
Sakk diákolimpia városi forduló 3.helyezett
csapatban

Szalai Gergő 5.c
Konkoli Kevin 5.c
Bagonyai Bende 7.c
Felkészítő: Forgó Éva
"Zabfalók" városi versmondó verseny 2.helyezett
Tóth Boglárka(1.b)
2.helyezett
Bajzik Bálint(1.c)
2.helyezett
Ádám Martin(1.c)
2.helyezett
Németh Kármen(3.c)
Felkészítő: Tráj Ágota(1.b), Scheffer Mária(1.c), Oroszné Németh Ibolya (3.c)
Városi Sajtófotó Pályázat 3 fotóját állítottá ki:
Sepsi Csombor(7.b)
2 fotóját állították ki:
Simon Krisztián(8.b)
1 fotóját állították ki:
Bőke Norman(8.c)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Városi játékos német nyelvi rejtvényfejtő csapatversenyen 1.helyezett
csapatban
Tóth Regina(5.b)
Németh Balázs(6.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia, Németh Rozália
Városi mesemondó verseny 3.helyezett
Tóth Boglárka(1.B)
3.helyezett
Toplak Ágnes(2.c)
3.helyezett
Molnár Noémi(3.c)
Felkészítő: Tráj Ágota, Sümeginé Szabó Erika, Oroszné Németh Ibolya
Városi játékos német nyelvi rejtvényfejtő csapatverseny 2.helyezett
csapatban
Salamon Barnabás(7.b)
Sepsi Csombor(7.b)
Felkészítő: Sabján Judit
Városi játékos angol nyelvi csapatverseny 3.helyezett
csapatban
Király Robina(6.a)
Rábai Péter(6.a)
Szőke Panna(6.a)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Öveges ÁMK - Komplex Természetismereti Verseny Egyéniben
1.helyezett
Varga Bálint(4.c)
Csapatban
1.helyezett
4. évfolyamon
Varga Bálint(4.c)
Bagonyai Botond(4.b)
Bálint Etele(4.a)

Csapatban
3.helyezett
2.évfolyamon
Fehér Szebasztián(2.b)
Németh Ákos(2.a)
Toplak Ágnes(2.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit(4.c), Tóth-Gergyéné Tuboly Mariann(4.b), Siskáné Dany Mária(4.a), Barnáné Sámson Edit(2.b), Borsosné Zsuppányi Ildikó(2.a, Jónás Csabáné(2.c)
Liszt helyesíró- és szépíró verseny 2.helyezett
Dienes Tifani(8.b)
Felkészítő: Herkliné Mészáros Erzsébet
2.helyezett
Tibola Enikő(5.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Városi Szépíró és Helyesíró Verseny 2.helyezett
Tibola Enikő(5.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
A Zalaegerszegi Őszi Vásárra meghirdetett fotó illusztrációs pályázat Kiemelkedő munkáért elismerésben részesült
Sepsi Csombor(7.b)
Dienes Tifani(8.b)
 
Megyei versenyek
TALENT SHOW "Marton Lászlóné Emlékverseny" német nyelvi kulturális verseny 1.helyezett
színjáték
alsós(A)
kategóriában
Badó Benett Brendon(3.b)
Balázs Dzsenifer(3.b)
Bekk Johanna Indira(3.b)
Bognár Ákos(3.b)
Bors András(3.b)
Csikós Napsugár Boglárka(3.b)
Fehér Szebasztián Olivér(3.b)
Ferenczi Olívia Nóra(3.b)
Géczi Margaréta(3.b)
Hóbár Bianka(3.b)
Horváth Seron(3.b)
Kardos Mátyás(3.b)
Király Gréta Rozi(3.b)
Kocsis Dóra Lili(3.b)
Kocsis Virág(3.b)
Kovács Zétény Levente(3.b)
Léránt Kornél Attila(3.b)
Mező Csanád Milán(3.b)
Molnár Csanád(3.b)
Nyári Brendon(3.b)
Papp Patrik(3.b)
Salamon Benedek(3.b)
1.helyezett
színjáték
felsős(B)
kategória
Cseresnyés Gergő(5.b)
Ferenczi Glória(5.b)
Hencsei Abigél(5.b)
Kovács Dorka(5.b)
Molnár Loretta(5.b)
Németh Kevin(5.b)
Péntek Benedek(5.b)
Rákos Szabrina(5.b)
Salamon Bálint(5.b)
Simon Gina(5.b)
Trencsényi Kim(5.b)
2.helyezett
ének
kategóriában(6.b)
Nagy Evelin(6.b)
Tóth Regina(6.b)

3.helyezett
ének(4.b)
kategóriában(4.b)
Barkaszi Anna(4.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia Kovács, Károlyné, Lőrincz Veronika
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, az Országos Tűzmegelőzési Bizottság „Hamutól a szikráig” pályázat 1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(7.b)
Felkészítő: Egyénileg
TIT Öveges Megyei Matematika Verseny 4.helyezett
Miszori Míra(7.c)
6.helyezett
Szakonyi Karolina(7.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné
TIT Öveges Számítástechnika Verseny 5-6.osztály
2.helyezett
Vidák Marcell Alexander(5.b)
5.helyezett
Lukács Bence(5.b)
7-8.osztály
1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(7.b)
2.helyezett
Tóth István(7.d)
Felkészítő: Völler Gyula
Megyei Atlétika Diákolimpia III. korcsoport
fiú
csapatban
2.helyezett
Gyöngyösi Antal(6.a)
Németh Richárd(6.a)
Rábai Péter(6.a)
Horváth Marcell(6.a)
Csiszár Soma(5.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Olimpiai reménység Verseny (Atlétika) Bielsko Biala (Lengyelország) 100m
4.helyezet
Dienes Mátyás(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Megyei Triatlon Diákolimpia 1.helyezett
Németh Panna(6.a)
2.helyezett
Király Robina(6.a)
Felkészítő: Triatlon Klub, Góczán István
Országos Történelem Tanulmányi Verseny megyei forduló 12.helyezett
Zsidó Bence(7.d)
13.helyezett
Molnár Szabolcs(7.d)
22.helyezett
Harró Kornél(8.b)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
Kanizsa Kupa (judo) 1.helyezett
Mozsdényi Dániel(5.c)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán, Kőszegi József
Csokonai Alapműveleti Verseny megyei döntő (Keszthely) 7.helyezett
Miszori Míra(7.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné
Megyei Futsal Labdarúgó Diákolimpia I. korcsoport
fiú
3.helyezett
Boczkó Benedek(2.a)
Horváth Lóránt(1.a)
Horváth Zalán(1.a)
Jándli Krisztián Noel(1.a)
Kozma Ádám(3.a)
Mózer Benedek(3.a)
Salamon Barnabás(2.a)
Sipos Ákos Patrik(1.c)
Szalai Kristóf(2.a)
Szőke Marcell(2.a)

III. korcsoport
fiú
1.helyezett
Angyal Ákos(6.a)
Bekő Bence(7.a)
Fehér Barnabás(6.a)
Gyöngyösi Antal(6.a)
Horváth Krisztofer(7.a)
Letenyei Áron(6.a)
Mátyás Marcell(6.a)
Megyesi Márk(6.a)
Németh Richárd(6.a)
Ocskó Zsombor(6.a)
Szekeres Ákos(7.a)
Szőke Dominik(6.a)
Végh Bálint(6.b)

 

Felkészítő: Szalai Csaba
D-A-CH QUIZ német nyelvi megyei országismereti verseny a Kölcsey Ferenc Gimnáziumban 1.helyezett
5-6.évfolyamon
Kovács Kitti(6.b)
Németh Balázs(6.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvi
2.helyezett
5-6.évfolyamon
Bors Antónia(6.b)
Tóth Regina(5.b)
Felkészítő: Németh Rozália
1.helyezett
7-8.évfolyamon
Czirók Bence(8.b)
Harró Kornél(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
13.helyezett
7-8.évfolyamon
Adrián Luca(7.b)
Péter Krisztina(7.b)
Felkészítő: Sabján Judit(7.b)
Csokonai Alapműveleti Verseny megyei forduló 3.helyezett
Varga Bálint(4.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Atlétika megyei diákolimpia 100m síkfutás
kislabdahajítás
4x 100m-es váltófutás
100m
1. helyezett
Dienes Mátyás(7.a)
Kislabdahajítás
Veiland Fanni(7.a)
4.helyezett
Pataky Gergő(7.a)
5.helyezett
III.kcs
4x100m váltó
1.helyezett
Pál Diána(5.a)
Kuba Jázmin(5.a)
Vörös Cintia(6.a)
Milák Krisztina(6.a)
IV. kcs
4x100m váltó
1.helyezett
Illés Petra(8.c)
Varga Bernadett(8.c)
Pénzes Panna(8.c)
Pénzes Réka(8.c)
Felkészítő: Csiszár Attila
Atlétika több próba megyei diákolimpia II korcsoport
Fiú
5.helyezett
Mázsi András(4.a)
Somkereki Patrik(4.a)
Ágoston Zsombor(4.a)
Herman Vajk(4.a)
Bálint Etele(4.a)
Gaál Máté(3.a)
Kovács Braun Rómeó(5.a)
Leányok
4.helyezett
Nyári Virág(5.a)
Németh Natasa(4.a)
Pál Kármen(4.a)
Éder Veronika(4.a)
Kulják Kitti(4.a)
Borbély Petra(4.c)
Baki Heckenast Zsófia(4.c)
III. korcsoport
Leány
1.helyezett
Németh Panna(6.a)
Tóth Adrienn(6.a)
Vörös Cintia(6.a)
Milák Krisztina(6.a)
Pál Diána(5.a)
Kuba Jázmin(5.a)
Kuba Jázmin
3.helyezett
Fiú csapat
2.helyezett
Gyöngyösi Antal(6.a)
Rábai Péter(6.a)
Németh Richárd(6.a)
Horváth Marcell(6.a)
Csiszár Soma(5.a)
Felkészítő: Csiszár Attila és Bacsa Istvánné
Ladik médiavetélkedő Zala megyei döntője 4.helyezett
csapatban
Kovács Virág(7.d)
Molnár Szabolcs(7.d)
Dienes Tifani(8.b)
Szeglet Liliána(8.b)
Simon Krisztián(8.b)
Felkészítő: Konrád Zsoltné
TALENT SHOW megyei német nyelvi kulturális verseny Ének kategória
2.helyezett
Tóth Regina(5.b)
Nagy Evelin(5.b)

Színjáték kategória
1.helyezett
Bors Antónia(6.b)
Bujtor Anikó(6.b)
Horváth Jácint(6.b)
Kovács Kitti(6.b)
Németh Balázs(6.b)

Szabó Dorina(6.b)
Török Amanda(6.b)
Végh Bálint(6.b)
3.helyezett
Bagonyai Botond(4.b)
Cseresnyés Gergő(4.b)
Hencsei Abigél(4.b)
Kovács Dorka(4.b)
Molnár Loretta(4.b)
Németh Kevin(4.b)
Németh Krisztina(4.b)
Rákos Szabina(4.b)
Salamon Bálint(4.b)
Simon Gina(4.b)
Sipos Rebeka(4.b)
Trencséni Kim(4.b)
4.helyezett
Ambrus Levente(3.b)
Balázs Kármen(3.b)
Barkaszi Anna(3.b)
Cseresnyés Levente(3.b)
Farkas Kristóf(3.b)
Horváth Gergő(3.b)
Salamon Donát(3.b)
Szakály Ill Jonatán(3.b)
Sziládi Abigél(3.b)
Török Viktória(3.b)
Trencséni Zsófia(3.b)
Vajda Brendon(3.b)
5.helyezett
Czirók Bence(8.b)
Dienes Tifani(8.b)
Harró Kornél(8.b)
Kára Erik(8.b)
Lakatos Tamás(8.b)
Léránt Martin(8.b)
Molnár Klementina(8.b)
Szeglet Liliána(8.b)
Szirmai Gergő(8.b)
Tibola Anita(8.b)
Felkészítő: Lőrincz Veronika(3.b és 5.b)
Buzogányné Benkő Szilvia(4.b és 6.b)
Kovács Károlyné(8.b)
Herman Ottó Országos Biológiaverseny megyei forduló 11.helyezett
Kőmíves Bence(8.b)
26.helyezett
Salamon Barnabás(7.b)
Felkészítő: Vas Gyula
Tudásbajnokság Matematika Megyei Döntő 2.helyezett
Sepsi Csombor Márton(7.b)
Felkészítő:Németh Szilvia
TALENT SHOW színjáték kategória 4.helyezett
Czirók Bence(8.b)
Lakatos Tamás(8.b)
Dienes Tiffani(8.b)
Harró Kornél(8.b)
Szirmai Gergő(8.b)
Léránt Martin(8.b)
Szeglet Liliána(8.b)
Tibola Anita(8.b)
Molnár Klementina(8.b)
Felkészítő:Kovács Károlyné
Bendegúz Tudásbajnokság 2.helyezett
Lahocsinszky Zalán(3.c)
10.helyezett
Molnár Noémi(3.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Hevesy György Országos kémia verseny megyei fordulójában 7.évfolyamon
2.helyezett
Sepsi Csombor(7.b)
8.évfolyamon
6.helyezett
Czirók Bence(8.b)
Felkészítő: Györéné Timár Éva
Duatlon verseny 1.helyezett
Németh Levente(7.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné
Mezei diákolimpia 1.helyezett
csapatban
Mázsi András(4.a)
Somkereki Patrik(4.a)
Kovács Braun Rómeó(5.a)
Gaál Máté(3.a)
Bálint Etele(4.a)
Fonódi Ákos(3.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny 4.helyezett
Ferenczi Glória(4.b)
Varga Bálint(4.c)
Felkészítő: Tóth-Gergyéné Tuboly Mariann, Tóthné Bagonyai Judit
Megyei Futsal Döntő 1.helyezett
Kalamár Rajmund(3.a)
Felkészítő: Kósa László, Szita Péter(sportklub neve: Police Ola LSK)
Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny Egyéni
9.helyezett
Varga Bálint(4.c)
Csapatverseny
6.helyezett
Varga Bálint(4.c)
Varga Barnabás(4.c)
Bagonyai Botond(4.b)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit, Tóth-Gergyéné Tuboly Mariann
Megyei Teremlabdarúgó Diákolimpia III. korcsoport fiú
1.helyezett
Angyal Ákos(6.a)
Gyöngyösi Antal(6.a)
Bekő Bence(7.a)
Fehér Barnabás(6.a)
Megyesi Márk(6.a)
Letenyei Áron(6.a)
Németh Richárd(6.a)
Szőke Dominik(6.a)
Horváth Krisztofer(7.a)
Szekeres Ákos(7.a)


IV.korcsoport leány
4.helyezett
Németh Panna(6.a)
Király Robina(6.a)
Szilágyi Zsófia(8.a)
Nyári Virág(5.a)
Barna Laura(8.c)
Szmodics Eliza(8.a)
Györe Dorina(6.c)
Farkas Liliána(8.a)
Gergely Fanni(8.a)


IV. korcsoport fiú
1.helyezett
Papp László(8.a)
Páros Tamás(8.a)
Csirke Sándor(8.a)
Acél Viktor(8.a)
Czuczi Péter(8.a)
Horváth Bence(8.a)
Nagy Levente(8.a)
Tálos István(8.a)
Szökrönyös Zoltán(7.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Polgári Lövész Egyesület megyei lövészverseny 3.helyezett
20 lövéses légpuska számban
1.helyezett
40 lövéses légpuska számban
Kurucz Máté(7.c)
Felkészítő: Gerencsér Miklós
Koller Nándor Internetes Matematika Emlékverseny 4.helyezett
Sepsi Csombor Márton(7.b)
5.helyezett
Szakonyi Karolina(7.c)
Felkészítő: Németh Szilvia, Gurnik Ferencné
I3 Megyei Integrált Informatika Verseny 1. helyezett
Sepsi Csombor Márton(7.b)
10. helyezett
Vidák Marcel(5.b)
Felkészítő: Völler Gyula
Megyei "Szabó Katalin Emlékversenyen" (Báthory István Szakképző Iskola) Idegen nyelvi csapatverseny - német nyelv 3.helyezett
csapatban:
Adrián Luca(7.b)
Péter Krisztina(7.b)
Sepsi Csombor(7.b)
Felkészítő: Sabján Judit
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola által rendezett Öveges délután 1.helyezett
Salamon Barnabás(7.b)
Sepsi Csombor(7.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
Duatlon Diákolimpia 1.helyezett
Németh Levente(7.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné
Megyei angol nyelvi fordítói verseny (7-8. évfolyam, emelt szint) 1. helyezett
Meizner Dániel(7.d)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Megyei angol nyelvi fordítói verseny (5-6. évfolyam, emelt szint) 2.helyezett
Szőke Panna(6.a)
4.helyezett
Nagy Tamás(5.c)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya, Rónyainé Krajczár Csilla
Megyei angol nyelvi fordítói verseny (5-6. évfolyam, általános tanterv szerint) 6.helyezett
Pánczér Patrik Hunor(6.c)
Felkészítő: Konrád Zsoltné
Megyei német fordítói verseny (7-8. évfolyam, emelt szint) 1.helyezett
Prunner Lea(7.b)
2.helyezett
Sepsi Csombor(7.b)
4.helyezett
Harró Kornél(8.b)
Felkészítő: Sabján Judit,Kovács Károlyné
Megyei német fordítói verseny (5-6. évfolyam, emelt szint) 1.helyezett
Kovács Kitti(6.b)
3.helyezett
Tóth Regina(5.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia, Németh Rozália
Megyei német fordítói verseny (5-6. évfolyam, általános tanterv szerint) 4. helyezett
Hóbár Fruzsina(6.c)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Országos  versenyek
Újonc és Serdülő Atlétikai Országos Bajnokság Serdülő
(14-15éves)
100m síkfutás
1.helyezett
Dienes Mátyás(7.a)
Serdülő
300m síkfutás
5.helyezett
Dienes Mátyás(7.a)
Újonc
(13 éves)
diszkoszvetés
2.helyezett
Veiland Fanni(7.a)
Újonc
súlylökés
7.helyezett
Veiland Fanni(7.a)
Felkészítő: Dienes Mátyás: Csiszár Attila
Veiland Fanni: Bognár Szabolcs (Kölcsey Gimn.)
Országos U. 15 leány FP. Bajnokság 3.helyezett
csapatban
Farkas Liliána(8.a)
Szilágyi Zsófia(8.a)
Szmodics Eliza(8.a)
Gergely Fanni(8.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Országos Labdarúgó Diákolimpia Eger III.korcsoport
12.helyezés
csapat tagjai:
Angyal Ákos(6.a)
Bekő Bence(7.a)
Fehér Barnabás(6.a)
Gyöngyösi Antal(6.a)
Letenyei Áron(6.a)
Mátyás Marcell(6.a)
Megyesi Márk(6.a)
Németh Richard(6.a)
Ocskó Zsombor(6.a)
Szekeres Ákos(7.a)
szőke Dominik(6.a)
Végh Bálint(6.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, az Országos Tűzmegelőzési Bizottság „Hamutól a szikráig” pályázat 1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(7.b)
Felkészítő: Egyénileg
Országos Diákfotó Pályázat szakköri kategória 5.helyezett
a fotószakkör
Mogyorósi Kitti(6.b)
Börcz Ádám(6.c)
Bujtor Anikó(6.b)
Szmodics Bence(8.b)
Nyírő Martin(6.b)
Kovács Kitti(6.b)
Simon Krisztián(8.b)
Somlói Patrik(8.b)
Bors Antónia(6.b)
Szabó Dorina(6.b)
Németh Balázs(6.b)
Ágoston Zsombor(4.a)
Varga Barnabás(4.c)
Mezőfi Alex(6.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Országos Diákfotó Pályázat középiskolás egyéni kategória 4.helyezett
Dienes Tifani
Felkészítő: Gedeon Tamás
Országos vidékbajnokság " Ki a leggyorsabb,, " 800m-es síkfutás
3.helyezett
Gaál Máté(3.a)

60m-es síkfutás
2.helyezett
Ágoston Zsombor(4.a)
3.helyezett
Pál Diána(5.a)
4.helyezett
60m-es síkfutás
Gaál Máté(3.a)
8.helyezett
Pál Diána(5.a)
6.helyezett
Mózer Benedek(3.a)
7.helyezett
Horváth Kevin(3.a)
8. helyezett
Herman Vajk(4.a)
8.helyezett
Kuba Jázmin(5.a)

kislabdahajítás
1.helyezett
Herman Vajk(4.a)

távolugrás
1.helyezett
Gaál Máté(3.a)
1.helyezett
Kuba Jázmin(5.a)
2.helyezett
Pál Kármen(4.a)
4.helyezett
Somkereki Patrik(4.a)
4.helyezett
Németh Natasa(4.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné, Góczánné Tóth Zsuzsanna
Országos Judo Diákolimpia 2.helyezett
Horváth Evelin (4.a)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor
Országos Birkózás Diákolimpia 2.helyezett
Farkas Benjamin(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
Magyar Bajnokság /birkózás 2.helyezett
Farkas Benjamin(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokság /versenytánc 1.helyezett
csapatban
Mózer Dominik(5.b)
Felkészítő: Salamonné Kuzma Renáta
Országos Atlétika Diákolimpia Leány
III. korcsoport
csapatban
16.helyezett
Vörös Cintia(6.a)
Milák Krisztina(6.a)
Németh Panna(6.a)
Tóth Adrienn(6.a)
Pál Diána(5.a)
Kuba Jázmin(5.a)
Felkészítő: Csiszár Attila, Bacsa Istvánné, Góczán István
III.korcsoport
4x100m váltó
16.helyezett
Vörös Cintia(6.a)
Milák Krisztina(6.a)
Kuba Jázmin(5.a)
Pál Diána(5.a)

IV. korcsoport
4x100m váltó
15.helyezett
Illés Petra(8.c)
Varga bernadett(8.c)
Pénzes Réka(8.c)
Pénzes Panka(8.c)
Felkészítő: Csiszár Attila
IV.korcsoport
4x100m váltó
fiúk
20.helyezett
Czuczi Péter(8.a)
Aczél Viktor(8.a)
Páros Tamás(8.a)
Dienes Mátyás(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila, Szalai Csaba
Atlétikai Országos Diákolimpia 1.helyezett
100m síkfutás
Dienes Mátyás(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Olimpiai Reménységek Versenye Atlétika Bielsko Biala (Lengyelország) 100m síkfutás
4.helyezett
Dienes Mátyás(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
IPSH Karate Diákolimpia/karate Kata versenyszámban
3.helyezett
Kumite versenyszámban
3.helyezett
Országh Levente(6.b)
Felkészítő: iskolán kívüli
SKIMSZ Országos Bajnokság /karate Kata
versenyszámban
1. helyezett
Kumite
versenyszámban
3.helyezett
Országh Levente(6.b)
Felkészítő: iskolán kívüli
Fiú Nemzeti Serdülő Bajnokság (kosárlabda) Csapatban
2.helyezett
Németh Márk(7.c)
Felkészítő: Hanzséros Alajos, Kámán Tamás
XX. Kuzucz István Emlékverseny, ami egyben magyar bajnokság (birkózás) 2.helyezett
Farkas Benjamin(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
Országos Diákolimpia Újpest/birkózás 2.helyezett
Farkas Benjamin(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
Litterátum Országos Német Tesztverseny Elődöntő
5.helyezett
Döntő
2.helyezett
Németh Balázs(6.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő
Kálti Márk Történelem Tesztverseny Országos Döntő 10.helyezett
Németh Balázs(6.b)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
London Bridge országos angol nyelvi tesztverseny 11.helyezett
Meizner Dániel(7.d)
12.helyezett
Szőke Panna (6.a)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
12.helyezett
Herczeg Eszter(5.c)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla
Mezei Diákolimpia 1.helyezett
csapatban
Németh Panna(6.a)
Tóth Adrienn(6.a)
Vörös Cintia(6.a)
Molnár Jázmin(5.a)
Király Robina(6.a)
Szőke Panna(6.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Mozgásjavító Kupa Gaál Levente(7.b)
50m mell
1.helyezett
50m gyors
2helyezett
A legtöbbet fejlődő úszónak járó kupa gyorsúszásban elért fejlődéséért
Felkészítő: egyénileg
Országos Gyengénlátó Diákok Sportegyesülete által szervezett úszóverseny Úszásban:
Gaál Levente(7.b)
25m mell1.helyezett
25m gyors
1.helyezett
25m hát
2.helyezett
50m mell
1.helyezett
50m gyors
1.helyezett
50m hát
1.helyezett
B2-B3 összevont kategória
II. korosztály
legeredményesebb fiú versenyzője különdíj kupa elismerés
Felkészítő: egyénileg
Gödöllőn megrendezett Mezeifutó Országos Diákolimpián III. korcsoportban
leány kategória
csapatban
1. helyezett
Szőke Panna
Tóth Adrienn
Király Robina
Németh Panna
Molnár Jázmin
Felkészítők: Góczán István (edző), Csiszár Attila (edző), nevelőedző: Bacsa Istvánné
A II. korcsoporban
fiúk kategória
csapatban
28. helyezett
Fonyódi Ákos
Gaál Máté
Kovács-Braun Rómeó
Mázsi András
Somkereki Patrik
Felkészítők: Bacsa Istvánné
III. Országos Press Dance Tánciskolás Táncverseny-Látványtánc duo gyermek kategória 3.helyezett
Tóth Júlia(3.a)
Felkészítő: Molnár Anikó
Fogyatékosok Országos Diák- és Szabadidősport Szövetsége által szervezett diákolimpia Debrecen 1.helyezett
50 m mellúszás
50 m gyorsúszás
Gaál Levente(7.b)
Felkészítő: egyénileg
Országos Futsal Diákolimpia IV. korcsoport
9-12.helyezett
Papp László(8.a)
Nagy Levente(8.a)
Páros Tamás(8.a)
Csirke Sándor(8.a)
Acél Viktor(8.a)
Dan Dávid(7.a)
Tálos István(8.a)
Jóna Máté(7.a)
Horváth Bence(8.a)
Czuczi Péter(8.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Országos Táncjáték Fesztivál / modern tánc
2014. november
1.helyezett
Ferenczi Glória Szonja(4.b)
Felkészítő:
Látássérült Diákok Országos Úszóversenye 1.helyezett
7 aranyéremmel
25 m mell
25m hát
25m gyors
50m mell
50m hát
50m gyors
legeredményesebb
versenyző
Gaál Levente (7.b)
Felkészítő: egyénileg
Országos Diákolimpia Lövészet (légpuska 20 lövés) 2.helyezett
csapatban
Tóth Alex(7.c)
Domján Zsombor(7.c)
Kurucz Máté(7.c)
Felkészítő:
Nyílt országos bajnokság leány egyéni karate kata versenyszám 2.helyezett
Molnár Loretta(4.b)
Felkészítő: Cziráki Zoltán
Atlétika Országos Váltóbajnokság 5. helyezett
Újonc 4x100m leány váltó
Illés Petra(8.c)
Varga Bernadett(8.c)
Varga Dóra(8.c)
Felkészítő: Csiszár Attila
Atlétika Serdülő Országos Csapatbajnokság 7. helyezett
Leány csapat
Varga Bernadett
Varga Dóra
12. helyezett
Fiú Csapat
Dienes Mátyás(7.a)
9.helyezett
Összesített
(fiú-leány)
Felkészítő: Csiszár Attila
Területi és egyéb versenyek
Triatlon diákolimpia 1.helyezett
Németh Levente(7.a)
Felkészítő: egyesület
OTP Bank Bozsik-program Tanévzáró Gyermeklabdarúgó Fesztivál Leány
II. korcsoport
2.helyezett
Nyári Virág(5.a)
Éder Veronika(4.a)
Jandovics Liza(4.a)
Németh Natasa(4.a)
Pál Kármen(4.a)
Szakály Abigél(4.c)
Veilinger Laura(4.c
Szabó Alexandra(4.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
Zselic Kupa Szigetvár, területi verseny/birkózás 1.helyezett
Farkas Benjamin(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
Országos Regionális Kosárlabda Bajnokság U 16 korcsoport 2.helyezett
Szabó Dominik(8.a)
Felkészítő: Bodrogi Csaba
TITOK Történelem levelezős csapatverseny országos
18.helyezett
csapatban
Zsidó Bence(7.d)
Horváth Máté(7.d)
Meizner Dániel(7.d)
Kovács Virág(7.d)
Molnár Szabolcs(7.d)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
Zalaegerszegi Regionális Judo verseny 3.helyezett
Mozsdényi Dániel(5.c)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán, Kőszegi József
U.15 leány Országos Futsal Bajnokság /ZTE/
és így a
Félpályás Labdarúgás Országos Döntő résztvevői /ZTE/
5. helyezett
Szilágyi Zsófia(8.a)
Farkas Liliána(8.a)
Gergely Fanni(8.a)
Szmodics Eliza(8.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Göcsej Kézilabda Kupa 2015. 3.helyezett
Troznai Roland(3.a)
Felkészítő: Bánki József
2015-ös természettudományos csapatverseny 1.helyezett
Dala Bence(7.b)
Salamon Barnabás(7.b)
Sepsi Csombor Márton(7.b)
2.helyezett
Kovács Virág(7.d)
Meizner Dániel(7.d)
Molnár Szabolcs(7.d)
3.helyezett
Kovács Ákos(8.c)
Sziládi Anna(8.c)
Tóth Gergő(8.c)
Bagonyai Bende(7.c)
Kiss Bence(7.c)
Molnár Szabolcs(7.c)
4.helyezett
Kömíves Bence(8.b)
Léránt Martin(8.b)
Harró Kornél(8.b)
Felkészítő: Gurnik Ferencné, Baldauf Marianna, Németh Szilvia, Györéné Timár Éva
Kalamár Éva Matematika Emlékverseny 5.évfolyam
1.helyezett
Tóth Regina(5.b)
2.helyezett
Herceg Eszter(5.c)
3.helyezett
Ferenczi Zsófia(5.b)
6.évfolyam
1.helyezett
Szakál Liliána(6.c)
2.helyezett
Rábai Péter(6.a)
3.helyezett
Török Amanda(6.b)
7.évfolyam
1.helyezett
Miszori Míra(7.c)
2.helyezett
Török Koppány(7.b)
3.helyezett
Szakonyi Karolina(7.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné, Németh Szilvia, Baldauf Marianna
Nyugat-Magyarországi Futsal Döntő 4.helyezett
Kalamár Rajmund(3.a)
Felkészítő: Kósa László, Szita Péter
I. Zalaegerszegi Regionális Judo Verseny 3.helyezett
Kramalics Bence(3.a)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán, Kőszegi József
Balogh János Kárpát-medencei Környezet–és Egészségvédelmi Csapatverseny 2.helyezett
csapatban
Salamon Barnabás(7.b)
Sepsi Csombor(7.b)
Léránt Martin(8.b)
Felkészítő: Vas Gyula
Nyugat-Magyarországi Bajnokság (területi) - Birkózás 2.helyezett
Kalányos László(5.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán Gerencsér Roland
Csokonai Alapműveleti Verseny Továbbjutott a megyei fordulóba
Varga Bálint(4.c)
Miszori Míra(7.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit, Gurnik Ferencné
OTP Bank Bozsik-program Tanévindító Gyermeklabdarúgó Fesztivál Leány
II. korcsoport
3.helyezett
Nyári Virág(5.a)
Éder Veronika(4.a)
Jandovics Liza(4.a)
Németh Natasa(4.a)
Pál Kármen(4.a)
Szakály Abigél(4.c)
Veilinger Laura(4.c
Szabó Alexandra(4.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
Herman Ottó halálának 100. évfordulóján a szombathelyi Herman Ottó Szakképző Iskola által kiírt rajz és fotópályázat 2.helyezett
Dienes Tifani(8.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Graz-i Maraton (Ausztria) 1.helyezett
4200 m-en
30.helyezett
Összetettben fiú-lány együtt
Molnár Jázmin(5.a)
Felkészítő: Góczán István
Nyílt nemzetközi egyéni kata, kumite, karate verseny 3.helyezett
Beczők Mátyás(6.c)
Felkészítő: Molnár Tamás
Centrum területi-nemzetközi birkózó verseny 2. helyezett
Kalányos László(5.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán, Gerencsér Roland
Zalaegerszegi utánpótlás judo verseny (regionális) 3. helyezett
Mozsdényi Dániel(5.c)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán, Kőszegi József
IX. Varsói Nemzetközi Gyermekatlétikai Diák-válogatott Viadalon 60m síkfutás 6.43mp
1. helyezett
Dienes Mátyás(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
30. Nemzetközi Feldbachi Futófesztivál 1100 m futás
1. helyezett
Molnár Jázmin(5.a)
3333 m futás
1. helyezett
Molnár Jázmin(5.a)
Felkészítő: Góczán István
     
Városi  versenyek
Repülőmodellek Városi Bajnoksága Mini Moki kategória
1.helyezett
Konkoly Kevin(6.c)
Felkészítő: Hársfalvi István
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia III. korcsoport 4.helyezett
csapat tagjai:
Letenyei Áron(7.a)
Szekér Bálint(6.a)
Kovács-Braun Rómeó 6.a
Varga Dominik(6.a)
Nyári Virág(6.a)
Papp Csenge(6.a)
Huszti Bence(5.a)
Mázsi András(5.a)
Somkereki Patrik(5.a)
Horváth Diána(5.a)
Tóth Levente Róbert(4.a)
Fliszár Dávid(5.c)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport 3.helyezett
csapat tagjai:
Letenyei Áron(7.a)
Szekér Bálint(6.a)
Kovács-Braun Rómeó 6.a
Varga Dominik(6.a)
Nyári Virág(6.a)
Papp Csenge(6.a)
Huszti Bence(5.a)
Mázsi András(5.a)
Somkereki Patrik(5.a)
Horváth Diána(5.a)
Tóth Levente Róbert(4.a)
Fliszár Dávid(5.c)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia II. korcsoport 2.helyezett
Fliszár Dávid(5.c)
Huszár Bence(5.a)
Fellner Milán(4.a)
Kalamár Rajmund(4.a)
Kozma Ádám(4.a)
Tóth Levente Róbert(4.a)
Bockó Benedek(3.a)
Szőke Marcell(3.a)
Horváth Lóránt(2.a)
Horváth Zalán(2.a)
Jándl Krisztián Noel(2.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Labdarúgó Diákolimpia II. korcsoport 4.helyezett
Fliszár Dávid(5.c)
Huszár Bence(5.a)
Fellner Milán(4.a)
Kalamár Rajmund(4.a)
Kozma Ádám(4.a)
Tóth Levente Róbert(4.a)
Bockó Benedek(3.a)
Szőke Marcell(3.a)
Horváth Lóránt(2.a)
Horváth Zalán(2.a)
Jándl Krisztián Noel(2.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Leány Teremlabdarúgó Diákolimpia IV. korcsoport

 

2.helyezett
Bagó Linett(8.b)
Papp Csenge(6.a)
Nyári Virág(6.a)
Éder Veronika(5.a)
Horváth Diána(5.a)
Horváth Evelin(5.a)
Pál Kármen(5.a)
Kulják Kitti(5.a)
Szakály Abigél(5.c)
Baki-Heckenast Zsófia(5.c)
Veilinger Laura(5.c)
Szabó Alexandra(5.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Leány Labdarúgó Diákolimpia IV. korcsoport 2.helyezett
Bagó Linett(8.b)
Papp Csenge(6.a)
Nyári Virág(6.a)
Éder Veronika(5.a)
Horváth Diána(5.a)
Horváth Evelin(5.a)
Pál Kármen(5.a)
Kulják Kitti(5.a)
Szakály Abigél(5.c)
Baki-Heckenast Zsófia(5.c)
Veilinger Laura(5.c)
Szabó Alexandra(5.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Labdarúgó Diákolimpia I. korcsoport 1. helyezett
Dala Gergő(1.a)
Horváth Lóránt(2.a)
Horváth Zalán(2.a)
Jándl Krisztián Noel(2.a)
Horváth Jenő Gergő(2.a)
Sipos Ákos(2.c)
Németh Ákos(3.a)
Szalai Kristóf(3.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
"Az én csodapalotám" rajzpályázaton 3.helyezett
Király Gréta(3.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Öveges József Általános Iskola "Víz világnapja" verseny barkácsolás 3.helyezett
Fehér Szebasztián(3.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Olvasás gyönyörűsége" olvasási verseny 1.helyezett
Bajzik Bálint(2.c)
Felkészítő: Scheffer Mária
Üveggolyókkal játszom" városi irodalmi verseny 3.helyezett
Tóth Boglárka(2.b)
Bajzik Bálint(2.c)
Ádám Martin Bálint(2.c)
Bóbics Brigitta(2.a)
Felkészítő: Tráj Ágota,Scheffer Mária,József Ida
Pais anyanyelvi verseny 2.helyezett
Németh Kármen(4.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Eötvös József városi helyesíró verseny 1.helyezett
Bajzik Bálint(2.c)
Felkészítő: Scheffer Mária
2.helyezett
Molnár Noémi(4.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola és az Andráshidai Művelődési Ház " A víz világnapja" fotópályázat 2.helyezett
Molnár Loretta(5.b)
3.helyezett
Sepsi Csombor(8.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
"Smarter Together" városi angol nyelvi csapatverseny /A Petőfi Ált. Isk. által megrendezett "Smarter Together" városi angol nyelvi csapatversenyen a résztvevő intézmények közül iskolánk az 1. helyen végzett, így a vándorserleget is elhozták diákjaink./

 

5.helyezett
5.évfolyam csapata
Éder Veronika(5.a)
Babati Noel(5.a)
Somkereki Patrik(5.a)
Felkészítő: Kovács László
1.helyezett
6.évfolyam csapata
Csiszár Gyopár(6.a)
Füle Gergő(6.c)
Szalai Gergő(6.c)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya és Rónyainé Krajczár Csilla
1.helyezett
7.évfolyam csapata
Király Robina(7.a)
Horváth Flóra(7.a)
Trencséni Zolta(7.c)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
1.helyezett
8.évfolyam csapata
Pete Dóra(8.c)
Meizner Dániel(8.d)
Zsidó Bence(8.d)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
"Együtt okosabban" városi matematika verseny Csapatban
1.helyezett az iskola 5 és 8. osztályos csapata
5.osztályból:
Ágoston Zsombor(5.a)
Salamon Bálint(5.b)
Szabó Armand(5.c)

8.osztályból:
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Kocsis Nóra(8.c)
Miszori Míra(8.c)
Felkészítő: Kádár Gábor, Györéné Timár Éva, Gurnik Ferencné, Németh Szilvia
Petőfi városi szavalóverseny 2.helyezett
Molnár Noémi(4.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
"Vakkantó" városi versmondó verseny 1.helyezett
Bajzik Bálint(2.c)
Felkészítő: Scheffer Mária
Öveges ÁMK Komplex Városi Versenye

 

Csapatban
2.helyezett
4.évfolyamon
Troznai Roland(4.a)
Iván Zsuzsánna(4.b)
Molnár Noémi(4.c)
Felkészítő: Kovács Attila, Lévai Ferencné, Oroszné Németh Ibolya, Karner László
Csapatban
2.helyezett
2.évfolyamon
Bóbics Brigitta(2.a)
Nátrán Álmos(2.b)
Ádám Martin(2.C)
Felkészítő: Czigány Tímea, Karnis Márta, Bödör Gabriella
Városi mesemondó verseny 2.helyezett
Molnár Noémi(4.c)
Felkészítő: Oroszné Németh Ibolya
Kölcsey Ferenc Gimnázium német nyelvi csapatversenye 2.helyezett
Németh Balázs(7.b)
Kovács Kitti(7.b)
Dala Bence(8.b)
Salamon Barnabás(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné és Sabján Judit
Angol nyelvi játékos csapatverseny (5-6.évfolyamosok számára) 2.helyezett
Nagy Tamás(6.c)
Herczeg Eszter(6.c)
Csiszár Gyopár(6.a)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla,Solymossyné Sáfár Ibolya
Német nyelvi játékos rejtvényfejtő csapatverseny 7-8.osztály
emelt szintű
1. helyezett
Németh Balázs(7.b)
Sepsi Csombor(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné, Sabján Judit
7-8.osztály
alap szintű
1. helyezett
Prunner Lea (8.b)
Német Adrienn (8.c)
Felkészítő: Kovács Károlyné
5-6.osztály
emelt szint
1. helyezett
Salamon Bálint (5.b)
Tóth Regina (6.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné és Németh Rozália
Öveges ÁMK Komplex (matematika-környezetismeret) Versenye 1.helyezett
Troznai Roland(4.a)
Felkészítő: Kovács Attila
Liszt helyesíró- és szépíró verseny 6.osztály
1.helyezett
Herczeg Eszter(6.c)
7.osztály
1.helyezett
Németh Balázs(8.b)
8.osztály
2.helyezett
Pruner Lea(8.b)
Felkészítő: Németh Rozália, Vaski Tiborné
Állatok világnapi Természetismeret Csapatversenyen 2.helyezett
Dukai Réka(8.c)
Bagonyai Bende(8.c)
Kocsis Nóra(8.c)
Szakonyi Karolina(8.c)
Felkészítő: Vas Gyula
II. Utánpótlás Judo Versenyen C Kategóriában Zalaegerszegen 3.helyezett
Kramalics Bence(4.a)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor és Varga Zoltán

 

Megyei versenyek
TIT Megyei Számítástechnika Verseny 5-6.osztályos
kategóriában
1.helyezett
Vidák Marcell Alexander(6.b)
2.helyezett
Varga Barnabás(5.c)
3.helyezett
Nemes Márton(6.b)
7-8.osztályos
kategóriában
1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: Völler Gyula
TIT Megyei Matematika Verseny 5-6.osztályos
kategóriában
1.helyezett
Szabó Armand(5.c)
2.helyezett
Salamon Bálint(5.b)
7-8.osztályos
kategóriában
1.helyezett
Miszori Míra(8.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné
Szabó Katalin Emlékverseny - német nyelvi csapatverseny 3.helyezett
Adrián Luca(8.b)
Péter Krisztina(8.b)
Borsos Bence(8.b)
Felkészítő: Sabján Judit
Simonyi helyesíró verseny 7.helyezett
Németh Balázs(7.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Litterátum Tesztverseny (német) 1.helyezett lett a Landorhegyi Sportiskola csapata
Egyéni eredmények:
1.helyezett
Németh Balázs(7.b)
1.helyezett
Prunner Lea(8.b)
2.helyezett
Kovács Kitti(7.b)
4.helyezett
Kovács Dorka(5.b)
6.helyezett
Rákos Szabrina(5.b)
7.helyezett
Simon Gina(5.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Országos Tűzmegelőzési Bizottság "Tűzről pattant" című pályázat video" kategória
1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: egyénileg
Megyei Labdarúgó Diákolimpia I. korcsoport 2.helyezett
Dala Gergő(1.a)
Horváth Lóránt(2.a)
Horváth Zalán(2.a)
Jándl Krisztián Noel(2.a)
Horváth Jenő Gergő(2.a)
Sipos Ákos(2.c)
Németh Ákos(3.a)
Szalai Kristóf(3.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Zala Megyei Kormányhivatal „Mindennapi Örökségünk” című megyei rajz-, fotó- és videópályázat 1.helyezett
Landorhegyi Fotókör
Ambrus Levente(4.b)
Bagonyai Bende(8.c)
Börcz Ádám(7.c)
Cseresnyés Gergő(5.b)
Szalai Gergő(6.c)
Nyírő Martin(7.b)
Kocsis Bence(7.c)
Vidák Marcell(6.b)
Mezőfi Alex(7.b)
Bujtor Anikó(7.b)
Sepsi Csombor(8.b)
Trencséni Zolta(7.c)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Das große D-A-CH-Quiz országismereti verseny a Kölcsey-gimnáziumban 1.helyezett
Kovács Kitti(7.b)
Török Amanda(7.b)
Bors Antónia(7.b)
4.helyezett
Horváth Jácint(7.b)
Bujtor Anikó(7.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
TALENT SHOW "Marton Lászlóné Emlékverseny" német nyelvi kulturális vetélkedő 1.helyezett
színjáték
"A"kategória
(alsó tagozat
Badó Benett Brendon(3.b)
Balázs Dzsenifer(3.b)
Bekk Johanna Indira(3.b)
Bognár Ákos(3.b)
Bors András(3.b)
Csikós Napsugár Boglárka(3.b)
Fehér Szebasztián Olivér(3.b)
Ferenczi Olívia Nóra(3.b)
Géczi Margaréta(3.b)
Hóbár Bianka(3.b)
Horváth Seron(3.b)
Kardos Mátyás(3.b)
Király Gréta Rozi(3.b)
Kocsis Dóra Lili(3.b)
Kocsis Virág(3.b)
Kovács Zétény Levente(3.b)
Léránt Kornél Attila(3.b)
Mező Csanád Milán(3.b)
Molnár Csanád(3.b)
Nyári Brendon(3.b)
Papp Patrik(3.b)
Salamon Benedek(3.b)
1.helyezett
színjáték
B kategória
felső tagozat(5.b)
Cseresnyés Gergő(5.b)
Ferenczi Glória(5.b)
Hencsei Abigél(5.b)
Kovács Dorka(5.b)
Molnár Loretta(5.b)
Németh Kevin(5.b)
Péntek Benedek(5.b)
Rákos Szabrina(5.b)
Salamon Bálint(5.b)
Simon Gina(5.b)
Trencsényi Kim(5.b)
2.helyezett
ének
kategória
Nagy Evelin(6.b)
Tóth Regina(6.b)
3.helyezett
ének
kategória
Barkaszi Anna(4.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia, Kovács Károlyné, Lőrincz Veronika
Csokonai Megyei Alapműveleti Verseny 2.helyezett
Toplak Ágnes(3.c)
Felkészítő: Jónás Csabáné
Tudásbajnokság 3.helyezett
matematika
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
Tudásbajnokság irodalom,
szövegértés
4.helyezett
környezetismeret
7.helyezett
Lehocsinszky Zalán(4.c)
Felkészítő: Szülők, Oroszné Németh Ibolya
Herman Ottó Országos Biológia Verseny Megyei forduló 10.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
 
Felkészítő: Szabó László
Hevesy György Országos Kémia Verseny Megyei forduló 4.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: Györéné Tímár Éva
Ladik médiavetélkedő megyei döntője 2.helyezett
csapatban
Farkas Noémi(8.d),
Györe Jázmin(8.d)
Kovács Virág(8.d)
Németh Cintia(8.d)
Prunner Lea(8.b)
Felkészítő:Konrád Zsoltné
OÁTV - országos angol nyelvi tanulmányi verseny megyei fordulója 10.helyezett
Zsidó Bence(8.d)
Felkészítő:Solymossyné Sáfár Ibolya
Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei fordulója 10.helyezett
Bóbics Brigitta(2.a)
 Czigány Tímea
Kanizsa Megyei Bajnokság (judo) 3.helyezett
Kramalics Bence(4.a)
Felkészítő: Ifj. Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán, Korpos Judith, Kőszegi József
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 3.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
Zala Megyei Zeneiskolák VIII. Rézfúvós Találkozója Ezüst fokozat
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: Pál János (Zeneiskola)
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Ganz Ábrahám Szakközépiskolája által szervezett Koller Nándor Matematika és Informatika verseny 1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: Németh Szilvia, Völler Gyula
Kanizsa Kupa Megyei Judo Verseny Nagykanizsa 3.helyezett
Kramalics Bence(4.a)
Felkészítő: Varga Zoltán, Nagysolymosi Sándor, Kapos Judit
Megyei fordítói verseny Angol emelt
5-6.évfolyam
1.helyezett
Nagy Tamás(6.c)
Felkészítő: Rónyainé Krajczár Csilla
Nem emelt szintű angol
7-8.évfolyam
8.helyezett
Horváth Máté(8.d)
10.helyezett
Pánczér Patrik Hunor(7.c)
Felkészítő: Konrád Zsoltné
Angol emelt
7-8.évfolyam
6.helyezett
Meizner Dániel(8.d)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Német emelt
5-6.évfolyam
3.helyezett
Tóth Regina(6.b)
5-6.helyezett
Trencséni Kim(5.b)
Felkészítő: Németh Rozália(6.b), Kovács Károlyné(5.b)
német emelt
7-8.évfolyam
1.helyezett
Kovács Kitti(7.b)
2.helyezett
Sepsi Csombor(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné(7.b), Sabján Judit(8.b)
  Megyei Mezeifutó Diákolimpia III.korcsoport
leány egyéni
2.helyezett
Molnár Jázmin(6.a)
3.helyezett
Horváth Diána(5.a)
Felkészítő: Csiszár Attila, Bacsa Istvánné, Szalai Csaba, Góczán István
IV.korcsoport
leány egyéni
1.helyezett
Németh Panna(7.a)
Felkészítő:  Góczán István
1.helyezett
csapatban
III.korcsoportos
leány
Molnár Jázmin(6.a)
Király Robina(7.a)
Horváth Diána(5.a)
Pál Diána(6.a)
Kuba Jázmin(6.a)
Felkészítő: Csiszár Attila, Bacsa Istvánné, Szalai Csaba, Góczán István

 

Országos  versenyek
Nemzetközi Latin Formációs Táncverseny (Lengyelország) 3.helyezett
Mózer Dominik(6.b)
Felkészítő: Kuzma Péter, Kuzma Renáta
Országos Birkózó Diákolimpia 5.helyezett
Farkas Benjamin(5.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
Országos Tűzmegelőzési Bizottság „Tűzről pattant” informatika tartalmú alkotói pályázat 1.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: egyénileg
Országos Diákfotó Pályázat középiskolás szakköri kategória 3.helyezett
Szalai Gergő(6.c) (5kép)
Kovács Kitti(7.b) (4kép)
Mogyorósi Kitti(7.b) (2kép)
Nyírő Martin(7.b) (2kép)
Füle Gergő(6.c) (2kép)
Varga Barnabás(5.c) (2kép)
Baranyai Ádám(6.c) (2 kép)
Bujtor Anikó(7.b) (1kép)
Horváth Jácint(7.b) (1kép)
Kocsis Bence(7.c) (1kép)
Molnár Loretta(5.b) (1kép)
Sepsi Csombor(8.b) (1kép)
Kovács Kitti(7.b) (1kép)
Mesterházi Dominik(4.b) (1kép)
Vidák Marcell(6.b) (1kép)
Bors Antónia(7.b) (1kép)
Börcz Ádám(7.c) ( 1kép)
Cseresnyés Gergő(5.b) (1kép)
Felkészítő: Gedeon Tamás
A kiskunhalasi Bibó István Gimnázium által rendezett Dr.Szabó Miklós országos szövegértési verseny 12.helyezett
Pruner Lea Emilia(8.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Országos Atlétikai váltóbajnokság 4x100m váltó
6.helyezett
Csiszár Soma(6.a)
Horváth Marcell(7.a)
Dienes Mátyás(8.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Magyar Bajnokság
Junior Formáció
Színpadi és Gimnasztikus Látványtánc
1.helyezett
Tibola Enikő(6.b)
Felkészítő: külsős
Magyar Birkózó Országos Bajnokság Diák kategória 5.helyezett
Babati Noel(5.a)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán /Zalaegerszegi Birkózó Sportegyesület/
Diákújságírók Országos Szövetségének pályázata, az év videóújságírója általános iskoláskategóriában 1.helyezett
A Landorhegyi SULI TV stábja
Molnár Szabolcs(8.d)
Sepsi Csombor(8.b)
Börcz Ádám(7.c)
Kocsis Bence(7.c)
Bujtor Anikó(7.b)
Adrián Luca(8.b)
Kovács Kitti(7.b)
Felkészítő: Konrád Zsoltné, Gedeon Tamás
Országos Judo/cselgáncs/ Diákolimpia Országos Judo /cselgáncs/ Bajnokság 7.helyezett
Országos Judo /cselgáncs/ Bajnokság
2.helyezett
Horváth Evelin(5.a)
Felkészítő: Nagysolymossi Sándor /Zalaegerszegi Judo Klub/
U.14 leány Országos Futsal Bajnokság /ZTE/ 3.helyezett
csapatban
Papp Csenge(6.a)
Nyári Virág(6.a)
Pál Kármen(5.a)
Éder Veronika(5.a)
Horváth Diána(5.a)
Kulják Kitti(5.a)
Szakály Abigél(5.c)
Veilinger Laura(5.c)
Szabó Alexandra(5.c),
Felkészítő: Szalai Csaba
SCA Sprach Camp Ausztria Egyesület német országos országismereti versenye 2.helyezett
Prunner Lea(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné, Dänhardtné Csizmadia Piroska
Látássérültek Országos Diákolimpiai Versenye 1.helyezett
50 m mell
1.helyezett
50 m hát
1.helyezett
100 m gyors
2.helyezett
50 m gyors
Gaál Levente(8.b)
Felkészítő: Horváth Tamás
Országos Ökölvívás Diákolimpia 48kg-os
súlycsoportban
1.helyezett
Császár Kinga(8.a)
Felkészítő: Füzesi József
Országos Ranglista Verseny (formációs táncok) 1.helyezett
Junior
formációs
kategóriában
csapatban
Mózer Dominik(6.b)
Felkészítő: Kuzma Péter, Kuzma Renáta
London Bridge országos angol nyelvi tesztverseny 9.helyezett
Mogyorósi László(5.a)
Felkészítő: Kovács László
8.évfolyam
4.helyezett
Meizner Dániel(8.d)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Fogyatékkal élők Sportszervezeteinek Magyarországi Szövetsége által rendezett székesfehérvári Utánpótlás Bajnokság 1.helyezett
50m mell
100m mell
100m gyors
200m gyors
versenyszámokban
Gaál Levente(8.b)
Felkészítő: Horváth Tamás
MLTSZ Országos Táncverseny csapatformáció
3.helyezett
Tóth Júlia(4.a)
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
Országos német nyelvi földrajzverseny, döntő 4.helyezett
Németh Balázs(7.b)
8. helyezett
Török Amanda(7.b)
Felkészítő: Horváth László
Fogyatékosok Országos Szabadidősport Szövetsége által szervezett Országos Úszó Diákolimpia 1.helyezett
50m mell
1.helyezett
50m gyors
Gaál Levente (8.b)
Felkészítő: Horváth Tamás
IV.korcsoportos Országos Futsal Diákolimpia 4.helyezett
csapatban
Bekes Gergő(8.a)
Bekő Bence(8.a)
Belső Marcell(8.a)
Czene Mátyás(8.a)
Dan Dávid(8.a)
Horváth Krisztofer(8.a)
Koroknyai Dominik(8.a)
Nagy Richard(8.a)
Pataky Gergő(8.a)
Szökrönyös Zoltán(8.a)
Felkészítő: Szalai Csaba testnevelő-edző, egyesületi edzők: Mihalecz Péter; Fujsz Ferenc; Bozsik József
Fogyatékkal Élők Sportszervezeteinek Magyarországi Szövetsége (FMSz) által rendezett úszóverseny 1.helyezett
100m gyors
200m gyors
100m mell
Gaál Levente(8.b)
Felkészítő: Horváth Tamás
Magyar Táncsport Szövetség által szervezett Magyar Bajnokság Junior
formációs
kategóriában
1.helyezett
csapatban
Mózer Dominik(6.b)
Felkészítő: Kuzma Péter, Kuzma Renáta
Tiéd a Szó-Tár! nyelvi verseny 13.helyezett
csapatban
Horváth Máté(8.d)
Meizner Dániel(8.d)
Németh Cintia(8.d)
Tóth István(8.d)
Felkészítő: Konrád Zsoltné
Serdülő Országos Bajnokság Lövészet (40 lövéses légfegyver) 2.helyezett
Kurucz Máté(8.c)
Felkészítő:
A C+ Alapítvány által megrendezett Országos Szabadfogású Számítógép Versenyen 8.helyezett
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: egyénileg
Látássérültek Országos Diákolimpiai Úszóversenyén 1.helyezett
25m mell
50m mell
25m hát
50m hát
25m gyors
úszásban
2.helyezett
50m gyors
4*25m-es
váltóban.
A versenyen kategóriájában a legeredményesebb versenyző is lett.
Gaál Levente(8.b)
Felkészítő: Horváth Tamás
Német nyelvű országos verseny a Két Tannyelvű Általános iskolák számára. (szövegértés+hallásértés+tesztfeladatsor) 6.helyezett
Németh Balázs(7.b)
8.helyezett
Kovács Kitti(7.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Országos Atlétikai Serdülő csapatbajnokság 100m síkfutás
2.helyezett
Dienes Mátyás(8.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
  Fogyatékkal Élők Sportszervezeteinek Magyarországi Szövetsége (FMSZ) Országos Bajnokság 1.helyezett
50m gyors
50m mell
100m mell
2.helyezett
100m gyors
Gaál Levente(8.b)
Felkészítő: egyénileg

 

Területi és egyéb versenyek
Regionális Lövész Bajnokság Serdülő kategória 1. forduló 1. helyezett
Varga Botond(5.a)
Felkészítő: Gerencsér Miklós /Göcsej Lövész Sportegyesület/
U.15 leány Félpályás Országos Labdarúgó Bajnokság /ZTE/ 3.helyezett
csapatban
Papp Csenge(6.a)
Nyári Virág(6.a)
Pál Kármen(5.a)
Éder Veronika(5.a)
Horváth Diána(5.a)
Kulják Kitti(5.a)
Szakály Abigél(5.c)
Baki-Heckenast Zsófia
Veilinger Laura(5.c)
Németh Natasa(5.a)
Szabó Alexandra(5.c)
Felkészítő: Szalai Csaba
"A sakk ezer arca" iskolai rajzpályázat Alsó tagozat
1.helyezett
Barkaszi Anna(4.b)
Felső tagozat
1.helyezett
Csikós Hajnalka(6.b)
2.helyezett
Tóth Regina(6.b)
Felkészítő: Lőrincz Veronika

 

Safety Gyermekbiztonsági Olimpia, Ausztria, területi döntő 2.helyezett
4.b két német két tanítási nyelvű csoportja
Barkaszi Anna(4.b)
Balázs Kármen(4.b)
Cseresnyés Levente(4.b)
Horváth Gergő(4.b)
Salamon Donát(4.b)
Szakály Jonatán(4.b)
Sziládi Abigél(4.b)
Török Viktória(4.b)
Trencsényi Zsófia(4.b)
Felkészítő: Lőrincz Veronika
Lentiben megrendezett "Kerka Nemzetközi Úszóversenyen" 2.helyíezett
Forgó Marcell Ferenc(1.c)
Felkészítő:
Regionális Judo Bajnokság Somogyszob 5.helyezett
Kramalics Bence(4.a)
Felkészítő: Ifj. Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán
A "Sakk ezer arca " iskolai rajzpályázat 2.helyezett
Horváth Péter(1.b)
3.helyezés
Papp Patrik(3.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Területi Táncverseny 2.helyezett
gyermek-duo
kategória
csoportformációban
Tóth Júlia(4.a)
csoportformáció
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
HUNGARIAN OPEN PARAÚSZÓ BAJNOKSÁG
nemzetközi úszóverseny
1.helyezett
Gaál Levente (8.b)
Felkészítő: Horváth Tamás
IV. Press Dance Nemzetközi Táncverseny
Show Tánc Duo és csoportos formáció verseny
2.helyezett
Tóth Júlia(4.a)
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
Regionális Judo Verseny Barcs 2.helyezett
Kramalics Bence(4.a)
Felkészítő: Varga Zoltán, Ifj. Nagysolymosi Sándor, Korpos Judith, Kőszegi József
Tiéd a Szó-Tár nyelvi verseny nyugat-dunántúli regionális döntője 3.helyezett
csapatban
Horváth Máté(8.d)
Meizner Dániel(8.d)
Németh Cintia(8.d)
Felkészítő: Konrád Zsoltné
Körzeti Sakk Csapatverseny Zalaegerszeg 3.helyezett
Horváth Kevin(4.a)
Felkészítő: Horváthné Forgó Éva
SISTRUM zenei verseny Bronz fokozat
Sepsi Csombor Márton(8.b)
Felkészítő: Zeneiskola (külsős)
II. Zalaegerszegi Regionális Judo Verseny 3.helyezett
Kramalics Bence(4.a)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor, Varga Zoltán, Kerjas Judit
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Munkácsy Mihály Szakközépiskolája és Szakiskolája által szervezett Öveges délután 2.helyezett
Sepsi Csombor (8.b)
Felkészítő: Németh Szilvia
Sport XXI. Mezei futóverseny 1.helyezett
Molnár Jázmin(6.a)
Felkészítő: Góczán István
Sipos Ferenc emlékverseny ( Bagod) 1.helyezett
Molnár Jázmin(6.a)
Felkészítő: Góczán István
Familien-stadtlauf Jennersdorf 2015 1.helyezett
Molnár Jázmin(6.a)
Felkészítő: Góczán István
IX. Sárvár-Fürdő Félmaraton 1.helyezett
Molnár Jázmin(6.a)
Felkészítő: Góczán István
U16-os Cseh-Horvát-Szlovén-Szlovák-Magyar Atlétikai Válogatott Viadal Csehország 100m síkfutása
8. helyezett
4x100m váltó
3.helyezett
Dienes Mátyás(8.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Misina Regionális Vasutas Kupán Pécsen 3.helyezett
cselgáncsban
Kramalics Bence(4.a)
Felkészítő: Varga Zoltán és Nagysolymosi Sándor

 

 

Városi versenyek
Városi Labdarúgó Diákolimpia Fiú
III. korcs
csapatban
2. helyezett
Szekér Bálint(7.a)
Fehér Csenge(7.a)
Nyári Virág(7.a)
Papp Csenge(7.a)
Peti Aida(6.a)
Huszti Bence 6.a
Mázsi András(6.a)
Kelemen Bence(6.a)
Kalamár Rajmund(5.a)
Fellner Milán(5.a)
Kaj Tamás Bence(5.a)
Tóth Levente Róbert(5.a)
Jándl Krisztián Noel(3.a)
Horváth Zalán(3.a)
Felkészítő: Szalai Csaba

 

Városi Labdarúgó Diákolimpia Fiú II. korcsoport
csapatban
2.helyezett
Boczkó Benedek(4.a)
Szőke Marcell(4.a)
Salamon Barnabás(4.a)
Mészáros Márk Mirkó(4.a)
Horváth Lóránt(3.a)
Horváth Zalán(3.a)
Jándl Krisztián Noel(3.a)
Kozma Ádám(5.a)
Mózer Benedek(5.a)
Sipos Ákos Patrik(3.b)
Nyári Ákos Tamás(1.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Labdarúgó Diákolimpia Leány
III-IV. korcs.
1. helyezett
Nyári Virág(7.a)
Papp Csenge(7.a)
Fehér Csenge(7.a)
Csapó Zsófia(7.a)
Herczeg Eszter(7.b)
Horváth Diána(6.a)
Németh Natasa(6.a)
Pati Aida(6.a)
Éder Veronika(6.a)
Kulják Kitti(6.a)
Baki-Heckenast Zsófia(6.a)
Szakály Abigél(6.c)
Veilinger Laura(6.c)
Szabó Alexandra(6.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
Pasi anyanyelvi verseny 3.helyezett
Király Robina(8.a)
Felkészítő: Rákóczi Marianna
"Észpörgető" Városi Matematika Verseny 1.helyezett
Bajzik Bálint(3.c)
Felkészítő: Bödör Gabriella
Eötvös városi helyesíró verseny 2.helyezett
Kustán Dalma Regina(3.a)
Felkészítő: József Ida
"Együtt okosabban " Petőfi városi matematika verseny 3.helyezett
6.évfolyam
Szabó Armand(6.c)
Ferenczi Glória(6.b)
Varga Barnabás(6.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné
3.helyezett
7.évfolyam
Végh Virág(7.c)
Füle Gergő(7.c)
Herczeg Eszter(7.c)
Felkészítő: Horváthné Baldauf Marianna
"Smarter Together" városi angol nyelvi csapatverseny
A "Smarter Together" városi angol nyelvi csapatversenyen a résztvevő intézmények közül iskolánk az 1. helyen végzett, tehát tanítványaink elhozták az ezért járó vándorserleget is.
1.helyezett
csapatban
8.évfolyam
Horváth Flóra(8.a)
Király Robina(8.a)
Trencséni Zolta(8.c)
2.helyezett
csapatban
7.évfolyam
Csiszár Soma(7.a)
Dávid Martin(7.a)
Szalai Gergő(7.c)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
1.helyezett
csapatban
6.évfolyam
Ágoston Zsombor(6.a)
Babati Noel(6.a)
Mogyorósi László(6.a)
Felkészítő: Kovács Lászó
Petőfi szavalóverseny 3.helyezett
Jándli Krisztián Noel(3.a)
Felkészítő: József Ida
Petőfi irodalmi pályázat 3.helyezett
Vörös Cintia(8.a)
Felkészítő: Rákóczi Marianna
Petőfi szavalóverseny 2.helyezett
Szőke Dominik(8.a)
Felkészítő: Rákóczi Marianna
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia 1.korcsoport
2.helyezett
Dala Gergő(2.a)
Szabó Dániel(2.a)
Károlyi Zalán(2.a)
Marosán Richárd(2.b)
Nyári Ákos(1.a)
Király Viktor(1.a)
Vörös Milán(1.a)
Agg Milán(1.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia 2.korcsoport
2.helyezett
csapatban
Kozma Ádám(5.a)
Salamon Barnabás(4.a)
Boczkó Benedek(4.a)
Sipos Ákos(3.a)
Jándli Krisztián Noel(3.a)
Horváth Lóránt(3.a)
Horváth Zalán(3.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Megyei Leány Teremlabdarúgó Diákolimpia 2.helyezett
csapatban
Nyári Virág(7.a)
Csapó Zsófia(7.a)
Papp Csenge(7.a)
Fehér Csenge(7.a)
Herczeg Eszter(7.a)
Peti Aida(6.a)
Éder Veronika(6.a)
Pál Kármen(6.a)
Horváth Diána(6.a)
Baki-Heckenast Zsófia(6.a)
Kulják Kitti(6.a)
Szakály Abigél(6.c)
Veilinger Laura(6.c)
Szabó Alexandra(6.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
"Csivitelő" városi versmondó verseny 2.helyezett
Ádám Martin Bálint(3.c)
Felkészítő: Scheffer Mária
2.helyezett
Rozmán Bence(2.c)
Felkészítő: Scheiber Judit
"Csivitelő" városi rajzpályázat 3.helyezett
Csikós Napsugár Boglárka(4.b)
Felkészítő: Fonódiné Vidovics Katalin
Szilveszteri hegyi maratonfutásban 1.helyezett
abszolút
3.helyezett
Jakab Martin(5.a)
Felkészítő: Góczán István
Városi mesemondó verseny 2. helyezett
Bajzik Bálint(3.c)
3. helyezett
Rozmán Bence(2.c)
Felkészítő: Scheffer Mária, Scheiber Judit
Játékos angol nyelvi vetélkedő 2.helyezett
csapatban
Ágoston Zsombor(6.a)
Mogyorósi László(6.a)
Luter Virág(6.c)
Felkészítő: Kovács László, Solymossyné Sáfár Ibolya
Városi Ady Rejtvényfejtő Verseny német nyelvből 1.helyezett
Salamon Bálint(6.b)
Trencséni Kim(6.b)

1.helyezett
Németh Balázs(8.b)
Tóth Regina(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Németh Rozália
Öveges ÁMK Komplex Természetismereti Városi Versenye 2.helyezett
Rozmán Bence(2.c)
3.helyezett
Toplak Ágnes(4.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit, Karner László
Városi helyesíró verseny 1.helyezett
Németh Balázs(8.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné

 

Megyei versenyek
TIT Öveges József Megyei Matematika Verseny 2.helyezett
Ferenczi Glória Szonja(6.b)
Felkészítő: Györéné Timár Éva
Litterátum Német Verseny 1.helyezett
Tóth Regina(7.b)
3.helyezett
Lukács Bence(7.b)
Felkészítő: Németh Rozália
TIT Öveges József Megyei Számítástechnika Verseny 5-6. osztályos
korcsoport
1.helyezett
Kovács Dorka(6.b)
3.helyezett
Molnár Loretta(6.b)
7-8. osztályos
korcsoport
2.helyezett
Vidák Marcell(8.b)
5.helyezett
Bujtor Anikó(8.b)
Felkészítő: Völler Gyula
Megyei Labdarúgó Diákolimpia Leány
III-IV.korcs.
5.helyezett
Nyári Virág(7.a)
Papp Csenge(7.a)
Fehér Csenge(7.a)
Csapó Zsófia(7.a)
Herczeg Eszter(7.b)
Horváth Diána(6.a)
Németh Natasa(6.a)
Pati Aida(6.a)
Éder Veronika 6.a
Kulják Kitti(6.a)
Baki-Heckenast Zsófia(6.a)
Szakály Abigél(6.c)
Veilinger Laura(6.c)
Szabó Alexandra(6.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
Országos Serdülő Csapatbajnokság Távolugró csapat
3.helyezett
Horváth Marcell(8.a)
Csiszár Soma(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Diákolimpia III. korcsoport 600m síkfutás
Diákolimpia IV. korcsoport magasugrás, súlylökés
600m
1.helyezett
Fehér Csenge(7.a)
magasugrás
2.helyezett
Horváth Marcell(8.a)
súlylökés
2.helyezett
László Gyula(7.a)
Felkészítő: Szalai Csaba (Fehér Csenge) Csiszár Attila (Horváth Marcell) Bognár Szabolcs
Bendegúz Tudásbajnokság Megyei Döntő Természetismeret tantárgyból 3.helyezett
Lahocsinszky Zalán(5.c)
Felkészítő: Vas Gyula
"Das grosse D-A-CH-Quiz" megyei német nyelvű országismereti verseny 2.helyezett
Molnár Loretta(6.b)
Trencséni Kim(6.b)
Kovács Kitti(8.b)
Németh Balázs(8.b)
Felkészítő: Rudovics Mónika
Irodalmi kalandozások 3.helyezett
Németh Kevin(6.b)
Cseresnyés Gergő(6.b)
Barna Attila(6.b)
Takács Máté(6.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Talent Show ének kategória 1.helyezett
csapatban
Bekk Johanna Indira(4.b)
Bognár Ákos(4.b)
Bors András(4.b)
Fehér Szebasztián Olivér(4.b)
Ferenczi Olivia Nóra(4.b)
Géczi Margaréta(4.b)
Hóbár Bianka(4.b)
Kardos Mátyás(4.b)
Király Gréta Rozi(4.b)
Kocsis Dóra Lili(4.b)
Kocsis Virág(4.b)
Léránt Kornél Attila(4.b)
Papp Patrik(4.b)
Salamon Benedek(4.b)
Jonathan Kron(4.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
Bendegúz Tudásbajnokság Természetismeret tantárgyból 1.helyezett
Varga Péter(6.c)
Felkészítő: Vas Gyula
Talent-Show Megyei német nyelvi tehetségkutató verseny Vers/próza
kategória
2.helyezett
Ferenczi Glória(6.b)
Kovács Dorka(6.b)
Színjáték
kategória
2.helyezett
5.b és 6.b
két tanítási nyelvű csoportjai 8+10fő
Felkészítő: Kovács Károlyné
Bendegúz Tudásbajnokság 6.helyezett
Rozmán Bence(2.c)
Felkészítő: Tóthné Bagonyai Judit
Bendegúz Tudásbajnokság 6.helyezett
Bajzik Bálint (3.b)
Felkészítő: Bödör Gabriella
"Olvasás gyönyörűsége" megyei olvasási verseny 2.helyezett
Rozmán Bence(2.c)
Felkészítő: Scheiber Judit
Simonyi helyesíró verseny 9.helyezett
Németh Balázs(8.b)
Felkészítő: Vaski Tiborné
Kaán Károly Természet- és Környezetismereti Verseny 8.helyezett
Varga Péter(6.c)
13.helyezett
Szabó Armand(6.c)
20.helyezett
Varga Barnabás(6.c)
Felkészítő: Vas Gyula
VIII. Zala Megyei Furulyás Találkozón Arany
minősítés
Borbély Petra(6.c)
Felkészítő: Stépánné Simon Ágnes
Megyei történelem verseny 5.helyezett
Németh Balázs(8.b)
Felkészítő: Wágnerné Csiszár Eleonóra
Megyei Leány Teremlabdarúgó Diákolimpia
 
2.helyezett
csapatban
Nyári Virág(7.a)
Csapó Zsófia(7.a)
Papp Csenge(7.a)
Fehér Csenge(7.a)
Herczeg Eszter(7.a)
Peti Aida(6.a)
Éder Veronika(6.a)
Pál Kármen(6.a)
Horváth Diána 6.a
Baki-Heckenast Zsófia(6.a)
Kulják Kitti(6.a)
Szakály Abigél(6.c)
Veilinger Laura(6.c)
Szabó Alexandra(6.b)
Felkészítő: Szalai Csaba
Szabó Katalin Emlékverseny (német nyelvből) 1.helyezett
csapatban
Kovács Boglárka(7.b)
Nagy Evelin Ramóna(7.b)
Bedő Barnabás(7.b)
Felkészítő: Sabján Judit
Koller Nándor Matematika és Informatika Verseny 1.helyezett
Bujtor Anikó(8.b)
Felkészítő: Völler Gyula
Megyei Futsal Diákolimpia 1.helyezett
csapatban
Bertalics Erik(8.a)
Fehér Barnabás(8.a)
Gyöngyösi Antal(8.a)
Letenyei Áron(8.a)
Mátyás Marcell(8.a)
Megyesi Márk(8.a)
Németh Dominik(8.a)
Németh Richárd(8.a) 8.a
Ocskó Zsombor(8.a) 8.a
Szőke Dominik(8.a)
Végh Bálint(8.b)
Felkészítő: Szalai Csaba testnevelő-edző
Fujsz Ferenc egyesületi edző
Megyei Diákolimpia Lövészet 1.helyezett
Varga Botond(6.a)
Felkészítő:
Megyei mezei futó diákolimpia 2.korcsoport
fiú csapatban
3.helyezett
Horváth Zalán(3.a)
Jándli Krisztián Noel(3.a)
Mészáros Márk Mirkó(4.a)
Mózer Benedek(5.a)
Németh Ákos(4.a)
Salamon Barnabás(4.a)
Szõke Marcell(4.a)

2. korcsoport
lányok
7.helyezett
Garami Dorka(4.a)
Gudics Regina(4.a)
Király Kíra(4.a)
Kósi Boglárka Dóra(4.a)
Major Ágnes(4.a)

3.korcsoport
lányok
7.helyezett
Baki-Heckenast Zsófia(6.c)
Borbély Petra(6.c)
Fehér Csenge Dóra(7.a)
Gellén Virág(5.a)
Lakatos Laura(5.a)
Nyári Virág(7.a)
Szakály Abigél Kirilla(6.c)

3. korcsoport
fiú
6.helyezett
Fellner Milán(5.a)
Gaál Máté(5.a)
Horváth Kevin(5.a)
Jakab Martin(5.a)
Mogyorósi László(6.a)
Tóth Gyula(6.a)
Felkészítő: Árbócz Imre, Csiszár Attila, Bacsa Istvánné
Megyei angol nyelvi fordítói verseny (5-6. évfolyam, emelt szint) 4.helyezett
Ágoston Zsombor(6.a)
Felkészítő: Kovács László
Megyei mezei futó diákolimpia (lány)
4.korcsoport
Egyéniben
2.helyezett
Németh Panna(8.a)
Csapatban
1.helyezett
Németh Panna(8.a)
Horváth Diána(6.a)
Horváth Evelin(6.a)
Kuba Jázmin(6.a)
Lakat Petra(7.a)
Király Robina(8.a)
Felkészítő: Zalaegerszegi Atlétikai Club, Szalai Csaba, Csiszár Attila
Megyei mezei futó diákolimpia (fiú)
4.korcsoport
csapatban
4.helyezett
Horváth Marcell(8.a)
Bertalics Erik(8.a)
Fehér Barnabás(8.a)
Csiszár Soma(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Német nyelvi Liszt Fordító Verseny (emelt német)
1.helyezett
Kovács Kitti(8.b)
(emelt német)
1.helyezett
Molnár Loretta(6.b)
(emelt német)
2.helyezett
Trencséni Zsófia(5.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Vajda József megyei népdaléneklési verseny 2.helyezett
Pál Réka(4.c)
Kardos Mátyás(4.b)
Varga Krisztina(4.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné

 

Országos versenyek
III. korcsoportos Atlétikai Országos Diákolimpia 600m síkfutás
10.helyezett
Fehér Csenge(8.a)
Felkészítő: Szalai Csaba, Csiszár Attila
Litteratum német nyelvi tesztverseny 1.helyezett
Németh Balázs(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Geowettbewerb (országos német földrajzverseny) 3.helyezett
Németh Balázs(8.b)
6. helyezett
Török Amanda(8.b)
Felkészítő: Horváth László
Országos Diákfotó Pályázat Szakköri kategória
2.helyezett
1 külön jutalom
Kovács Kitti(8.b)
1 külön jutalom
Mogyorósi László(6.a)
1 külön jutalom
Vidák Marcell(7.b)
1 külön jutalom
Szalai Gergő(7.c)
2 külön jutalom
Horváth Gergő(5.b)
2 külön jutalom
Mesterházy Dominik(5.b)
2 külön jutalom
Molnár Loretta(6.b)
további résztvevő:
Ambrus Levente(5.b)
Cseresnyés Gergő(5.b)
Nyírő Martin(8.b)
Nagy Inez(5.a)
Salamon Bálint(6.b)
Varga Krisztina(4.c)
Varga Barnabás(6.c)
Király Gréta(4.b)
Takács Máté(6.b)
Mogyorósi Kitti(8.b)
Felkészítő: Gedeon Tamás
Thai-box Nemzetközi Bajnokság (Róma) Point Fight Kategória 2.helyezett
Bujtor Anikó(8.b)
Felkészítő: Horváth Ferenc
Birkózó Országos Bajnokságon 5.helyezett
Farkas Benjamin(6.c)
Felkészítő:
WASCO Országos Touchsparring Verseny 1.helyezett
Sütő Balázs (8.b)
Felkészítő:
Budapest kupa WOMAA és WFL Combatsport Országos verseny 2.helyezett
Sütő Balázs(8.b)
Felkészítő:
Leány U.15 I. osztály Futsal Bajnokság Országos Döntő /Göcsej SK./ 4.helyezett
csapatban
Nyári Virág(7.a)
Papp Csenge(7.a)
Fehér Csenge(7.a)
Csapó Zsófia(7.a)
Peti Aida(6.a)
Szakály Abigél(6.c)
Felkészítő: Szalai Csaba
Leány U.15 Félpályás Országos Labdarúgó Bajnokság /ZTE csapatban/ 5-6.helyezett
csapatban
Nyári Virág(7.a)
Papp Csenge(7.a)
Fehér Csenge(7.a)
Csapó Zsófia(7.a)
Peti Aida(6.a)
Horváth Diána(6.a)
Szakály Abigél(6.c)
Felkészítő: Szalai Csaba
Országos Judo Diákolimpia 3.helyezett
Horváth Evelin(6.a)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor
Országos Bajnokság A kategória Gimnasztikus Látványtánc 5.helyezett
Tóth Júlia(5.a)
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
Bendegúz Tudásakadémia Természetismeret Országos Döntő 3.helyezett
Varga Péter Zsolt(6.c)
Felkészítő: Vas Gyula
Kötöttfogású OB. Magyar Bajnokság Birkózás 2.helyezett
Diák I-II. korcsoport
Baranyai Adolf(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán, Gerencsér Roland
Országos Diákolimpia Birkózás 3.helyezett
Baranyai Adolf(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán, Gerencsér Roland
Országos Serdülő Csapatbajnokság Távolugró csapat
3.helyezett
Horváth Marcell(8.a)
Csiszár Soma(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Országos német nyelvi földrajzverseny 3.helyezett
Németh Balázs(8.b)
6.helyezett
Török Amanda(8.b)
Felkészítő: Horváth László
London Bridge országos angol nyelvi tesztverseny 7.évfolyam
6.helyezett
Herczeg Eszter(7.c)
Felkészítő:
Solymossyné Sáfár Ibolya
*Es weihnachtet schon*
Egyfordulós országos német csapatverseny
5.helyezett
Labricz Georgina(2.b)
Kovács Viktória(2.b)
Fülöp Gergely(2.b)
Szabó Áron(2.b)

13.helyezett
Eke Anna(2.b)
Németh Panna(2.b)
Szabó Borbála(2.b)
Bognár Viktória(2.b)

Erste Schritte
(kategória)
10.helyezett
Bognár Ákos(4.b)
Fehér Szebasztián(4.b)
Léránt Kornél(4.b)
Bors András(4.b)


11.helyezett
Kardos Mátyás(4.b)
Géczi Margaréta(4.b)
Kocsis Virág(4.b)
Ferenczi Olívia(4.b)
Felkészítő: Buzogányné Benkő Szilvia
III.MEGAFORCE DANCE CUP 1.helyezett
csapatban
Tóth Júlia(5.a)
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
Szabadfogású Országos Birkózó Bajnokság 3.helyezett
Babati Noel(6.a)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
Országos német nyelvi vers- és prózamondó verseny vers kategória
5-6.osztály
12.helyezett
Barkaszi Anna(5.b)
próza kategória
5-6. osztály
12.helyezett
Horváth Gergő(5.b)
Felkészítő: Rudovics Mónika
Klauzál Kupa országos táncverseny Albatrosz Tánc Sport Egyesület tagjaként
2.helyezett
csapatban
Tóth Júlia(5.a)
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
Német Két Tanítási Nyelvű Iskolák Országos Versenye 5.helyezett
Németh Balázs(8.b)
8.helyezett
Kovács Kitti(8.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Országos Diákolimpia Lövészet 9.helyezett
Varga Botond(6.a)
Felkészítő:
Országos Birkózó Diákolimpia 5.helyezett
Babati Noel(6.a)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
Atlétikai Országos Összetett Bajnokság 5.helyezett
Csiszár Soma(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Atlétikai Országos Bajnokság Újonc korosztály 80m gátfutás
versenyszámban
4.helyezett
Csiszár Soma(7.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Országos Judó Diákolimpia Csapatban
2.helyezett
Kramarics Bence(5.a)
Felkészítő: Nagysolymosi Sándor

 

Területi és egyéb versenyek
Safety Gyermekbiztonsági Olimpia tartományi döntőjében Ausztriában 2.helyezett
csapatban
Bekk Johanna(4.b)
Bognár Ákos(4.b)
Bors András(4.b)
Fehér Szebasztián(4.b)
Ferenczi Glória(4.b)
Géczi Margaréta(4.b)
Hóbár Bianka(4.b)
Kardos Mátyás(4.b)
Király Gréta(4.b)
Kocsis Virág(4.b)
Léránt Kornél(4.b)
Papp Patrik(4.b)
Salamon Benedek(4.b)
Felkészítő: Lőrincz Veronika, Buzogányné Benkő Szilvia
Nyers László Birkózó Emlékverseny Területi Bajnokság 1.helyezett
Diák I-II. korcsoport
Baranyai Adolf(4.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán, Gerencsér Roland
Futás a koraszülött gyermekekért verseny 3.helyezett
Major Márk(8.b)
Felkészítő: Käsz Ferenc
Safety Gyermekbiztonsági Olimpia tartományi elődöntő - Ausztria 1.helyezett
4.b csapat:
Bekk Johanna
Bognár Ákos
Bors András
Fehér Szebasztián
Ferenczi Glória
Géczi Margaréta
Hóbár Bianka
Kardos Mátyás
Király Gréta
Kocsis Virág
Léránt Kornél
Papp Patrik
Salamon Benedek
Kron Jonathan
Felkészítő: Lőrincz Veronika, Buzogányné Benkő Szilvia
Dunántúli Kvalifikációs Birkózó Verseny 3.helyezett
Farkas Benjamin(6.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
V. PRESS DANCE Nemzetközi Tánc Verseny 1.helyezett
Tóth Júlia(5.a)
Felkészítő: Háriné Molnár Ágnes
VIII. Regionális Gitártalálkozó Arany fokozat
Luter Virág(6.c)
Felkészítő: Ispán Judit
Területi Kötöttfogású Diákolimpia 1.helyezett
Babati Noel(6.a)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán
MISINA kupa regionális Judo verseny 3.helyezett
Kramarics Bence(5.a)
Felkészítő:

 

 

Városi versenyek
Városi mesemondó verseny 2.helyezett
Rozmán Bence(3.c)
3.helyezett
Bajzik Bálint(4.c)
Felkészítő: Scheiber Judit, Scheffer Mária
Városi Leány Teremlabdarúgó Diákolimpia III-IV. korcsoport 1.helyezett
csapatban
Baki-Heckenast Zsófia(7.a)
Csapó Zsófia(8.a)
Éder Veronika(7.a)
Fehér Csenge Dóra 8.a
Herczeg Eszter(8.c)
Horváth Diána(7.a)
Kulják Kitti(7.a)
Németh Natasa(7.a)
Nyári Virág(8.a)
Pál Kármen(7.a)
Papp Csenge(8.a)
Veilinger Laura(7.c)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia I. korcsoport 1.helyezésett
csapatban
Agg Milán(2.a)
Borza Patrik(1.a)
Dala Péter(2.a)
Farkas Máté(1.a)
Király Viktor(2.a)
Nyári Ákos Tamás(2.a)
Szabó Dániel 3.a
Tóth Gábor(2.a)
Vörös Milán(2.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia II. korcsoport 1.helyezett
csapatban
Dalla Gergő(3.a)
Horváth Lóránt(4.a)
Horváth Zalán(4.a)
Jándli Krisztián Noel(4.a)
Nyári Ákos Tamás(2.a)
Sipos .Ákos Patrik(4.a)
Szabó Dániel(3.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Városi Teremlabdarúgó Diákolimpia III. korcsoport 2.helyezett
csapatban
Boczkó. Benedek(5.a)
Cserép László(7.a)
Huszti Bence(7.a)
Kaj Tamás Bence(6.a)
Jándli Krisztián Noel(4.a)
Kalamár Rajmund(6.a)
Szőke Marcell Benedek(5.a)
Felkészítő: Szalai Csaba

 

Városi Futsal Diákolimpia IV.korcsoport 1.helyezett
csapatban
Cserép László(7.a)
Dömötörfy Bálint Bence(8.a)
Kelemen Bence(7.a)
Mázsi András(7.a)
Sipőcz Bence(8.a)
Szekér Bálint(8.a)
Felkészítő: Szalai Csaba
Öveges ÁMK Városi Komplex Versenye
Környezetismeret csapatverseny
3.helyezett
Kovács - Pongrácz Marcell(2.c)
Fülöp Gergely(3.b)
Ádám Martin(4.c)
Felkészítő: Kovács Attila, Kalmárné Szatmári Erika, Fehér Edina
Öveges ÁMK Városi Komplex Versenye
Matematika
2.helyezett
Király Emma Dorka(2.b)
Felkészítő: Lévai Ferencné
Liszt helyesíró verseny 2.helyezett
Mogyorósi László(7.a)
3. helyezett
Tornyos Luca(5.a)
Felkészítő: Németh Rozália, Rákóczi Marianna
Különdíj
Nyári Virág(8.a)
Felkészítő: Németh Rozália

 

Megyei versenyek
Megyei Diákolimpia /súlylökés/ 3.helyezett
Barna Orsolya(8.c)
Felkészítő: Bognár Szabolcs
Megyei angol nyelvi fordítói verseny (7-8. évfolyam kategóriája)
2.helyezett
Luter Virág(7.c)
Felkészítő: Solymossyné Sáfár Ibolya
Megyei német nyelvi fordítói verseny (5-6. évfolyam kategóriája)
2.helyezett
Bognár Ákos(5.b)
Felkészítő: Rudovics Mónika
(7-8. évfolyam kategóriája)
2.helyezett
Tóth Regina(8.b)
Felkészítő: Németh Rozália
Vajda József Megyei Népdaléneklési Verseny 1.helyezett
Kardos Mátyás(5.b)
2.helyezett
Baranyai Richárd(4.c)
Felkészítő: Gurnik Ferencné, Scheffer Mária

 

Országos versenyek
IV. MEGAFORCE DANCE CUP Országos Minősítő és Master Táncverseny Arany minősítés
Tóth Júlia(6.a)
Felkészítő:Háriné Molnár Ágnes

Magyar Országos serdülő zártirányzékú légpuska vegyes páros
1.helyezett
Varga Botond(7.a)
Felkészítő: Somogyi Péter
Német Két Tanítási Nyelvű Iskolák Országos Versenye 10.helyezett
Németh Kevin(7b)
13.helyezett
Trencséni Kim(7.b)
Felkészítő: Kovács Károlyné
Szabadfogású birkózó diákolimpia III. korcsoport országos döntő 3.helyezett
Farkas Benjámin(7.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán birkózó edző
Országos Atlétikai Váltóbajnokság 7. helyezett
4x100m váltóban, valamint a 4x300m váltóban
Lakat Petra(8.a)
4x100m váltóban, valamint 4x300m váltóban
9.helyezett
Csiszár Soma(8.a)
Felkészítő: Csiszár Attila
Országos Birkózó Diákolimpia Hajdúszoboszló Diák II.kategória
26 kg
2.helyezett
Baranyai Richárd(4.c)
Diák I.Kategória
69 kg
3.helyezett
Farkas Benjámin(7.c)
Felkészítő: Gerencsér Zoltán birkózó edző

 

Területi versenyek
Sport XXI. Regionális terem atlétika verseny 1.helyezett
csapatban
Gaál Máté(6.a)
Kozma Ádám(6.a)
Király Kíra(5.a)
Kósi Boglárka(5.a)
Magyar Dorka(5.a)
Major Ágnes(5.a)
Gudics Regina(5.a)
3.helyezett
Ágoston Jázmin(4.a)
Felkészítő: Bacsa Istvánné